0 oy
371 göst.
Diğer kategorisinde (457 puan) tarafından
Kızımda bende soğuk almıştık hastaneye gittik .ilaclarimiz 260 tuttu .bu karda olmaz yaaa 260 ne demek yaaa .çok çok hastaydim keşke gitmeseydim dedim 

20 Cevaplar

+1 oy
(14,428 puan) tarafından
Kız o ilaçları iç sen de bir haftada iyileşeceksin içmesende bir haftada iyileşeceksin,neyse bacım olan olmuş artık
(457 puan) tarafından
Dün gece çok hastaydım canım .3 gündür bekledim baktım olmadı iğne faln yaptılar
(3,141 puan) tarafından
Bende sizin gibi düşündüm hastaneye gitmedim inat ettim kendi geçsin dedim abartisiz söylüyorum 1 ay sürdü hastalığım. Bazılarında geçmiyor antibiyotik almadan canım
-Reklam-
+1 oy
(1,448 puan) tarafından
Canim ben senelerdir eczanede çalıştım sigortan yoksa onların gelmesi normal 2 kişinin reçetesi var arasında kimi ilaçları devlet karşılamıyordur ondan yani
tarafından
Ya da birikmiş muayenesi varsa o da olabilir. O kadar fark sanmıyorum yani. Ya da ufaklık için ödenmeyen grup yazmış olabilirler.
+1 oy
(44,664 puan) tarafından
Sigortanız yoksa normal canim birde ilaclarda zamlandi
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Özele mi gittin
(457 puan) tarafından
Hayır canım devlet
(4,430 puan) tarafından
Hani bazen özeller geçersiz reçete veriyo o kadar tutuyorsa ondan sordum devlette ne yazdılar o kadar da tuttu ama kutu parası ayrı muayne parası ayrı bilmem ne farkı ayrı öyle bisidir belki eczane aliyo onları sağlık ocağında muayne falan olunca para aliyolardi önceden eczaneler ya
0 oy
(2,136 puan) tarafından
SGK nin karsilamadigi ilaçları mi yazmislar acaba?
(457 puan) tarafından
Bilmiyorum canım.esim eczaneye gitti
0 oy
(1,426 puan) tarafından
Sigorta var mı canım neden bu kadar tuttu 
(457 puan) tarafından
Sigorta yok canım.olmasa bile 260 çok yaa
0 oy
(17,762 puan) tarafından
Ayyy sigorta yokmu canım
(457 puan) tarafından
Yok canım.  Yoksa bile yine çok fazla
(17,762 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
tarafından
Özele mi gittin ya da daha öncesindeki muayene ücretleri de olabilir Bir de artık her şeye zam geldiği gibi ilaca da zam geldi köyde hemşire var O söylemişti dedi ki artık bayağı ilaçlarda ücretlenecek diye çünkü bir ağrı kesici 10 liraya alıyorduk çocuklara Geçenlerde Eşim 22 liraya almış bir tane parol'u
(457 puan) tarafından
Eşim 30 TL calpol aldı .allhlarindan bulsunlar .devlette gittim .geçen gün gittim kızım için 130 TL ilaç aldım bir hafta geçmeden 260 TL verdik .bu para nasıl kazanıliyir allh aşkına yaa deli olacam haram zıkkım olsun inşallah
0 oy
tarafından
Yesilkart yokmu bide zaten ilaclar zamlanmis ben gecen gittim bir hap 60 tldi
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Sigorta yok mu kuzum birde önceden birikmiş muayene paraları olablr
0 oy
(25,224 puan) tarafından
O sadece ilaç parası değil devletin açık açık ben sizden alamıyorum bari ilaç alırken geçireyim diye aldıgı para canım 
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Belki muane ücreti birikmiştir o yüzden o kadar çok tutmuştur geçmiş olsun 
0 oy
tarafından

İlaçlar zaten zamlıydı geçen hafta tekrardan zam geldi maalesef ve gün geçtikçe bka sarıyo ülke Allah onların belalarını versin artık yazmayım yazmayım diyorum ama ülkenin içine ettiler tamam biz alabiliyoruz çok şükür ama okadar çok darda olan insan var ki :(

0 oy
tarafından
Sigortan yoksa ondan öyle tutmuştur
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Serum kullanmam gerekliydi sadece ilaçin içne katılacak başka bir liaç vardı onu aldim sigortasız 500 Du sigortali 100 almiştim ve doktor 5 kutu vermişti bence sigortasız gayet normale almişsin iz 
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Artık hiç birşeye şaşırmıyorum.
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Hayatta hıc okadar ılac parası vermedıö ne o öyle sıgortan mı yok
0 oy
(12,492 puan) tarafından
Calpol olmuş 33 lira şaka gibi 
0 oy
(119,319 puan) tarafından
sgk yokmuydu bacim
0 oy
(356 puan) tarafından
Doktorun tavsiye etmediği ilacı vermiş olabilir eczane altta muayne ücretin varsa oda etki eder 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 164 göst.
9 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 825 göst.
14 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Casperiye (4,169 puan) tarafından soruldu
+1 oy
27 cevap 1,567 göst.
2 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Kumru_80 (897 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 432 göst.
19 Ocak 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,855 soru

11,370,640 cevap

34,854 kullanıcı

...