0 oy
243 göst.
Aile kategorisinde (1,629 puan) tarafından
Ben bı kac gundur kaynanam dayım ve oldukca stresli gecıyor bebegım durmuyor kimsede hep aglıyor bende alıyorum burnu tıkalı nefes alamıyor saglık ocagina gıttım doktor biseyi yok dedi serum la acın dedı neyse bugun banyo yaptırdık kaynanam la oyle hı burnuna asılıyor sankı koparacak bende yapma aglıyor cocuk banyoda ne olduguna sasırdı korktu agladı 15 dakka agladı cıkınca nyse sonra kaynanam almıs dısarı cıkarıyor bende dedım gunah zaten hasta banyo yapmıs ruzgar carpar dedım yok ne Olcak bende cektım aldım eltim ewı siliyor gelıp cocukla oynuyor bende opme get isini yap azama oda guldu falan kayannam nıye opturmuyorsun ne olmus bende dedım saka yaptım sen ne diyorsun cıktı gitti okadar fena bı kadın aramızı bozuyor herkesle sen saka kaldıramıuorsın onlar kaldırıyor eltim de biliyor benı alınmaz abla kardes gıbıyız 

5 Cevaplar

0 oy
(119,481 puan) tarafından
hemen pilini pirtini topla don evine
(1,629 puan) tarafından
Keske gide bilsem
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evine git  bence 
(1,629 puan) tarafından
Bacı gidemiyor ewım koyde orda da yanliz kalmıyorum
0 oy
(17,876 puan) tarafından
Aman boşver takma sende sallamayın 
(1,629 puan) tarafından
İnsana batıyor ama yanı derdi ne alamiyorum
(17,876 puan) tarafından
Ortalık karıştırmak işte sizde ona inada iyi olun
(1,629 puan) tarafından
Ben ewde herkesle ıyyım o hariç ya fitne fesat sokuyor aramıza
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Neden stres yaşadığın bi ortamda duruyosun bacım git evine rahat rahat
(1,629 puan) tarafından
Ewım koyde we tek kalmıyorum kimsede yok
0 oy
(690 puan) tarafından

Aynı kaynanam :D eltime yılan demiştim ikimizde güldük kaynanam eltimi tek yakalayıp sana yılan dedi nasıl izin verirsin büyük gelinsin ağırlığını koy demişti büyük kaynım ilk gelin ama yaşı benden küçük o yüzden saçma geliyor yaşı benden küçük birine benden önce evlenmiş diye niye hürmet edim ki kaynanam hep nu sekılde doldurur onu 

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 895 göst.
0 oy
14 cevap 282 göst.
0 oy
24 cevap 824 göst.
0 oy
17 cevap 447 göst.

381,132 soru

11,410,206 cevap

34,948 kullanıcı