+1 oy
1,555 göst.
Aile kategorisinde (44 puan) tarafından
Kızlar biraz özel olacak ama benim eşim eve çok yorgun geliyor ama kafa yorgunluğu diyor  işi muhasebe geliyor yemek yiyor uyuyor bende 29 haftalık hamileyim benimle ilgilensin istiyorum her manada anlamışsınızdır umarım bende aslında odun gibiyim hiç cilve milve bilmem biraz taktik verir misiniz rica etsem 

46 Cevaplar

+1 oy
(603 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
A AA benden bahs ediyorsun has odunum ben 
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Cilveli olmak sonradan öğrenilen bişey değil bence yapı meselesi şimdi ne desek boş canım 
+1 oy
tarafından
Evin odunu benim kocam benden daha cilveli 
+1 oy
(7,684 puan) tarafından
Hic cilveli biri değilim öyle kocam kocam tarzinda biri de değilim yani eşimde olsa mesafem vardır ama esim tam tersi ne dicem diye agzima bakar 
tarafından
+++++ bu biz :)
+1 oy
(2,811 puan) tarafından
Kız kendine bi kaç elbise al elbiseni giy sonra gel sana masaj yapıyım askm yoruldunmu falan de sonrada patlar gider zaten ☺☺

Elbise giymem diyosan  atlet kilot gir yatağa ☺☺
(44 puan) tarafından
Ahhahahahahahhaha
tarafından
Hahah
0 oy
(1,752 puan) tarafından

Cilve sevmiyor bnm herif giz:D

tarafından
ahaha
0 oy
(48,690 puan) tarafından
muhasebede zor bende her aksam erkenden uyurdum ☺️ şimdi de esim paso uyuyo☺️
0 oy
(1,584 puan) tarafından
Hicbisey yapmıyorum 
0 oy
tarafından
Birkaç kıyafet al kendine :) süpriz yap
0 oy
(609 puan) tarafından

Kafasına masaj yapabilirsin canım sen ilgi gösterirsen oda gösterir bence :) 

Kafa masajı cok iyi gelir bas ağrısına kafa Ağrısına cok iyi gelir :) 

(1,733 puan) tarafından
:) :) nasıl bır masajmış çok merak ettım
(609 puan) tarafından
Canım normal basın ağrısında alnını ve kenarlarını ovalamıyormuşum kafasını dizinin üstüne koyup ovalar gibi yapabilirsin netten de bak istersen kafa masajı bilmiyormusun kız
0 oy
(2,374 puan) tarafından
Kızz benim kocam da muhasebe aynı hep çok yorgunnn seni ben anlarım 
(44 puan) tarafından
Hep yorgun geliyor benden de anlayış bekliyor haklı bişey diyemiyorum ama bende biseyler istiyorum
(2,374 puan) tarafından
Aynen çok yoğun çalışıyorlar gerçekten bende diyorum bende senin eşinim diye ama işte :(
0 oy
tarafından
Bi bakışım yetiyor :D :D :D
0 oy
(1,403 puan) tarafından

Cok tatlı dilliyimdir 8-)

