0 oy
194 göst.
Diğer kategorisinde (204 puan) tarafından
tarafından kapalı
Elimde 9 bin tl param var kendime ait sizce dolarami yatirayim altınmi alayim napayim bilmiyom 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tabiki de altın. Altin düşse bile geri yukselen ve asla değer kaybetmeyen birsey,dolar şuan yuksek ama düşerse afedersin sozum meclisten disari m@l gibi kalirsin canim. Var öyle manyaklar dolara para yatirip batanlar
(204 puan) tarafından
Altın diyorum bi yandan dolar diyorum burda bi kadın dolara yatirmis parasini dolar yukselmisti bi ara baya bozdurummi yoksa daha yukselirmi demisti fln insanlarda bozdurma daha yukselir demisler kadın dinlememis bozdurmus 15bin yatirdigi dolar yukseldigi icin 25 bin almis parasini sonra post acmisti iyiki bozdurmusum dolar dustu kizlar cok kardayim diye ne zmn ne olcagida belli olmuyor anam valla
tarafından
Altindan şaşma gülüm
(204 puan) tarafından
Bi bakayim altinlara bakalm
-Reklam-
0 oy
(803 puan) tarafından
Bence altın böyle 10gr Lik uada 50 Gr Lik külçe altınlar var onlar tam yatırımlık tavsiye ederim
(204 puan) tarafından
Dwger ksybetmesin bnm icin o onemli dedigine bi bakim kuzum
(803 puan) tarafından
O külçe altinlarda tarih olmadığı için değer kaybetmiyor en karlisi biz hep ona yatırım yaparız kuyumcu arkadaşım tavsiye etmişti 5 Gr,10gr,50 Gr, bu şekilde bütçene göre aliniyor
0 oy
tarafından
Bence altın al
(204 puan) tarafından
Dimi valla
0 oy
(7,230 puan) tarafından
Bence altin canim 
(204 puan) tarafından
Altinlara bi bakayim ben
0 oy
(294 puan) tarafından
Uzun vadeliyse gram ya da tam aldım ama hemen bozdurcaksan zarar bile edersin alış satış farkı var dolar da çok yükselmez bu saatten sonra anlık yükselir o da akşam üzeri olur gidip bozduramazsın bile 
(204 puan) tarafından
Uzun vadeli kuzum hemen satmam tabiki kalsin yatirimlik
(294 puan) tarafından
Gram al derim yada tam ben cumhuriyet aldım 24 bin tutmuştu 1 yılda 49 oldu kayın validem de borç istedi 21 gram verdim 2 ay önce şuan sadece küsüratları oynamış yine aynı 18 19 bin civarında
0 oy
(11,217 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

dolar canim.cunku dunyadaki en ufak bir hareket dolari bu dakikadan sonra ucurur. gorduk 20 lere cikti. altin illa ki iscilik oduosun o kismi zarar iste. uzun vaaddeli bir yatrimsa dolar yap koy kenara

eskiden hep altin alirdim sonra baktim param doviz zaten neden o sekilde tutmuom ki altin aldigim dovizle altinin bugunku degerini karslastrinca doviz olarak tutsam daha karliyim
0 oy
(158 puan) tarafından
Canım dolar yükselince altında yükseliyor zaten.ama eğer eşinin paradan haberi varsa değeri düşmeyen kendine altından bişey alabilirsin dolar da bı para ihtiyacın oldukça dolardan az az alır alır harcarsin bişey anlamazsın ama altını kople bizmazsin diye düşünüyorum.yada direk bir tane tam altın bir tane yarım alıp koyabilirsin.
0 oy
tarafından
Altın al hem takarsın :) 
0 oy
tarafından
Altin valla eşime annesi bi para vermisti gittik bileklik yaptirdik bana dogum parami aldim ucak bileti aldim kalaninada altin aldim eşimde cok dolar alalim dedi ama altin asla deger kaybetmex
0 oy
tarafından
Kesinlikle altına bizim burda biri dolar daha çok yüksekken evini satıp dolara yatırmş  doların düştüğü zmn adsm kalďıramadı tahtalı köyü boyladı 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 373 göst.
15 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Pınar1348 (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 67 göst.
27 Nisan 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde deliyureq1 (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 177 göst.
24 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde gkcK (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 553 göst.

378,332 soru

11,323,858 cevap

34,775 kullanıcı

...