0 oy
172 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ayy kizlar iki dogumdan sonra gobek kaldi npcamm hic hos durmuyo boyumda uzun degl ne ypsam gider:(

4 Cevaplar

0 oy
(3,055 puan) tarafından
Gitmiyor bacım o doğum göbeği olarak kalıyor 6 aydır diyetteyim 22 kilo verdim halaaa göbeğim var maalesef
tarafından
Deme ya ah eski fit halim ahh peki nsl diywt yptn canm bnmde vr bikac verileck kilom
(3,055 puan) tarafından
Valla hamur işi tatlı pirinç makarna yağ ve tuzu kestim yağ tuz tamamen değil ama en aza düşürdüm yani ve bol su zaten az yiyerek sağlıklı beslenerek bol su içerek veriliyor
tarafından
Aynn canm bnde baslicam insallah ise yarar
(535 puan) tarafından
Spor yapıyor musun canım o bölgeyi çalıştırmak lazım hergun mekik çek karın çalıştıran hareketler yap
(3,055 puan) tarafından
Yok valla spor yapmadım yani düzenli yapmadım belki yapsam giderdi evet
-Reklam-
0 oy
(308 puan) tarafından
İlk doğumdan sonra gitmezse ikincisinde sonra zor oluyor maalesef ama kahvaltıda ve uyumadan Bi saat önce limonlu sıcak su içerseniz etkisini görürsünüz 
tarafından
Tamam canm saol denicem
0 oy
tarafından
Yoğurt kürü yeşil çay ve mekik üçlüsü yeniden başlayacağım ben de inşallah
tarafından
Canm etkisi oluyormu daha once yaptnmi sen
tarafından
Evet yapmıştım 90 kilodan 70 kiloya düşmüştüm canım ama o zaman bekardım vucudumda bir hormonal yada başka bir deforme yoktu evlilikte hanilelikti doğumdu derken ben ben olmaktan çıktım ama o kadar etkili olmasa da yine işe yarar eminim canım
tarafından
İnslalah yarar tatlim bnde baslicam
0 oy
(11,217 puan) tarafından
termal korse al. ay esim bu hafta bak bunu alim sana die gosterdi aldik inanilmaz brsy durdugum yerde terletio bide spor ve egzersz yapsam akar terler :)
tarafından
Nerden alabilirim aşko
(11,217 puan) tarafından
nettevrdr canim bak bkim tr deglm ki
tarafından
Tmm kuzum

İlgili sorular

+1 oy
1 cevap 72 göst.
22 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Ayselaras (199 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 50 göst.