0 oy
(4,390 puan) tarafından
isinemi bagliyorsunuz bu durumu=)
tarafından
Aynen bence de alakası yok :)
(44 puan) tarafından
Evet işine bagliyorum
(4,390 puan) tarafından
yalniz o iste olup oyle olmayanlar var. bi kac arkadasim soyledi onlarin eşlerinin iside muhasebe
(44 puan) tarafından
Benim eşim halde çalışıyor geceleri de gidiyor ise gece gitmedigi zamanda sabah erken saatte gidiyor sürekli pazardan para toplamaya manavdan marketten para toplamaya da gidiyor
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Benim eşim özel kıyafetler ve mesajdan hoşlanır. Yani onu istediğime dair mesajlar atarım. Güzel bir gecelik, parfüm. . Tabi bu cinsellikle ilgili bir durum eğer duygusal bir ihtiyaç ise önce ben ilgi gösteririm. Sarılırım, öperim onu sevdiğimi söylerim. Hayatın nasıl gidiyor, bu yaşında basardiklarinla gurur duyuyorum sen ne düşünüyorsun tarzında onun ne hissettiğini anlayacağım sorular sorarım. 
(44 puan) tarafından
Aslında bende öyle giyinmek falan isterim ama hamileyim 30 haftalık olcaz inşallah kendime göre gecelik zor buluyorum
(190 puan) tarafından
Kız bende 31 haftaligim geçen dedim bi gecelik giyinip gideyim bizim herifinin yanına aynadan kendime baktım çekici olacağıma itici olduğumu fark ettim çıkardım:D hıc gecelik işine girme şimdi nasip olursa doğumdan sonra alırsın
(3,181 puan) tarafından
Hangi parfum kullanıyorsun
(2,132 puan) tarafından
Hangisi varsa onu kullanırım özel bir parfüm yok. Şuan farmasi omnia var mesela
0 oy
tarafından
Benim eşimde muhasebeci inan çok yorucu bir iş sende bilirsin sürekli hesap kitap ama ben yanına uzanıyorum ne bileyim ayıptır söylemesi öperim iltifat ederim 
(44 puan) tarafından
Evet yorucu olduğunu dile getiriyor ama benimde kendimce isteklerim.oluyor ne bilim amaaan
tarafından
Haklısın sende
0 oy
tarafından
Erkek gibi düşünüp kadın gibi davranmak gerekiyormuş :)
tarafından
o nasıl oluyor bacım anlat hele
tarafından
Hani erkekler bizim kadar detaylı düşünmez genelde düz düşünürler ya canım öyle olayları onların gözünden görerek düşünüp kadınsı davraninca oluyormuş yani ben denemedim de bir psikologdan dinlemiştim :))
tarafından
benim kocam balık beyinli. 3dkk dan öncesini unutoyor. Tartışılam, diğer odaya geçib döneyim. Yanına gidib aşığım falan söylesem unutur herşeyi:D bende unutuyor diye tartışınca zaten hatırlamayacak içini dök rahatla diyom kendime:D
tarafından
Yani bu konularda genelleme yapmak o yüzden doğru değil sanırım herkesin huyu farklı huyuna göre davranmak gerek
0 oy
tarafından
Ben de 37 haftalık hamileyim. Sevgililik dönemi de dahil hiç cilve filan yapmadım adamın içinde olması gerekiyor sanırım. Hep ilgiliydi evlendik değişir diye bekledim ama hala daha aynı hep ilgili Sağ olsun. Malum hamilelik dönemi kendimi farklı hissettiğimden hep teselli veriyor. Birliktelik konusunda da hangimiz o an isterse o sırnaşıyor :) :) sonuç olarak evliyiz önümüzde bir engel yok ki hamilelik boyunca da libidom tavanlar da :) 
(44 puan) tarafından
Ya aslında ilgi olarak ilgili üstüme çok titrer ve bunu etrafımdaki herkes söyler seni çok seviyor şöyle böyle diye ama diğer türlü hep yorgun oluyor bende kadınlığımı gosteremedigimi düşünüyorum tam olarak
tarafından
Yorgunum diyorsa sen de istemiyorsan düşünme öyle.
0 oy
tarafından
Guleryuzluyum tatlı konuşurum her eve gelisinde ilk gun gibi ki heyecanlanirim o da bunu farkeder ama yapı meselesi 
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Ben ezelden beri oyleyim. Yorgun bile olsa gider yanina kedi gibi sokulurum. Kocaman evde o hangi koltuktaysa yanina otururum. Neşeli davranırım muzik açar dans ederim falan o neşeli hallerimi cok sever tabi bebek olduktan sonra biraz sekteye ugradi hatta diyo sen eskiden daha neseliydin ne oldu sana:))

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 872 göst.
3 Şubat 2022 Diğer kategorisinde &Kuzeyim& (1,862 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 926 göst.
27 Nisan 2022 Aile kategorisinde Zebesh (673 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 984 göst.
13 Eylül 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
60 cevap 610 göst.