0 oy
563 göst.
Diğer kategorisinde (23 puan) tarafından
Kızlar ben bir face hesabı açtım fake hesap sahte hesap yani ordan sadece eşimi ekledim birde msj attım sonra evliyim dedi sildim dnemek icin yaptim bunu sorum şu kizlar daha sonra o hesapta hikaye paylaştım hesabımda hiç kimse yok takip eden arkadaş bile yok birtane bile ama hikayemi tek bir kişi görüyor arkadaş olmadığım için de kim olduğunu göremiyorum öylesine söz falan atıyorum hikaye olarak da bu hesapba başkaların bakma ihtimali var mı hesap herkese açık ama hickimseyi ne ekledim nede iletişime geçtim acaba hikayi gören esimidir ama sadece bir kisi görüyor bu arada sayı artmıyor beni bir aydinlatin bu konuda 

14 Cevaplar

+2 oy
(2,587 puan) tarafından
Ergence hareketlere ne gerek var! Eşiniz size yapsa yakalasanız tavrınız ne olurdu? Yuvanızın topuğa sıkıyor gibisiniz
(23 puan) tarafından
Belki sorunlarimiz var o yüzden yapıyorum
tarafından
Daha çok beynine sıkıyor gibi ne topuğu kız ☺️
-Reklam-
+2 oy
(1,069 puan) tarafından
Kocan sanki anlamadı sen olduğunu ne komiksin ya :))) kendini küçük düşürüyorsun ve ergence bir hareket.ne sorunun varsa konuş anlat çözmeye çalışın .
+1 oy
(658 puan) tarafından
Ben eskiden çok uğraşırdım gerçek hesap gibi yapacaktın işte konum paylaş farklı şehirdeymiş gibi arkadaşlar ekle soyisimleri aynı olan inandırıcı olması lazım ki aklında işletiliyor muyum düşüncesi olmasın 
(23 puan) tarafından
Başka biride bakıyor olabilir mi acaba ama hep bir kişi var
+1 oy
(1,215 puan) tarafından
Durduk yere is açıyorsunuz valla başınıza evli barkli insanlarsiniz niye deniyorsun. Diyelim kocan fake hesapla muhabbet etti napican bosancan mi? Ay hic sevmiyorum boyle seyleri. Cok aptalca buluyorum k.bakma
(23 puan) tarafından
Sen aldatilan kadinlari duymadin galiba belli baya rahat yargiliyorsun durduk yere canım skildigindan yapmadım heralde şüphelerim vardı birdaha konuşurken uslubunuza dikkat edin lütfen kırıcı oluyorsunuz
+1 oy
(2,818 puan) tarafından
Esin senin oldugynu anlamadan kapat 

Sahtr hesapla denesende esin anlamistir yani fake oldgundu ondan evliyim yazmista olabiljr
+1 oy
tarafından
E kocandır kim olacak. Adam işkillendi belki e öeaj atmışsın sonra çıkarmışsın. Onda meraktan bakmıştır. Ben olsam ben de bakarım
+1 oy
(221 puan) tarafından
Bence eşiniz sizin olduğunuzu anlamıştır. 

Yeni açılan bir hesap ve sadece onu ekliyorsunuz ve hemen de mesaj atıyorsunuz. Sizin olduğunuzu anlamaması için aklı zayıf olması lazım. (Yanlış anlamayın.) 

İlla böyle bir şey yapacaksanız, hesabı alırdınız, biraz arkadaş eklerdiniz , biraz paylaşımlar yapardınız, aradan da birkaç ay geçerdi, öyle denerdiniz. En azından hesabın sahte olduğunu düşünmeyebilirdi. Ama sizin yaptığınız şekilde çok anlaşılır olmuş. Kim olsa anlar. 
0 oy
(7,875 puan) tarafından
Görünmüyormu kimin baktığı İnstagram'da fln görünüyor mesela 
(23 puan) tarafından
Arkadaş olmadığım için görünmüyor
(7,875 puan) tarafından
Bence hesabı kapatmak en mantıklısı. Eşinide denemissin zaten tepki vermemiş.
0 oy
(2,062 puan) tarafından
Bu işler elinizde patlayabilir hanımefendi.
(23 puan) tarafından
Neden
(385 puan) tarafından
Evt ben Bi sefer yaptım eşim benim olduğumu bildi ama güldü sadece :)
0 oy
(7,424 puan) tarafından
İsdegrama bagli falan yapmamissindir umarim 
(23 puan) tarafından
Yok ya öyle yapmadım yeni bir e mailden yaptım
0 oy
(2,996 puan) tarafından
Herkese açıksa görebilir birde hesap açınca genelde rehberindeki şu kişi şöyle bir hesap açtı diye bildirim de gidiyor ve story kimin baktığını nasıl göremiyorsun öyle bişey yok görülür 
(23 puan) tarafından
Telefon numarası ile açmadım ki sahte bir e mailden
(2,996 puan) tarafından
Bir de canım sadece eşini ekleyip mesaj atman yani ben fakeyim diye bağırıyor bari denemek istiyorsan gerçekçi bişey yapsaydın
0 oy
tarafından

Ben böyle şeyleri lisede yapıyordum galiba :D ayy kız valla çok güldüm dalga gecmek amaçlı değil gerçekten ama güldürdün Allah ta seni güldürsün 

(23 puan) tarafından
Ya millet de ne kadar yargılıyor sanki kocamı bosuycam pire için yorgan yakamam yazarsa da hesabı sorulur yani
(23 puan) tarafından
Senide güldürsün canım bursa niye herkes bir atarlı anlamadım kiz
tarafından
Canım benim evliyken böyle şeyler yapmak biraz tuhaf ama yapma ya canın yansaydı ne olacaktı ya eşin öğrense bir şekilde Allah bu ya böyle şeylere kalkışma bidaha derim ben boşver o kişi eşinse de değilse de hesabı sil hayatına devam et mutlu bir evliliğin varsa seni buna itekleyen bir sebep olmuş ben öyle düşünüyorum.
tarafından
Gece olukça millette yorgunluk uykusuzluk tavan :)
0 oy
(207 puan) tarafından
Senin yaptını ben de yaptım ama şimdi yaparmiyim asla 

Yaptım da anlamıstı ben oldumu karıcım seni çok seviyorum eve geldim de grsz hayatım diyip gülmüştü o yuzdenmi gerçekten gereksiz işler hiç bulasma
0 oy
(1,133 puan) tarafından
Sadece eşini eklemişsin fake diye bağırıyor resmen.Baya arkadaş ekleyeceksin.Birden çok fotoğraf paylasacaksin o fotoğrafların beğeni sayısı falan olacak.Kısacası gerçek hesap gibi açıp öyle eşini deneyeceksin.O sahte hesap olduğunu anlamıştır zaten de .Bu işleri en son biz lisedeyken yapıyorduk.Çok ergence hareketler ya

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 798 göst.
0 oy
16 cevap 764 göst.
19 Ocak 2021 Aile kategorisinde Portakallltohumum (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 308 göst.
14 Ocak 2022 Aile kategorisinde Eyllalk (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 981 göst.

378,379 soru