0 oy
164 göst.
Diğer kategorisinde (855 puan) tarafından
tarafından kapalı
Çocuklarınızın arasında kaç yaş var sizce kaç olmalı benim oğlum 3 hafta sonra 2 yaşına girecek tuvalet egitimi oda ayırma halletikten sonra düşünüyorum inşallah sizce bayanlar
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

13 Cevaplar

0 oy
(1,712 puan) tarafından
3 yaş var aralarında kızım 6 oğlum 3 yasinda
(855 puan) tarafından
Nasıl  peki anlasabiliyor mu
(1,712 puan) tarafından
Ara da kavgaları oluyo tabi bazense birbirlerine sahip çıkıp koruyorlar birbirlerini:D
(855 puan) tarafından
Ya çok tatlılar :) maşallah
-Reklam-
0 oy
(4,889 puan) tarafından
4 yaş gelişimini tamamlamadan doğru bulmuyorum.  Herkesin fikri farklı 
(855 puan) tarafından
Yani tabi oda doğru kreş zamanıda gelmiş olur
0 oy
(1,343 puan) tarafından
1 sene daha beklersen tadından yenmez canım :) 
(855 puan) tarafından
İnşallah  kuzum ya zaten hemen olacağını zannetmiyorum polikistik var bende düzensiz hastalanıyrum tabi Allah bilir de
(1,343 puan) tarafından
Tabii canım 2 cocugum da plansız oldu 3 yas var oglum sagolsun hiç problem yasatmadı bize kızım dogunca. Allah gonlune gore versin insallah canım
(855 puan) tarafından
Amin kuzum çok sağol:)
0 oy
(44,603 puan) tarafından
4 yaş var       
(855 puan) tarafından
Ne güzel
0 oy
tarafından
En az 3 yas bence ama cok da ara konulmasu taraftarı degilim beraber büyüsünler cunku rahatliga alıştımi insan sonra dan zor oluyor
(855 puan) tarafından
Kesinlikle 5 yaşı geçince insan alışıyor  rahatliya
tarafından
Hic sorma sorma bende oglum da 4 yasinda hamileyidm dogum yaptim falan derken oglum 5 yasinda oldu cok zorlandim cunku cok rahata alışmıştım ama 2. Çocuğumdan 3 yaş koydum şimdilik iyi gidiyoruz 3 çocuğum var benegim 2 aylık
0 oy
(2,119 puan) tarafından
Oğlum 33 aylık, kızım 8 aylık. Kızım plansız oldu ama iyi ki olmuş. Şimdilik her şey yolunda, oynuyorlar beraber yerlerde :))
(13,824 puan) tarafından
Ay masallah bende merakla bekliyorum oglum 2 5yasinda diger oglum da 3 5 aylik benimde surpriz oldu ama simdi hemen buyusun bize katilsin istyrum birlikte oynasinlar hep birlikte olalim istyrum:) insallah
0 oy
tarafından
1 yaş araları Bi yandan güzel Bi yandan zor güzel olan arkadaş oluyorlar oyun oynarken beni çok istemezler ikisi oturup oynar parka falan gidince arkadaşa ihtiyaç duymazlar beraber oynarlar zor olanda ilk zamanlar düzen kurana kadar 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Üç çocuğum var biri ile 3 biri ile 2 yaş arası var canım
0 oy
(69 puan) tarafından
5 sene var kızımla oğlumun arasında kızım 1 oğlum 6 yaşında
0 oy
(3,384 puan) tarafından
Kızım 19 aylkken doğum yaptım isteyerek oldu şmdi kızm 3 oğlm 1.5 yaşında pişman değilim çok yoruluyorum ama değio tuvalet egitimini kızm 25.26 aylıkken verdim oğlmada yaz gelsin denicem:) 
0 oy
(7,516 puan) tarafından
bnim oglu 28 aylik suanda bizde dusunuyoruz aralarindaki yas farki deilde bakabilecek potansiyeldeysen 1 yas bile olur 
(855 puan) tarafından
Yani evet 1 yas da olur ama o diğer çocuğa haksızlık bence o
0 oy
(119,225 puan) tarafından
25 ay var cok rahatim 22 aylikken bese baybay dedik 8 aylikken ayri odada uyuttuk
(855 puan) tarafından
Nr güzel  sevda :)
0 oy
(997 puan) tarafından
Büyük kızımla ortanci kızım arasında 5 yaş var doğacak olanla ortanci arasında 2yas 2 ay olucak uzun ara vermenin avantajı su doger çocuk sorumlularını kendi yerine getirebiliyor ama dezavantajları ise sen rahata alışmış oluyorsun tam hadii baştan başla herşeye 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 216 göst.
18 Eylül 2021 Aile kategorisinde Kardelen.kardelen (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 211 göst.
26 Şubat 2021 Aile kategorisinde Caglarbebek (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 77 göst.
0 oy
9 cevap 187 göst.
8 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Anne.adayii (814 puan) tarafından soruldu