0 oy
274 göst.
Diğer kategorisinde (147 puan) tarafından
Kızlar bebeğim banyo yapmayı suyu çok seven bi bebek banyo oturağı aldım ona artık küvet olmuyo çünkü büyüdü 9 aylık oldu ama çok korkuyo titriyor korkudan fıskıyeden mi diye düşündüm kovaya doldurdum yine olmadı ya çığlık çığlığa banyo yapıyo bi de sudan soğur diye korkuyorum çünkü çok keyifli bişeydi banyo onun için neden kokuyodur sizce nasıl alıştırabilirim 

16 Cevaplar

0 oy
(17,891 puan) tarafından
Havuz alabilirsin havuz topu alabilirsin ördek filan
-Reklam-
0 oy
(1,448 puan) tarafından

Ahhh kuzum ahhh ben doğdu doğalı bu sorunu yaşıyorum bende oturak aldm duşa kabinde yıkıyorum araba veriyorum eline o arabayı ben onu yıkıyorum ama yüzüne gelince ağlıyor tabi:ermm:

0 oy
(5,492 puan) tarafından
Kızım 15 aylık hala küvette yıkıyorum  içine havuz gibi su dolunca bayolıyo. Tavsiye ederim
0 oy
tarafından

Belki oturaktan korkuyordur kuvete alıştığı icin ni legen bisey yok mu:D yada havuz onlara  koy 

0 oy
(1,419 puan) tarafından
11 aylık hala kuvetinde yıkıyorum kirli camasirlarini altına koyuyuroum otutturyorum oynuyor oda suyla oynayarak yıkanıyor duşta belki korkuyordur 
0 oy
(7,786 puan) tarafından

Ben direkt kucağıma almıştım öyle bağırdığı için. Şimdi kucağımda yıkıyorum. Önce kendimi, sonra onu alıyorum yıkıyorum. İkimiz de mislenip çıkıyoruz :)

0 oy
(12,861 puan) tarafından
Zaman zaman bebeklerde öyle bir dönem oluyor canım geçici bir süreç 
0 oy
(7,838 puan) tarafından
bizimde oyleydi simdi oyuncaklarini banyoya dokup anca oyle yikiyorum oynaya oynsya caktirmadan is bitiyor
0 oy
(7,281 puan) tarafından
2 yasinda küvetini doldurup suyla oynamasina izin veriyorum çok seviyor oyuncak atiyorum icinede doldurup bosaldiyor filan 
0 oy
(3,127 puan) tarafından
Kuveti kaldirmasaydiniz keşke zaten yaz geldi çip çip oynardı içinde ben baya kullanmıştım küveti oğluşum suyu çok seviyordu hala seviyor
0 oy
(530 puan) tarafından
Kızım 2,5 yaşında hala küvete oturuyor suyla oynarken yıkıyorum 
0 oy
(997 puan) tarafından
Canım kucağına oturt yıka az daha büyüdümu tabureyi denersin korkuyorsa kıyamam kucağında agliyacgni sanmiyorm 
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Orurakta korkuyor olabilir canm valla benim kızım ne zman ayaklandı o zman banyoda ayakta yıkamaya başladım 6 aydan itiberendi sanırsam tam duramıyordu kocaya su doldururp içine koyuyordum :)) 19 aylık o gündür hep ayakta yıkanır fıskiye cciyorum eline veriyorum kendi tutuyor hoşuna gidiyor 
0 oy
tarafından
Olabilir korkabilir cnm önce onunla sudaoyun oynamlisin alışsın müzik ac bak korkmaz bide soğuk oluyordur ondan yapyodr 
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Küçük şişme havuzlar var kışın hep salonun ortasında onda yıkadım şimdi banyoya koyuyorum fıskiyeyi açıyorum çeşmenin üstüne koyup içine su geliyor ama üstüne değil kendi elini uzatıyor oynuyor bende yıkıyorum sonra fıskiyeyi alınca ona veriyim kendi oyun yapıyor oyalaniyor başına su tutturmazdi böyle böyle alıştı çokta seviyor çok şükür sende böyle deneyebilirsin oynatarak
0 oy
tarafından
Cnm banyoya birlikte girin. Esin evdeyken bebeğin kiyafetlerini hazırla. İlk sen gir hızlıca duş al. Sonra esin kıyafetlerini çıkartıp getirsin bebeği. Bebeği kucağında yıka ama sıkı tut düşürme sakın. Suya alışıp sevecektir birlikte banyo yapınca. Ben 3 aydan beri birlikte yikandim. Çok seviyor suyu. Artık banyo oturagina koyup yaptırıyorum.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 41 göst.
10 Mayıs 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Busra1416 (207 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 268 göst.
1 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Maviim1234 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 184 göst.
29 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Zelihaanne (862 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 265 göst.
26 Eylül 2023 Aile kategorisinde Hilay (333 puan) tarafından soruldu

381,464 soru

11,420,637 cevap

34,975 kullanıcı