0 oy
923 göst.
Aile kategorisinde (673 puan) tarafından
Aldatma kötü söz söyleme şiddet yok ama sevsin istiyorum benim sözüme değer versin istiyorum. Ailesine karşı beni savunsun istiyorum. Ne yapmam gerek, nasıl cilve yapıyorsunuz? 

Sadece soruma cevap bekliyorum

36 Cevaplar

+1 oy
(2,194 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Cilve artı otorite canım senin neye kızıp kizmadigini bilecek senin sınırlarını bilecek aradada cilve yapacaksın öyle yoksa sen çok yumuşak olursan da olmaz hep çok sert otoriter  olursanda olmaz bizim evliliğimiz de öyle canım ne yemeğe düşkün ne başka birşeye benim  eşim bazen çocuk gibi severim simartirim eşimi bazen de kızarım tersime gelir anlaşmakla alakalı herkesin huyları farklı bizimkine çok yumuşak olunca kendini birşey sanıyor arada otoriter davranınca el üstünde tutuyor ama hep öyle olsam bir süre sonra sıkılır dengeli gidiyoruz 
(3,205 puan) tarafından
Katılıyorum +
-Reklam-
+4 oy
(1,156 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

eşime çok iyi davrandığım zaman esim tepeme çıkıyor :)  ama normal davrandığım zaman o daha çok yanaşır. kavgalarda asla konuşmam eşim  özrü diler. bence kaçan kovalanır lafi çok doğru .

