0 oy
265 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,837 puan) tarafından

Ablam tüp mide ameliyatı olmaya karar verdi. İnşallah sağlıkli bir şekilde kilo verecek. Bizleri bekleyen zorluklar neler acaba az çok bilgi sahibi ve deneyimi olanlar yazarsa çok sevinirim :) 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bunu bende istiyorum ama eşim çok karşı bi tanıdıktan dinledim çok zor ama sonucuna değer dedi ağrıları falan oluyormuş canım 
-Reklam-
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Sanırım sıvı diyeti varmış o zorlayabilir kendim olmadim da
0 oy
tarafından
En yakın arkadasım oldu kapılara sıgamayan kız sımdı manken gıbı hıc pısman oldugunu duymadım herseyın bedelı var nırmal zayıflarkennde gotun cıkıyor boyle de 2-3 ay zorlanıyorsun keske dudu peri buyu yapsa zayıflasak ama olmuyor 
tarafından
Aşko 30-40 dıyosan 100 olman lazım o zaman saglıgını da cok etkıler be zamanında 97 kılo olan bırı olarak soylıyorım mutlaka esını ıkna et ve yasın ılerlemeden onlem alın
tarafından
Sağlık konusunda sıkıntı yaşamıyorum aşko ama yaşamıycam anlamına gelmez tabii yaşım 35 olam diyom yok diyo beni deli ediyo :) inşallah ikna olur uğraşmaya devam
tarafından
Aslında saglık konusunda sıkıntı yasadıgını bırtek zayıflayınca anlarsın bılıuomusun bende kendıme yasamıyorum dıyodum ve 24 yasındaydım sonradan anladım bıyerden cıkarken gotumden nefes aldıgımı, yururken tıf tıf yurudugumu, sureklı bırsey yapasımın olmamasının sebebını, ınsaAllahh ıkna olurr ♥️
tarafından
Ay evet o konuda haklısın ben sağlık sorunu deyince tıbbi sorunlara gitti aklım :) yürürken merdiven çıkarken zorluk oluyor tabii ablam benden daha kolay çıkıyor mesela ben hep ona accık bekle diyorum :) kız gözde inanırmısın ablam benden daha çok yiyo ama zayıf uln nasıl oluyo yaaaa :)
tarafından
Şans cunku saaaansssss burda da varya uc ekmek yıyıp 52 kılo olanlar ne dıyım kaderımız buuuu

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 226 göst.
0 oy
10 cevap 470 göst.
0 oy
5 cevap 323 göst.
0 oy
4 cevap 196 göst.

378,433 soru

11,327,633 cevap

34,781 kullanıcı