+1 oy
1,564 göst.
Aile kategorisinde (897 puan) tarafından
Kızlar annemin kankası var yıllardır kadınla arkadaş şakasına siz kanka sınız diyoruz neyse gelini var oglu 1 buçuk yaşında çok hastaydı ambulans la hastaneye götürdüler kadının kocası başka şehirde çalışıyor kadın oglunu o hasta yatagında bırakıp gidip tepede sevgilisiyle buluşmuş çocuk ölümü kaldımı hiç umursamamış.. Kaynanasıyla benim annem hastaneye gitmişler bi bakmiş lar çocuk resmen acıdan inliyor kimse yok hemşireye sormuşlar hemşire demiş bi adam geldi beraber kol kola gittiler çocuk öyle kaldı annemle çıkıp aramiş lar bi bakmiş tepede bi adamla öpüşüp sarılıyorlarmiş. Kadın torununu alıp annele başka hastaneye gitmişler. 2 saat geçti aradan eve geldiler gelin daha gelmedi kadın eşyalarını bahçeye attı dedi torununu bidaha B..O..K... görür offf böyle anne olmaz olsun.. Belki biraz karışık yazdım ama olmaz olsun böyle anne 

27 Cevaplar

+2 oy
(9,626 puan) tarafından
Kimseyi kınamamak lazım,Allah o kadına da doğru yolu göstersin inşallah 
(897 puan) tarafından
Aynen katılıyorum ama sonuçta çocugu
(9,626 puan) tarafından
Allah ona vicdan merhamet versin o çocuğun vebali ondan çıkar elbet
-Reklam-
+1 oy
(881 puan) tarafından
Nasıl yapıyolar karakter yoksunu insanlar içleri nasıl kaldırıyor ben hiç anlam veremiyorum tiksiniyorum şu insanlardan ben çocuğumu bırakıp çöp atmaya gidemiyorum arkamdan ağlar mi durmaz mi diye kıyamam ki böyleleri doğurmasın lütfen ya 
+1 oy
(7,941 puan) tarafından
Yazık çocuğa çok üzüldüm 
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Özel hayatı zerre ilgilendirmez beni ama annelik bambaska bir sey Allah akıl fikir versin yahu 
0 oy
tarafından
Bu hayat çok garip ne olursa olsun sakın kimseyi kınamayın
0 oy
tarafından
Kınamak değil de, yoksa bir kadın kocasıyla anlaşamaz bosanir başka adamla evlenir bekar olur hergun biriyle görüşür zerre umurumda değil ama kocası essek gibi çalışıp ekmeğini yedirecek ona muhtaç Bi çocuğu olacak o keyfi Bi s..... peşinde koşacak o kadına empati yapamıyorum gebersin net...
0 oy
(736 puan) tarafından
Gerçekten herkes anne baba olmamalı 
0 oy
(5,836 puan) tarafından
Ne kadar kötü de olsa Bi anneyi evladından ayırmak ne kadar dogru bilemiyorum. Sonucta o cocuk da büyüdüğü zaman bunun hesabını soracak beni niye annesiz bıraktınız diye
(2,787 puan) tarafından
Peki annesi onu neden hasta yatanda bırakıp giti yazık günah o çocuğa ve zevk peşinde koşan birne çocuk vermekte pek akıl işi değil
(5,836 puan) tarafından
Ben anne acısından degil cocuk açısından bakıyorum canım. Annenin savunulur Bi tarafı yok zaten
(2,787 puan) tarafından
Cocukda eğer olay gerçekse kabul etmez canım bence soncta o acı çekerken onu birakan anneyi
0 oy
tarafından
Bukadar mı gözü dönmüş evladın hastayken hastanede bırakmak nedir herkes anne olmayı hak etmiyor gerçekten 
0 oy
(909 puan) tarafından
Keşke görüntü alsaydı yüz kızartıcı halden çocuğu alamaz ilerde. Eğer çocuk bu kadına verilirse mahkeme kararı ile çocuk her türlü şiddet ve cinsel istismara maruz kalır çocuk. Üzüldüm çocuğa
0 oy
tarafından
O çocuğuna çok üzüldüm 
0 oy
tarafından
Ne halt yiyorsa yesin ama o çocuğa yazık ilk başta onu düşünmesi lazımdı yazık
0 oy
(682 puan) tarafından
Bana bu dediğin hiç inandırıcı gelmedi allah rızası için dedi kudu için kimsenin namusuyla oynamayın
0 oy
tarafından
Nasıl anne anlamadım insan çocuğu hastayken diğer odaya giderken aklı hep çocukta oluyor
0 oy
(3,856 puan) tarafından
annen kesin görmüs mu kadini , iftira olmasin 
0 oy
tarafından
Rabbim kimseyi şaşirtmasın. 

Ben babasına bırakıp bir yere gidemiyorum Valla aklım kaliyor. Ne diyelim.. 
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Allah'ım ıslah etsin ne tür merhamet yoksunu insanlar var ya 

0 oy
(1,048 puan) tarafından
keske kanitlasalar cocugu mahkeme o anmeye vermese
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Bi uçkuruna sahip çıkamayan dan ne insan olur ne anne olur ne baba olur ne de başka bir halt olur çocuğunu komşuya bırakıp y.rr.k peşine giden mi dersin aha böyle hastanede terk eden mı dersin allahım kıyamet kıyamet diyoruz da aha işte kıyametimiz kopuyor yazıklar olsun daha ne denir bilmiyorum 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Keşke fotoğraf çekselerdi yoksa velayeti alamazlar

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 197 göst.
19 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Erdiesma (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 462 göst.
29 Haziran 2021 Aile kategorisinde Efe annesi (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 138 göst.