tarafından
evet gerçekten iyi davrandığımızda temezie çıkıyorlar hemen. Bişey demeyince de ayaklarını sallıyorlar :))
(1,156 puan) tarafından
Aynen öyle kuzum bu taktiği yaptığım günden beri hayatım yolunda :D
+1 oy
tarafından
Olmayanda olmuyor. İçten gelicek o öküz olan her zaman öküz
(673 puan) tarafından
Haklısın canım
+1 oy
tarafından
Yani onu çok seviyorum    koşulsuz  ca seviyorum    tın tın etmem  hiç. Bazen  mıy mıy olsam da.  Sürekli sorun bularak. Asık surat olmam....  Eşimi çoook severim ona çoook değer veririm ve bunu ona hiisetttirerek ten yaparım....  Onun benim herşeyim olduğunu  bilmesini isterim...   Yemesi içmesi giyinmesi...  Dır dır olarak değil her konu da yeri gelir futbol ydri gelir siyaset yeri gelir pasta börek tarifi  konuşarak.... Akşama. Misal  kuru pilav yaptın  bunu  ikram eder ken   sen seversin diye senin için yaptım. Yada. Sen salça sevmiyon diye az salçalı yaptım bak bakalım nasış olmuş  dediğin de biraz da dünya değişir....  Eşin i işe  güler güzle yolla.. Ev in de kahvaltı mutlaka  olsun... Eşin işteyken  arada seni çok özledim  mesajı  yada seni çok seviyorum mesaj ı.    Yada ne bileyim ay bir an kokun burnum a geldi   özlemişim seni ye  mesaj atman. Eşinin eve neşeli ve seni  arzulayarak   illa ki cinsel olarak değil kokunu. Sesini gülüşünü arzulayarak eve gelmesini sağlar....    Şimdi herkes diyecek      saçma neden öyle yapalım o bieze  yatanma ya çalışsın filan ama... Ben  eşim için .... Var ım  eşim benim için var...   Birbirimiz den memnun  olmamız için ikitaraflı. Sevgi ve saygı dolu olmalıyız köle lik ayri....   Giyim kuşam yine.  Yatak odaan. Mesela  cilve ben de yapamam ama   yatak odanı canlı tut. Evinin temizliğini  aksatma maya çalış .........  En önemlisi de bunlar illa ki bi şey olsun diyw değil. Onu çok sevdiğin için  onun Allah tan sana gelen bir hediye olduğunu   ve  onu gefçekten. Rahat ettirmeyi  kendine en baş. Görev  bilirsen allah da görür bunu eşin nankörlük yaparsa da  allah görür o verir  cezasını      DEMEM O Kİ SEV VE SEVEREK YAP HER NE YAPARSAN BUNU DA EŞİN E HİSSETTİREREK  YAP CANIM
(673 puan) tarafından
Tamam yapacağım elimden geleni, tavsiyelerinin içinden teşekkür ederim canım
tarafından
Rica ederim canım  tatlı dil  ısrarla kullan bak o yılan nasıl  delikten çıkıyo  :)
(673 puan) tarafından
Öyle yapacağım çok sağ ol :)
+1 oy
(11,217 puan) tarafından
kimseye haddinden fazla deger verme , kendini kölesi onuda yasam sebebin etme. fikrin kararlarin olsun ve taviz verme. surunen olen biten kul kole olan ezik ve onsuz birsey yapamiyan kadinlar deger gormez soylim sana. erkekler guclu kadinlarin sözunu dinler ve sayar. ne ona ne baskasina eywallahi olmuyan tek basinada dimdik durabilecek bir kadini erkegin her zmn kaybetme korkusu olur. ve bu korkuda elimde cepimde rahatligina erisip hic gormesini engeller
tarafından
Tam birhanimla benden bahsettin zeloş ehehhe
(11,217 puan) tarafından
ve kendimden asko :) tecrubelerimi aktardim dielim :)
0 oy
(350 puan) tarafından
Bir erkeği kendine bağlamanin yolu annesini ovmektir annen çok güzel yemek yapıyor anenene şunu alalım mutlu olur annen de çok iyi vs işte 
(912 puan) tarafından
O yanlış sorna bisey olunca o zaman iyiydide şimdimi kötü oldu derler
(673 puan) tarafından
Annesi sanki oğlunun evlendiğini kabul edemiyor. Arkamdan gelinim kızım gibi diyor kocama diyor. En ufak şeyde beni kotuluyor yanimda
tarafından
Hayatımda duydugum en en en sacma  taktık :D
(7,025 puan) tarafından
Alakası bile yok.
(1,156 puan) tarafından
Hayatımda duyduğum en saçma fikir. yarın Bir gün kaynanasıyla kavga etse bir konu hakkında, kocası diyecek ki annemi okadar iyiliyordun şimdi ne oldu der annesini savunur. bu sefer ezilen yine yine kendisi olur. Bence kadınlar eşlerine yaranmak için yalan yere konuşmamali olduğu gibi davranmalı . Eşine ne kadar taviz vermezsen kendinden okadar değer görürsün!
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Adamın hamurunda olacak o. belli yaştan sonra değişmez anca yontulur biraz 
(673 puan) tarafından
Nasıl yontabilirim
0 oy
tarafından
Bir erkeği kendine bağlamanın yolu yataktan gecer cnm:))))
tarafından
Yok çok kocacı değilim zaten olsam bile oğlum izin vermez hagsg
tarafından
Kız sen hala yatak da mısııın ahahaah  kurban olurum verene....  Elif minaa♥️
tarafından
Kiz ne yatagi okuldayim hahaha :))))) kociş hastanede ben okulda
tarafından
Ben hesabı değiştimm. Ahaha    yeniden geldim sıfır sayfa ile
tarafından
Hosgeldin kuzummm
0 oy
(44,696 puan) tarafından
Özellikle bişey yapmiyom zaten bağlı bana eşim zaten  öle çok anneci babaci biri değil eşim onları dinleyip dolduruşa gelen tiplerden değil  aksine olsaydi belki böle mutlu bı evliliğim olmazdı 
(240 puan) tarafından
Ayy Ne güzel maşallah. Bnm eşim pek anacı bee amannnn :)
(44,696 puan) tarafından
Annesi arada laf carpar hatta insan arada bı sorar arar anne napiyon ne ediyon diye esiminde bir kulağından girip bir kulagindan cikiyo bu laflar sjsjsjsjs benimde bu huyu işime geliyo ne yalan söyleyim ahahajah
(240 puan) tarafından
Maşallah diyelim. Aman bozulmaisn ahaha
0 oy
(159 puan) tarafından

