0 oy
504 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar dün Elazığ'a anneme iftara gittim.kaynanamla beraber yaşıyoruz.eve geldim birdi kaynanam evi sözde temizliyor evi birbirine katmış orucum oruç tutmuyorlar. Yolda geldim 2 saatlik birde kızım gece hiç uyumadı sussuzum uyuyayim dedim .Ev savaş alanı çıldırdım temizliyorum kaynanam oturmuş yemek yiyor diyor ben yaparım .Hadi anne yardım et .diyor sen varsın ben yemek yiyecem.bide bunun üzerine eşim beni suçluyor .şuan bilmiyorum  annem aklıma geliyor babam geliyor kızıma bakıyorum ağlıyorum. Diyeceksiniz ne var yaptın daha yeni oturdum çok yoruldum.Ve ben anne babamın rizasini almadan evlendim

5 Cevaplar

0 oy
(308 puan) tarafından
Sırf sen gittin diye başlamıştır te ziğe bir. Kocana anlatma kendin hakkından çık bu iki. Yoldan gelmişsin oruçluyum direk odana gideydim keşke bıraksaydın te zileseydi madem. Bazılarına kendini ezdirmemen gerek canım 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Herkes zaten kendini düşünüyor. Herkesi düşünmeyi bırak. git dinlen. Soran bişey söyleyen olursa yapıcam yol yordu beni dersin.
0 oy
(553 puan) tarafından
Vallahi canim sunu ogrendim cok ince dusunmuyeceksin. Kim sana karsi nasilsa sende oyle olacaksin. keske sende yol yordu beni deyip gecip odana yatsaydin. bilerek yapmis gibi
0 oy
(11,217 puan) tarafından
o evi *** goturse o yorgunlukla kimse bana bir cop kaldramazdi. baslarim.kaynananin babasinin sarap canagina ben bi ana babanin göz bebegi buyumusum gidip elalemin karisinin uzerimde taslicagi aliye ronaligimi cekicem
0 oy
(866 puan) tarafından
Canm ilk evlendiğimzin seneydi kayananmların hem köyde hem de ilçede evi var, köye gittik bütün evi döktüm yıkadım sildim kayanam eşime dedi ki ev temiz mi sanıyorsun leş gbi dedi, haaa öyle mi dedim benm yaptığımı beğenmiyorsun eşimin yanında söyledim buraya gelince bir çöpünü atarsam görürsün dedim, ne zman gitsem vallahi *** götürüyor ortalığı bir süpürge vurmam, arada söyler yaparmısın diye çocuk var şmdi git kendin yap geçti boyun pazarı sür eşşeği niğfeye hesabı 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 793 göst.
0 oy
13 cevap 205 göst.
0 oy
23 cevap 535 göst.
13 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 433 göst.
21 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,109 soru