0 oy
530 göst.
Diğer kategorisinde (475 puan) tarafından
Birkac ay once tasindik buraya komsumun biri dun aksam iftara cagirdi ben sarmalari katiyordum kadinin yeni aldigi halinin uzerine 1 tane sarma dusurdum ve nasil yaptiysam o sarmayi tekrar tabaga koydum ama kendi evimde kesinlikle yapmam ezan yaklasiyordu teslastan koyuvermisim ve haliyida silmemistim kadin sildi haliyi kusura bakma falan dedim ama cok utandim ya bide kizim gitmeden once çay doktu baska odasindaki halilarina resmen o gun butun olumsuzluklar bizi buldu hakkimda pis diye dusunnusler midir ama gercekten kendi evimde kesinlikle o sarmayi tabaga koymam nasil olduysa koyuvermisim orda bende onlari cagiracagim iftara ama utaniyorum

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
dile getirirsin canım . Bişey olmaz insanlık hali
-Reklam-
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Kötü olmuş ya hem senin hemem kızının dökmesi. Ama Geçmiş gitmiş bilerek yapılmamış sonuçta . Ifade etseydin kusura bakmamasi gerektiğini. Ve kendin silseydin
(475 puan) tarafından
Sarmayi silmedim ama kizimin doktugu cayi sildim
0 oy
(15,160 puan) tarafından
Sen geldiklerinde şöyle ben o gün böyle yapmışım ama farkında olmadan yaptım sonradan farkına vardım de . Kusura bakma de. İnsanlık hali. Anlayış.gosterir o da 
0 oy
tarafından
Aynen böyle söyle. Kötü olmuş keşke koymasaydin ama heyecanlandın galiba düşürünce. Bende temizliğinden emin olmadogim kişinin evinde de, dışarıda bilmediğim yerde de yemek yiyemem. Titiz biriyse takılabilir. Aciklaman iyi olur. 
(475 puan) tarafından
Oyle boyle degil aşırı derecede titiz birisi
tarafından
Tam adamına denk gelmişsin tüh :) madem huyunu biliyorsun keşke ona göre davransaydin. Titiz insanlar evine eşyasına çok önem verir senin rahat biri olduğunu düşünebilir. Neyse gelince söylersin güzelce. Dalginligima denk geldi normalde kesinlikle öyle yapmıyorum kbakma fln de bari.
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Aciklarsin olur biter canım bilerek yapmadın sonuçta

0 oy
(11,217 puan) tarafından
anammm kadin titiz ve takintiliysa nasilda dikkatini ceker gelip sende bsyde yiyemez mutlaka acikla
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Biraz kötü olmuş tabi de tekrar söyleyip kusura bakma dersin anlatis gösterir herlade canim 
0 oy
tarafından
Yani biraz ayıp olmuş keşke döktüğün yeri sen silseydin canım 
(475 puan) tarafından
Sarmayi silmedim ama kizimin doktugu cayi sildim
0 oy
(912 puan) tarafından
Şakayla karışık soyersin gülerek gir konuya ciddiye aldığını belli etme insan psikolojisi onemsememis olsa bile o an dikkatini çeker ama abartılacak bisey yok :))) 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 109 göst.
27 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 711 göst.
0 oy
0 cevap 402 göst.
25 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
48 cevap 1,663 göst.
2 Mart 2021 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (475 puan) tarafından soruldu