0 oy
454 göst.
Diğer kategorisinde (220 puan) tarafından
Ya kaynanamla tartışıyordum araya atladı sen sus bizim aramızda sen niye karışıyorsun dedim üçüncüye ne düşer bilirsin dedim (ama çok sinirliydim) *** düşer bana dedi kendi dedi bunu sen öyle diyorsan dedim öyle. Terbiyesiz dedi çıktı. Ama çok sinir etti kaynana yokken onu kötüler ben kaynana ile tartışırken araya atlar kaynanayı savunur. Ellerim titredi sinirden. Bir artı bir ev vermişler bana kaynanam sürekli diyor kırk bin liraya bu evi yaptık başıma kakıyorlar ama benim kocam kredi çekip okudu halbuki oğullarını yurt dışında euro ile okutuyorlar ve tek kelime etmiyorlae ona. Kaynanam ile bu yüzden tartıştım sürekli bana demeyin düğün yaptık ev yaptık kırk bine diye. Çok sinir oldum ya. Bir de bu evden taşınacam artık kalmak istemiyorum bunlarla komşu olmak istemiyorum evin küçüklüğü değil bunlar batıyor bana. Siz olsanız ne yapardınız gerçekten bunaldım kaynanaya halaya nasıl olurdunuz evden taşınır mıydınız zaten çok ufak? 

5 Cevaplar

0 oy
(4,962 puan) tarafından
Ev yaptıysa oğluna yaptı sanki seni düşünerek mi yaptı.. inşallah uzaklasirsiin kıymetini anlarlr
(220 puan) tarafından
Dayanamıyorum artık gerçekten hergün geliyor bir de evime bıktım görmek bile kusturuyor beni
-Reklam-
0 oy
(1,307 puan) tarafından
İlk önce bnce eşin le konş onlar anlatmasn

Onlar da işine geldiği gibi yaparlar aslı yoktur 
0 oy
tarafından
Kraldan çok kralcı millet arkadaşın biriside yazmış eşine sen anlat ilk diye doğru yazmış eşine anlat onlar demeden Allah kurtarsın 
0 oy
(14,081 puan) tarafından
Eşine söyle bunları canım ALLAH yardımcın olsun tabikide ayrı eve çıkmak seninde hakkın
0 oy
tarafından

Ayy hala deme bana midem bulandı o kelimeden:) esimin halaları sayesinde tbi

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 630 göst.
6 Kasım 2021 Aile kategorisinde Esmaa (979 puan) tarafından soruldu
+2 oy
56 cevap 2,601 göst.
0 oy
3 cevap 361 göst.
24 Temmuz 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu