+1 oy
498 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (449 puan) tarafından
Kızlar geçenlerde instagramda Bi maske tarifi gördüm. Düzenli uygulamada cilt tonunu eşitliyor lekelerini yok ediyormuş. Tarifi basit olduğu için üşenmedim denedim :) gerçekten 3. Yapisim ve çok faydasını gördüm. Eğer denemek isterseniz sizinle de paylaşmak istiyorum.

Bir kahve fincanı süt

1 tepeleme yemek kaşığı nişasta 

1 tatlı kaşığı bal

İyice karistiriyoruz hafif kuvamli bisey oluyor. Güzelce yüzümüze sürüyoruz. 15 dakika bekletiyoruz kuruduktan sonra önce ılık sonra soğuk suyla yıkıyoruz. Bu kadar :)

8 Cevaplar

0 oy
tarafından

Teşekkurler cannnm

(449 puan) tarafından
Rica ederim canım
-Reklam-
0 oy
(1,448 puan) tarafından

Malesed çok hassas cildim hemen hersey dokunuyor :ermm:

(449 puan) tarafından
Öyleyse yapma tabi benim cildim karma bide hamilelikten kararmalarda olmuştu iyi geldi.
0 oy
(3,127 puan) tarafından
3 gün boyunca hergun mu yaptınız aralıkla mi ? Sivilceye iyi gelir mi bir de ?
(449 puan) tarafından
Birer gün arayla yaptim 3 kez.  Videonun yorumlarina baktım bilip  deneyen çok kişi varmış.  Kaşıntı kizariklik hicbisey olmadı bende. Benim şuan aktif sivilcem yok ama çenemde izleri var açıldı rengi. Böyle kadifemsi Bi his birakti yüzümde.
(3,127 puan) tarafından
Teşekkür ederim bende yarın deniycem hamilelikten yüzümde leke sivilce oldu inşallah geçer krem filan fayda etmiyor
0 oy
(7,382 puan) tarafından
tskr btnm dnycmm❤️
(449 puan) tarafından
Rica ederim canım:)
0 oy
tarafından
Ne kadar sürede yapmak gerekiyor 
(449 puan) tarafından
İzlediğim videoda hergun yapabilirsiniz diyodu kadın. Ama ben yan etkiside olurmu acaba diye birer gün arayla yaptim. Karma cildim var kizariklik kaşıntı olmadı bende. Beyazlatiyor bide dokununca pürüzsüz his birakiyor
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Baldan tereddüt ediyorum ya kılları mı besliyormus ne
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Bundan kolay tarif yok vallah 15 dk beklme suresi var bi de daha ne olsun sagol canım uygulucam
0 oy
(27,337 puan) tarafından

Bu zamana kadar maskenin m sini yapmadım:D sevmem kendilerini 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 118 göst.
6 Temmuz 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde buteyra (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 122 göst.
0 oy
2 cevap 86 göst.
0 oy