0 oy
906 göst.
Aile kategorisinde (59 puan) tarafından
Eşim bugün eski unvden kız arkadaşının paylaştığı hikayenin birine 100 rakamı şeklinde emoje koymuş başka tek başına paylaştığı resimede gezmelere doyamiyordu yazmis Siz olsanız nasıl tepki verirdiniz

17 Cevaplar

+11 oy
tarafından
düzenlendi

Sende kocana mesaj at kocam eceline susuyordu diye :ermm:

(11,505 puan) tarafından
Kız Allahda seni güldürsün:)
(1,358 puan) tarafından
Ayy cok guzel bi laff artiii sanaa canimm
tarafından
Tisikkirler beybiler :*
-Reklam-
+2 oy
(13,202 puan) tarafından
Yahu adamlar bazen wc ye gitse kabahat oluyor siz okumadınız mı okul hiç mi arkadaşınjz yok karşı cins Allah aşkına bu kadar da değil yaaa 
(1,946 puan) tarafından
Bu ülkede bir zihniyet var ki ben bu zihniyetin arkasındayım evliyken o erkek kız arkadaşlarını kenara koyuyorsun.Tamam çağdaş bir dönemdeyiz ama ole olmuyor bence.Insanlarin kafasında çağdaşlık yok.Soylee bir kadın erkekl arkadasiyl mesajlaşsa  o. R.ospu damgası yer.cunku kadinn.Ama aynı şeyi erkek yapsa o adamdjr kaçamak yapmış derler ve arkadaşlığa bakilmaz
(1,808 puan) tarafından
Peki seninde  armi böyle üniden erkek arkadaslarin instagramdan yazistigin kocanin müsade ettigi merak ettim
(13,202 puan) tarafından
Evet eşimle aynı sınıfta okuduk hatta onun dışında sınıftan olmayıp da sosyal medyada ekli çok arkadaşımız var.
+1 oy
(5,721 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Ben onu bi doyururum bida karnı hep tok gezer yedikleri ağzına gelir:angry:

+1 oy
(3,451 puan) tarafından
Kızı sen tanıyomusun ? Yani benimde bir sürü erkek arkadaşım var konuşup görüşüyorum eşimi de tanıştırdım, eşimin de kız arkadaşı var ben tanıştım, art niyet sezmedigin sürece normal bence, art niyet sezdiysen de ona göre konuş eşinle
0 oy
(695 puan) tarafından
Çok şükür eşimin öyle kız arkadaşı yok bekarliktan kalma arkadaşı olsaydı da ben hayatına girdiğimde onlar çıkardı
0 oy
(220 puan) tarafından
Nolcak kız. Görmemen gereken bir durum olsa emin ol haberin olmazdı. Takma bence.
0 oy
tarafından
Bu erkekler evlendikten sonra eski sevgilileri neden kıymetli oluyor anlamıyorum
0 oy
(2,064 puan) tarafından

Sende kendi okuldan  erkek ark biseyler yaz bakalım nolucak kısasa kısas :P

0 oy
(1,659 puan) tarafından
Eski kız arkadaşına mi takip etmesi bile yanlisken 
0 oy
(7,961 puan) tarafından
Bana göre yanlış,  ben çok kıskancım gelemem böyle şeylere kimse kusura bakmasın he ortak tanıdığımız kız arkadaşımız olur bisey diyemem en azından kızı tanıyorum derim ama ben tanımazsam ve böyle bisey yazarsa eşim çok büyük sorun olur aramızda yani 
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Amaç ne yani neden kızlarin hikâyelerine yanıt veriyor karşı taraf da cevap versin sohbet etmek için mi ? Yani evli barkli insan bunu neden yapar normal gelmiyor bana artık ben bunun altından art niyet ararım, ortam bunu gerektiriyor çünkü eşine söyle yada çıkar bütün eski takipçilerini neden hâlâ takiplesiyorlar yani ben olsam eşimin eski kız arkadaşlarini silerdim ne gerek var ki onların resimlerini görmesin daha iyi , hepsini silerdim şuan bende açık eşimin Instagrami ve evli bir iki tane kuzeni dışında ( bende de ekli bu kişiler tanıyorum aynı zamanda) başka kimse ekli değil yani eski okuldan kızlar falan buna asla müsade etmezdim yani biz nişanlıyken zaten en başından silmisti herkesi bende aynı şekilde tabi 
tarafından
Çok haklı yorum
0 oy
(118 puan) tarafından
Biz eşimle sevgiliyken instagram hesaplarımız vardı 9 aylık evliyiz sözlendiğimiz gün hesaplarımızı kapattık zaten ikimiz de karşıyız sosyal medya kullanmaya eşim daha çok karşı gerçi bu gibi durumlarla karşılaşmamak için sizde kullanmayın gerek yok milletle işiniz ne her halt dönüyor sonuçta canım 
0 oy
(859 puan) tarafından
Aga evlenmişsin bu azgı.nlık niye anlamıyom başı göğe ermişmi onları yapınca ne geçmiş eline 
0 oy
tarafından

Hoş bir durum değil. Eşinle konuş. Böyle bir şeyi yapmaması gerektiğini söyle uyar cnm 

0 oy
(734 puan) tarafından
Basit şeylere tepki vermeyin yokmuş gibi yapın. Evinizde huzursuzluk çıkarmayın .Adamın aklında yoksa bile siz sokarsınız.
0 oy
(964 puan) tarafından
Guzelce uyarirdim kuzum konuşurdum 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
İnivden arkadaşımı eski sevgilisimi

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 1,070 göst.
25 Nisan 2022 Aile kategorisinde Priwti (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 996 göst.