0 oy
82 göst.
Diğer kategorisinde (3,445 puan) tarafından
Kizlar sabah sezeryan oldum sutüm inmedi daha sütüm gelsin diye ne yapabilirim 

7 Cevaplar

0 oy
(503 puan) tarafından
Sıvı şeyler tüket 
-Reklam-
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Duş alabilirsin.hosaf falan iç. 
0 oy
tarafından
Bol bol su iç ve bebeğini emzir sürekli canım .inşallah çabuk gelir benim 5.gunde gelmişti
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Sıvı beslen. 

Manuel pompa ile göğsümü sağdm ben ondan sonra geldi 
0 oy
(7,993 puan) tarafından
Benimde 2 Gune inmişti göğsüme
0 oy
(26 puan) tarafından
Bol bol sıvı tüket. Elma ayva üzüm ne varsa bunların kompostosunu yapıp kabuk tarçınla tatlandırıp içebilirsin. Ayva ve badem çok tavsiye etmişti doktorum. Bebeğini yanına verdilerse sev, ona bak kokusunu çek bol bol. Şekerli kahve de sezeryanla verdikleri anesteziye bağlı baş ağrısına iyi geliyor yine doktorum tavsiye etmişti. Şekerli olmasa da olur ama sen şeker at, kan sekerin dusmesin demişti. Yeme içme de bir nevi etkili süte ama en önemlisi bol su ve sağlıklı bir psikoloji. Herşey kafada bitiyor sütün gelmiyor mu gibi söylenen olursa kulak asma, kendin de gelmeyecek diye stres olmamaya çalış. Gerektiğinde mamadan destek almaktan korkma. Tabi doktor tavsiyesine uyacak şekilde 
(26 puan) tarafından
Sırt masajı da iyi geliyor. İnternetten süt masajı yada oksitosin masajı diye aratabilirsin. Ilık duş da çok iyi geliyor
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Sıcak bı duş al o zman gelmişti annemin duşta goguslerine sıcak su tut

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 53 göst.
9 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Bebek vargungmail (534 puan) tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 871 göst.
30 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kaavi (2,118 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 166 göst.
20 Mart 2023 Aile kategorisinde Cekirdek ailem (3,853 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 93 göst.
11 Mart 2023 Aile kategorisinde Selincikkkkk (30 puan) tarafından soruldu

381,378 soru

11,417,801 cevap

34,971 kullanıcı

...