0 oy
1,070 göst.
Aile kategorisinde (265 puan) tarafından

image

dunku tartisma sonrasinda daha yeni aldığım mesaj

23 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Tartışma konusunu bilemiyorum ama atılan mesaj çok saygısız. Ya emir erim ol ya da atarım seni ne kadar bencilce bir yaklaşım. Allah sana sabır versin. 
-Reklam-
0 oy
(6,364 puan) tarafından
O kimki seni evden atıyo eşya mısın sen konuyu bilmiyorum ama ya kendin çık git ya da sen onu kapının önüne koy
0 oy
tarafından
Basından buyuk *** yersın desene orucku orucku kotu konustum o nasıl evden atıyo ya senı
0 oy
tarafından
Ayy benim eşimde böyle cevap verme cevap verme diyip durur anlamıyorum şu erkekleri ya allah yardımcın olsun cnm ne diyeyim ama ben konuyu bilmiyorum konu ne
(265 puan) tarafından
Annemlere gittim pazar gunj esim gelecekti iftara ben gitmeden teyzemler annemleri iftara çağırmış esimde hem bana gel diyon hemde iftara davet etmis teyzemler diyosun dedi bende kendimi savunup karışıklık verince olan bu
tarafından
Hmm bu konuda senin Altan Alman gerekiyordu sanki haklı yani ama haklı olması bu yaptıklarını doğru çıkarmaz
0 oy
tarafından
*** atarsın booookkk diyemedi mi
(265 puan) tarafından
Oyle bi dersem isten gelir beni oldurur
0 oy
(15 puan) tarafından
Dengesiz ya ne hakla sana evden atarım demiş göz dağı vermiş tamam benim esimde bana karşılık verme derde yani bilemiyorum sorun neydi 
(265 puan) tarafından
Annemlere gittim pazar gunj esim gelecekti iftara ben gitmeden teyzemler annemleri iftara çağırmış esimde hem bana gel diyon hemde iftara davet etmis teyzemler diyosun dedi bende kendimi savunup karışıklık verince olan bu

Kaynak: https://annelertoplandik.com/forum/10647524/esimin-yazdigi-mesaj?state=edit-10647922&show=10647922#c10647922
0 oy
tarafından
Allah boylelerini dogustan hadim etsin insallahhhh
(265 puan) tarafından
Amin inşallah
tarafından
Dertlesmek istersen ozele gel
0 oy
(7,625 puan) tarafından
Şu evden atarım,kapı orada,babanın evine gidersin tipi cümleler kadar incitici cümle yoktur evlilikte ve bu sözler dudaklardan dökülüyorsa zaten o evlilik çoktan bitmiştir acı ama gerçek bu canım.
(265 puan) tarafından
Gerçekten oyle canım
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Evden atarım nedir ya ne sanıyor kendini. Hiç güzel değil bu şekilde konuşması ne olursa olsun. Haksız  olmuş olsan bile evden atarım denmez. 
(265 puan) tarafından
İnsan olmayinca boyle oluyor demekki
0 oy
(251 puan) tarafından
Ayni benim eşim gibi seninkide oda öyle dedi  dün bana hersey sanki bizde tek suçlu biziz sanki
(265 puan) tarafından
Allah hepsini bildiği gbi yapsin
(251 puan) tarafından
Aminnnnnnnnm
0 oy
tarafından
Vallahi o seni evden atmadan Bence senin evden bir an önce çıkıp gitmen lazım ve net bir şekilde söylüyorum bu adam sana tolerans göstermiyorsa alttan almıyorsa Hani derler ya i.tim bana havlıyorsa kemik atan başkası vardır diye öyle Ben yerinde olsam 5 dakika durmam
(265 puan) tarafından
Hamileyim nereye gidecegim ne yapacagim bilmiyorum
tarafından
Ailen yok mu
(265 puan) tarafından
Var annemler
0 oy
(119,456 puan) tarafından
uslup cok kotu
(265 puan) tarafından
Alıştım ben her zaman böyle
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Kimin evinden kimi kovuyor kendisi defolsun gitsin
(265 puan) tarafından
Kendi defolurmu hic burasi anasinin babasinin evi
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Hoşt kimin evinden kimi atıyomuş. Neden böyle mesaj attı
(265 puan) tarafından
Dünkü tartismadan dolayı
(5,492 puan) tarafından
Gülüm dünkü postu kaldırmışsın, bende onu sordum dğn ne yaşadınız diye
0 oy
tarafından
Kuzum bosver huzurunuzu bozmayın eşinde belliki bi anlık sinirle söylemiş çünkü kimse kimseyi evden atamaz sakin olun birbirinize surat asmayin karşılık vermeyin biri oyleyse diğeri sakin olsun bunu eşinle konuşun sende sakin ol esine ters kesilde cevap verme oda sakinlessin eve gelince konuşun simdi bisey yazma
(265 puan) tarafından
Tekrar mesaj attı canım ama bisey demedim aon postuma bakabilirsin gormediysen senin yazindan sonra bisey demedim
0 oy
(11,217 puan) tarafından
bu adam evliligin ne olsugunu sanio. senin duygu dusunce fikri olmuyan cariyesi felan mi sanio
(265 puan) tarafından
Hizmetçi olarak görüyor beni
(11,217 puan) tarafından
sen bunu severek.mi aldin  bu yontulmamis odun
(265 puan) tarafından
Evet cok zor evlendim bide düşünün
(11,217 puan) tarafından
ya insan degisirde . adam seni fikirsz dusuncesiz hatta konusmaman gerektgni dusunecek seviyeye gelmis umarim bastada oyle dgldi
(265 puan) tarafından
Hayiir kesinlikle boyle degildi inanın büyü bile yaptiranmi oldu diye düşünüyorum
0 oy
(44,724 puan) tarafından
Senin bu adamla işin var konuşmaya bak yaa 
(265 puan) tarafından
Maalesef ki
0 oy
(1,988 puan) tarafından
Cevap verince küçük mü dusuyomus yoksa karşılık vermeye beyni mi yetmiyomus . 
(265 puan) tarafından
Karşısinda konusmayacakmism
(1,988 puan) tarafından
Bu tarz erkekleri yakmak istiyorum kendilerini bi b.k sanıp karşısındakini emir erim ramazan yapan gel deyince gelsin git deyince gitsin soveyim döveyim gık demesin her işimi görsün ama gözüm dışarıda olsun . Ebenin*** evlenmeseydin o zaman ananı kıymatlı totosundan çıkmasaydın
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Bana boyle dicek olsa cikar giderim 1 dk durmam ayip bisi laflara bak
(265 puan) tarafından
Bundan önce iki sefer gittim annemlere evi bile ayrimadi gitsem ne fayda karnimda cocukla
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Hadsiz şuna bak
(265 puan) tarafından
Hemde önde gideni

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 907 göst.
27 Mayıs 2021 Aile kategorisinde 123-- (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 926 göst.
3 Eylül 2022 Aile kategorisinde Priwti (265 puan) tarafından soruldu