Kelin ilacı olsa başına surerdi:D

(673 puan) tarafından
Ax axxx
0 oy
(1,191 puan) tarafından

Bağlama büyusüyle:D 

tarafından
yok yaaa yapmayınn şaka yapıyosundur umarım
(1,191 puan) tarafından
Saka tabi☺kız  insanın içinde olmali  seven adam hiç birşey e gerek kalmadan bağlanır eşine
tarafından
kalp kalp kalp
   ❤    ❤   ❤
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Bnce otur eşnle güzlce knuş kalp kırmadan anlat içindekileri böyle yaptığında üzldünü söyle eğr şu şeklde ilerlrsek dha mutlu olablr diye sebplerni sırala eğr zaten senden yanysa düzne girer yok anlamıyorsa hiç zorlama değişmz
(673 puan) tarafından
Bazen değişiyor yumusuyor ama tamamen benden yana olmuyor
0 oy
(97 puan) tarafından
Cnm şahsi fikrimi soylim sana erkeğin kalbine giden yol gerçekten miğde den geçiyor. Ama bunu sakın şöyle algilama beni yemek için sevecekse hiç sevmesin , böyle düşünme o senin kocan o sana baktığı gibi sende migdesine bakacaksin el alem değil sonuçta .Ona hep güzel yemekler yap özenli şeyler yanii sk SK tatlı pasta yap canın ne istiyor diye sor mesela aksamlari meyve tabakları hazırla cayini bos getirme ben sana 24 saat hizmet et demiyorum asla yanlış anlaşılma olmasın. Ona iyi bak diyorum sadece her yediği şeyde ağzı açık kalsın sen ne hamaratsin böyle desin mesela. Elinden her iş gelsin kuzum yaa kısaca bu benim görüşüm herkesiz düşüncesi bir olmaz 
(673 puan) tarafından
Tamam yemeklere dikkat edeceğim çok sağ ol
0 oy
(315 puan) tarafından
İçinde varsa yapar yada bazıları göstermez buda büyütme şekliyle alakalı şahsen ben farklı birşey yapmıyorum sevgimizi de belli ederiz
(673 puan) tarafından
Seviyor ama sevgi tek olmuyor
0 oy
(119,338 puan) tarafından
bunun cilveyle alakasi yokki bazisi susar bazisi dogruyu yanlisi gorur tarafinj secer
0 oy
tarafından
Youtubede İlhan Uçkan izle. Hatta kitabını satın al derim. Cilveyi o iyi anlatır.
tarafından
Valla ben ne zaman sinirim tepeme çıksa sabrımın sonuna gelsem bir kavga çıkarırırm . Kuzu olur hemen. Aşkımdan ölmeye başlar
(673 puan) tarafından
Benimki beni geçiyor ailesini seçiyor. Annesi de oğlunun evlendigi bilincinde değil. Sorun yaşıyoruz
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Valla hicbisey yapmadığım halde çevremdekilerde bunun farknda , eşin senden cekiniyor korkuyor derler :D lafıma deger verir , bir dedigim iki olmaz.   Ekstra bisey yapmadım valla .  Maşallah  diyim ;)
(673 puan) tarafından
Maşallah benimki de öyle olsa keşke
0 oy
(404 puan) tarafından
Bu senin elinde olan bişey değil ki karşılıklı saygı sevgi hoşgörü bence bence temeli. Biraz da yapı meselesinbazen ne yapsan karşındaki anlamayabilir 
(673 puan) tarafından
Belki etkilerin diyorum cilveli olsam falan
0 oy
(1,410 puan) tarafından
Hiç öyle şirinlik yapamam kavga eder otururum nasılsa iki gün sonra gelip kendisi yanaşacak o zaman da lafımı somarım haklısın ben abarttım der oturur ama ailesine karşı asla ezdirmez o gerçek şimdi o konuda hakkını yemiyim 
(673 puan) tarafından
Ezdirir beni valla. Ona çözüm arıyorum ben de
0 oy
tarafından
Cnm sen ilk önce kendini seveceksin kendine guveneceksin. Senin farkındalığının farkına varacak
(673 puan) tarafından
Haklısın çok haklısın

İlgili sorular

+1 oy
46 cevap 1,554 göst.
0 oy
30 cevap 872 göst.
3 Şubat 2022 Diğer kategorisinde &Kuzeyim& (1,862 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 310 göst.
8 Eylül 2023 Aile kategorisinde Oykulku (1,062 puan) tarafından soruldu
0 oy