+1 oy
124 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
  Şimdi burda. Yorumlaşıyoruz evet. Aşağıda ki  mail bildirim gelsin butonuna basmaz isek mail gelmiyor. Bize  değil mi.... İlk sorum bu....

İkincisi....  Özel  mesajlarda. Mail   geliyo. Bunu nerden kapatabiliriz     yada bunun önüne nasıl geçebiliriz. Acaba bir bilgisi olan var mı   g mail. Dolu sohbet dolmuş kız kızayız diye  rahat konuşuyoruz  ama   dışarıdan birisiler i de bu bizim mesajlarımızı yorum lar kısmındakiler i özellikle. Okuyor he mi şimdi     kafam a takıldı. Keşke. Diğer gebe ile bebek sayfası dışardan göründseymiş  de burası sadece ve sadece. Bayan kar kendi arasında kalsaymış  

2 Cevaplar

0 oy
(2,136 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Bende kapattım canım mail e gir bu sayfayı engelle bir daha gelmez
tarafından
Haa dur bakim yapabilecem mi
-Reklam-
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Nasil disardan okuyo kiz anlamadim benimde mailime geliyo
tarafından
Aynen.  Senin açtığın bi post u mesela google e sor ara    burda ki bütün  yorunlar  çıkıyo keşke bu rası orda çıkmasa   daha. Güsel olur du
(13,824 puan) tarafından
Aa vallahi yeni ogrendim google da oldugunu
tarafından
Yani benim şahsi görüşüm. Diğer ikisi açık olsun ordakiler de görülsün ama burası  sohbet muhabbet bölümü ya  o yüzden bana mantıksız geliyoe buranında halka üye olmayanlar a açık olması
(13,824 puan) tarafından
Evet ya burda herkes ber seyi soruyo cunku disardan okunmasi garip olmus
tarafından
Yani şimdi   özellikle de cinsel konular konuşulduğunda bayan olunca rahat oluyor insan ama. Dışardaki okuyan. Ne bielyim belki erkrk tir.    Kimisi de mesajlar la. Filan. Şey oluyodur  belki. Neden benim mesaj  ım ı kötü ye kullansınlar ki alımtılaya da bilir ler yani. Ne bileyim işte. Çok da güvenli değil sanki o açıdann.  Gizliliği

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 561 göst.
0 oy
2 cevap 130 göst.
23 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Reyyy (306 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 74 göst.
30 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Asli_eren_47 (762 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 112 göst.

377,960 soru