0 oy
517 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşim ailesinin yanında beni kötülemeyi sever bundan rahatsız olduğumu söylesemdr aynısını yapar bugün hem ev dağınık bayram temizliği yapıyorum oğlum hasta diye bugün yapamadım heryer dökülü oğlumu bugün hastaneye götürdük ilac verdim yine ayni sürekli ağlıyor ateşi çıkıyor ara ara birşey yemiyor bunu bildiği halde umursamıyor ablası gelmiş diye hergun burda zaten ablası evi yakın diyo gel ablamın yanına gidelim bende birşeyler hazırladım yemek için saat 11 di bıraktı gitti ablası sonra ablasıyla geldi bizi çağırdı çok yorgundum çocuk durmuyor gelemiycem dedim ki beni bekleseydi yine giderdim sonra ablasının yanında bana bir dünya söz hakaret etti bende kayda aldım sesini beni öldürecekmiş te babamın eline verecekmiş yarın babamı arıycakmış ben hiçbişey demedim sadece kaydettim en sonunda ablasına ve ona dedim bütün sesini kaydettim sana gününü göstericem dahada sinirlendi yarın babana diycem derse bende bu kayıtları göstericem ablası beni haksız görüyor çocuğa bakmak benim görevim kardeşim senin yüzünden zayıflamış bir sürü şey dedi bende dedim kardeşimden boşanacam 5senedir size yaranamadım saçlarım beyazladı daha 26 yaşındayım bu ömür böyle geçmez 2 ci evlilikte daha mutlu olurum belki bunları söylerken birazda sınır etmek için dedim ki hemen 360 derece döndü iyi olun  falan filan hepsi değişik bunlar ya

14 Cevaplar

+1 oy
(7,983 puan) tarafından
Hayatta en nefret ettiğim erkekcik tipi 1 dedikodu yapan 2 dırdır eden

3 her b.oka burnunu sokandan
tarafından
Hepsi bu dengesiz de var işte
(7,983 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun benimkide arada dırdır ediyo deli oluyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Erkeğin dedikoducu su da çekilmez o ne ya 
tarafından
Aynen hiç çekilmiyor
0 oy
(1,988 puan) tarafından
Sanki daha önce de buna benzer bi post acmistin demi sen 
tarafından
Ses kaydıyla ilgili açmıştım sanırım evet
0 oy
(2,405 puan) tarafından
ALLAH sana sabir versin keşke ses kaydını demeseydin
tarafından
Sinir etmek için dedim
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Eşine ikinci evliliğim iyi olur ne demek ya küçük şeyleri çok büyütüp taktığınız için 3-5 sene içinde birbirinize tahammülünüz kalmıyor adama gelmicem ben deyip beklese giderdim diyorsun bunun da suçlusu eşin oluyor biraz net olun net olmadığınız için yıpranıyorsunuz
tarafından
Ablasına dedim eşime değil ki siz yanlış okumuşsunuz belli başta bekleseydi gideceğim yemek yiyorduk yemek yemeden gitti sonra ablasıyla geldi o zaman gelemiycem dedim
(12,861 puan) tarafından
Pardon o zaman ama bak san tavsiye her şeyi çok takma canım boşvermeyi öğren biraz emin ol o zaman daha mutlu olursun şuan üzülen sadece sendin eşin ve ablası gayet iyiler gerek yok boşver
tarafından
Ablasının yanında o kadar kötü konuştu bana hakaret küfürler havada uçtu bide ablası vesile olmuştu gelip bana yinede beni haksızlıyor çekilecek insanlar değiller kaç kere aylarca babamlarda kaldım umrunda olmadı sonra düzelicem dedi geldi götürdü aynı kötülüklere devam
0 oy
(73 puan) tarafından
Daha önceki postlarini da okudum, aslında genel olarak eşinden hoşnut değilsin. Ama bunu düzeltmek için ne yapman gerektigini de bilmiyorsun ve bunu arastirmiyorsun. Bence gittiğin yolu değiştir. Cilve yapmiyorsan yap, sessiz kalmiyorsan kal, ailesiyle kotuysen iyi olmaya çalış yoksa bu hayat çekilmez nereye kadar böyle olacak. Hakaret etti derken buraya içini döküyorsun ama kim bilir ne kadar yıkılıyorsun. Bir de cocuk var. O da etkileniyor
tarafından
Ailesiyle de iyi oldum cilvede yaptım ama olmadı değişmiyor adam aynı
(73 puan) tarafından
O zaman seni kaybetmekten korkmuyor ya da kaybetme ihtimali olduğunu görmüyor
0 oy
(17,876 puan) tarafından
İkinci evlilik ne alaka kız onu dmekle iyi etmemişsin
tarafından
Sinir etti ablasıda cekeceksin falan dedi dedımdaha 26 yaşındayım katlanmak zorunda değilim insanlar 2 ci evliliği yapıp mutlu olanlar vardır dedim değişti bu sefer gülmeye başladı birbirinize iyi olun falan
(17,876 puan) tarafından
Ortalığı karıştırıyo sonra böyle diyo
tarafından
Aynen canım herşeyin başı o zaten o sebep oldu bu evliliğe
(17,876 puan) tarafından
Allah bildii gbi yapsın
0 oy
(776 puan) tarafından
Ben senin yerinde olsam anası hile hemen gidiyo ya ordaykende mesaj at madem bu kadar ozluyon akşam yemeklerini annende ye bundan sonra yapmıyorum de gitsin ne *** yerse yesinler
tarafından
Annesi ve babasına güveniyor onlar destekliyor toz kondurmuyor oğullarına
0 oy
tarafından

Ayy erkeğin kaşarı hiç çekilmez yaa dedikodu surekli söylenen öghh :sick: allah yardimcin olsun

0 oy
(852 puan) tarafından
Aferin dişlisin takdir ettim açıkçası...tiksindim babanı ariycam lafından. Ne sanıyor bu tipler kendilerini...
tarafından
Ailesine güveniyor herzaman böyle yapar bu durumlarda babamı arar
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Bacım çocugun ateşi varsa yükseldikçe duşa ılık suya al. Çok örtme üstünü Rabbim acil şifalar versin. Bizde bir yaşda ateş olduk. 3 gün hep yokladı. Hep dikkat et. Sık sık hastaneye gittik. Evde hep yükseldikçe yıkadım bir saatte bir uyanırdı. Rabbim yar yardımcın olsun. Zaten cocuga bakıyosun birde bunların rezilliğini görüyosun Allah hidayet versin. Çocuk olan evde toplu durmaz o kocanın kafasına oklavayı vurcan anca anlar. Sen yine yavruna adepte ol çok çok geçmiş olsun. 
tarafından
Aynen öyle canım çocukla uğraşıyorum bu bu durumda bile yapmadığını bırakmıyor Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın çocuğumun ateşi düşmedi daha fitil verdim sabaha kadar düşmezse yine gidicem hastaneye
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Boyle erkekleri anlamıyorum ve nefret ediyorum ananın evinden kopamıyosan evlenme yada yardımcı olmuyosan kadına birde utanmadan söylenme yani cok hadsiz bu erkekler 
0 oy
(1,446 puan) tarafından
Eşinin ablasına senin için dediği şeyleri nasıl duydun peki 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Abo dedikodu eden erkekmj olur ya

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 230 göst.
9 Ocak 2024 Aile kategorisinde Deryaaaa23 (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 68 göst.