+1 oy
735 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Burda öyle yorumlar görüyorum ki. Esim ailemle anlaşamıyor veya esim aileme gitmek istemiyor demişler ben aileme gitmeyen kocaya koca demem. Eşimle kavga ettik bana bağırdı yazıyor bana bağıran kocaya koca demem. Veya eşim ailesine toz kondurmuyor diyor ben oyle kocaya koca demem yaziliyor hemen.Bunlari savundugum için yazmıyorum yanlıs anlaşılmasın ama her insan güzel bir hayat yasayamiyor imkanlar el vermiyor. bazi seylere katlanmak zorunda kalıyor.  Bazen o kadar havadan yorumlar yapılıyor ki. Şaşıyorum. Bazi evlilikler nimettir bazıları imtihan. 

32 Cevaplar

0 oy
(10,424 puan) tarafından
Valla ben kocam gibi saygılı benim bir birey olduğumu bilen nazik merhametli anlayışlı muhteşem baba muhteşem yoldaş adama kocam derim :) büyük konuşmaya lüzum yok. Bende net olan şiddet ve aldatmadır öyle bir şeyi Allah yaşatmasın tabi ki ama yaşarsam kocam demem
-Reklam-
0 oy
tarafından
Başına gelmeyen anlamaz 
0 oy
tarafından
Bende çok yalnis buluyorum . .. bu tarz yorumları keşke herkes güzel bir hayat yaşasa rabbim hepimizi imtihan ediyor birşeylere Allah iyi etsin dicez başka dicek birşey yok bol dua etmek lazım ...
0 oy
tarafından
Benim kocam zamanında sağlık sorunları yüzünden askere gitmemiş. Okumamışda. Yani belli bir mesleği yok. Bir çok yere askere gitmediği için almıyorlar işe. Aynı sağlık sorunu nedenindende ağır işler olmaz ona. Maddi durumumuz iyi çok şükür . Ama hep keşke eşim çalışsa, eşimin kazandığı parayla istediğim şeyleri alsam diyorum. K.valide herşey alırda, kendi istediği kendi beğendiği kiyafeti alır.Üzülürüm dolayısıyla. Kocam çalışsaydı kendim gider kendim alırdım diyorum. Çokta tartıştık bu yüzden aslında.Taksicilik yapıyor artık. Bakalım. Hayırlısı olsun . 
0 oy
tarafından
İşte merak ettig8m şu ki öyle yazanların hayatı gerçekten 4×4×4× ... luk mu acaba:)))) ve gerçekten bence karşısındakine bisey diyemeyen asıl onlar gelip burda klavye krallığı yapıyorlar 

Sadece şunu söyleyebilirim  Allah bu mübarek günde kimin ne sıkıntısı varsa gidersin .. 
0 oy
(2,947 puan) tarafından
Mükemmel insan yok ki biz mükemmel miyiz. Babannem Allah içinde insan sevgisi , Allah korkusu olanlarla karsilastirisn diye dua ederdi. Eşim tam da böyle bir insan. Hataları oluyor mu oluyor. Ağlıyor muyum zaman zaman evet ama ben de onu üzecek şeyler yapabiliyorum insanız sonuçta. Ama önemli olan hatada ısrar etmemek ve birbirine saygılı olmak. Karşındakinin geçinmeye niyeti yoksa ne yaparsan yap boş
0 oy
tarafından
Ayy aynen oyle milletide gaza getiriyorlar yaa. Ben kac defa soyledim diye beni linc ettiler iste kadin susup otursun mu yerine falan diyorlar sanki ben oyle bisey demisim gıbı ayy aman aman klavye delikanlıları... 

Onemli olan anlayışlı olmak onemli olan sakince konuşup anlaşmak.. Bi insna kocasina ne kadar dik giderse tera yaparsa erkek okadar inat ediyor yaa
0 oy
tarafından
Valla  canım evlilik eş o kadar göreceli bir kavram ki   her evlilik farklı...  Her eş farklı. Her koca fsrklı kadın değilmisiniz hepiniz aynısınız erkek değilmisiniz hepiniz aynısınız. Demek   bence hiç mantıklı ve doğru değil... Senin koca eş kavramın farklıdır ben de ki farklı bu yaşam  şekilleri ile de alakalı bi şey  bence 
0 oy
tarafından
Ama insan sinirle ne dediğini de bilmiyor bazen 
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Kendi adıma şöyle diyeyim. 12 yıllık evliyim tartışmayı baslatan taraf hep ben olmusumdur. Çok samimi söylüyorum. Hiç hatırlamıyorum eşimin her hangi bir sebepten tartışma çıkardığını. Ama bizim ki saygısızca bir tartışma olmuyor. Hakaret, küfür vs bunlar olmaz ve çok yanlış zaten. Birbirimize her daim saygı duyuyoruz çok şükür. Eşim dısarı karsı ve kişiye göre cok asabi olabiliyor. Ama bana kedi gibi :) Allah'ıma şükürler olsun iyi ki onunla evlenmişim.
0 oy
tarafından

Evlendiğimde 35 yaşındaydım, diyelim ömrüm 70 sene. O kalan 35 seneyi de vasıfsız, bana değer vermeyen, aileme saygı göstermeyen bir adama harcayamam, kimse kusura bakmasın. 

Tabi ki başkasına da kendi bilgimiz, görgümüz, deneyimimiz üstünden cevap veriyoruz.
"Bosan" lafı duymak istemeyen soru sormasın. 
tarafından
Tamam siz ego tatmini yapmayın diye kimse derdini paylaşmaz.
tarafından
Napalim "ay kocan dövüyor ama aldatmiyor, ayrilma", "ya canım kumari yokmuş sonuçta, varsın seni ailesine ezdirsin, yuvani bozma" mi yazalım?
Sen yaz çok istiyorsan. Başkasının yorumuna salça olma.
Bir de soru açmış ya.
tarafından
:))))))))) sadece gülüyorum tatlım
0 oy
(979 puan) tarafından
Yaşamayan bilemeZ 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 250 göst.
26 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Nevbahar21 (542 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 463 göst.