0 oy
793 göst.
Aile kategorisinde tarafından

image

bugunki postu okuyanlar bilir kocamla tartıştık kaynanayla birlik oturma davası yüzünden ben herşeye rağmen yine indim kaynanamın evine tüm yemekleri yaptım çay demledim mutfağı düzelttim hâlâ bide üstüne kocam olacak insan benimle konuşmuyor yüzüme bakmıyor bugün sinirimden Allah belanızı versin dedim oda Allah senin belanı versin dedi oğlumu doyurdum altını değiştirdim kaynanama kayinbabama falan çay demledim çıktım kendi evime battaniye yi aldım uzanıp ağlıyorum 

12 Cevaplar

+7 oy
tarafından
Müstehak sana valla gitmeseydin yapmasaydin yemeği sen böyle yaptıkça ayrı ev zor ve hizmetçi muamelesi göreceksin heo
tarafından
Kendi düşen ağlamaz o zaman
(1,248 puan) tarafından
Kesinlikle bir kaç kere denk geldim kaynanamlar bırakmıyor yoksa her gün çıkarır gezdirir kocam diyordu
tarafından
Yok kız bu kocasına hadi bugün çıkalım gezelim demiş kocası da ama annem ne der ki demiş daha kendi başına karar veremiyor kocası kaldı ki ayrı ev
(4,426 puan) tarafından
Neyseki bu kez de kocaya kızıp çocuğu dövmemiş
(2,291 puan) tarafından
Boyle erkek musbetteleri evlenmesin ya
-Reklam-
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Sen o binadan komple gitmeden rahata eremezsin buda o kocaya bakılırsa baya imkansız 
tarafından
Keşke Kendi evimde kalsaydım ayrı bina zaten hayal
0 oy
tarafından
Böyle boyun eğip herdediklerini yapib kendiniz değersizlestirseniz daha çok ağlarsın bir sürü kulanci yorumda sana gitme dedi eee kendi bildiğinden kalmamışsin daha ne dememizi bekliyorsun 
tarafından
Öyle uzaktan boşver gitme demekle olmuyor maalesef
tarafından
Valla ezik ezik oturursan böyle olursun bacı kusura bakma uzaktan sallamıyorum bana böyle yapılsa hiç susmam da gitmem de kavga çıkarırım kimsenin hizmetçisi değilim ben
0 oy
tarafından
Vala  kocana sen ne söylersen söyle o ailesini tutuyor çünkü ailesini haklı görüyor seni bir gıdım hakini görmüyor sen o adama gözünü kan akitsan bile inanamaz bı swkilde eşini sana inanmasını sağla ve haklı olduğunu görsün herseyyi göz ardına koyması bence
0 oy
(553 puan) tarafından
Aşağı niye indin yine niye hizmet ettin ben anlamıyorum ya Allah kocana akıl fikir versin kaynananin eli kolu tutmuyor mu da senden bekliyorlar. Yazıklar olsun hizmetçi mi almışlar. Bende aynı binada oturuyorum banada basta yapmaya çalıştılar benden yüz bulamadılar. Bide ben çalışıyorum bisey isteyemiyorlar.Keske basta yapmasaydın bu kadar bilmiyorum zorladılar mi Allah yardımcın olsun
tarafından
Ben inip yemek iş yapmasam kimse yapmiyacakti ve işler daha da büyüyecek ti mecbur kaldım ama gel gör ki hâlâ kocam benim yüzüme bakmıyor konuşmuyor benimle
(553 puan) tarafından
Allah kocana merhamet versin üzme kendini gerçekten çok üzüldüm
(195 puan) tarafından
Kayınvaliden yapamıyor mu yaşlı mu baya
tarafından
Yaşlı ama biz iki gelin iniyoruz onun yanına eltim bir senelik evli çocuğu yok ben 5 senelik evliyim iki yaşında oğlum var çok zor artık
0 oy
(1,160 puan) tarafından
O kadar şey demiş eşin, birde inip işlerini yapmaya devam mı ettin ?

Sonucunda ne bekliyordun eşinin sana madalya takmasını mi ? Önce kendine değer vermelisin. Şu kocanı ve ailesini ön plana koymaktan vazgeç. Kendini düşün. 
0 oy
(137 puan) tarafından
Hizmetçi diye almışlar ah ah ne insanlar var ne kafalar var çok üzüldüm tatlım dilerim Rabbim eşini ve ailesini ihya eder 
tarafından
Allah razı olsun
(137 puan) tarafından
Yapma kuzum bana da yapmaya kalktılar ben hizmetçi değilim dedim valla ama eşte bitiyor iş
tarafından
Eşim hiç bi zamaan annesine beni savunmadi
(137 puan) tarafından
Bilemedin mi canım evlenmeden
tarafından
16 yaşında evlendim ben herşey her zaman çok güzel olacak sanıyordum
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Salaklık sen de önce bir tavır koymuşsun geri arkasında durmamışsın. Tavrını kendi ellerimle yıkmışsın. Normaldir seni takmamaları. Ez.ik durumuna düşmüşsüm
(2,746 puan) tarafından
Özelden mesaj atana kadar buradan yaz... Ben olanı söyledim. Tavır koymayı becerememişsin. Birde gelmiş burada ağlıyorsun. Eeeeeeee napalım. İyi yapmışsın aferin mi diyelim? Ben gerçeği söyledim. Zoruna gidiyorsa gitsin. Zırlama
tarafından
Özelden yazdığımı burdan da yazabilirdim sen rencide olma istedim arkadaşlar ne yazdım biliyo musunuz
"Cümlelerine dikkat et"dedim çünkü bana ***** ezik demiş
(1,248 puan) tarafından
Azkaban haklısın....
0 oy
(912 puan) tarafından
Valla canım zamanında herseyi yapıp alistirmissin şimdi ne yapsan hemen gözlerine batacak yavaş yavas bisryelri degsitir 
tarafından
Doğru diyosun keşke en başta ağırlığımı koysaydjm
0 oy
(14,428 puan) tarafından
E indinde başın göğemi erdi şimdi tatlım,inmede bari yapmadımda kızdılar de
tarafından
Evett kızdılar
0 oy
tarafından
Bisey yapiyorsan arkasinda dur bacimm.. 
0 oy
tarafından
Balık baştan kokar bacım aklı olan başta kabul etmiyicekti bak bizde altlı üstlüyüz her şeyimiz ayrı başta öyle kese bir olsun dedi annem kabul etmedi eşim istemedi şimdi küçük kaynıma öyle alıcam diyor borç da evlendiriyor ki bize mecbur kalsın birlik olalım diye

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 505 göst.
26 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 205 göst.
0 oy
23 cevap 535 göst.
13 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 433 göst.
21 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu