0 oy
342 göst.
Diğer kategorisinde (606 puan) tarafından
Bebek küçük ama ne gerek var kocası ve oğlunun yanında yani kaynimin yanında bence saçma ve ayıp sizce ben mi sacmayin

10 Cevaplar

+1 oy
(3,099 puan) tarafından
Kayinvalidenin 1 aylık bebeği mi var 
-Reklam-
0 oy
(17,871 puan) tarafından
Küçük tabi değişmemesi lazım ayıp
0 oy
tarafından
Bana anlamsiz geldi el kadar bebenin ayibi mi olur
tarafından
El kadar ama oda bir birey bence yetiştirme için de önemli bir hamle. Onun  da özeli var annesi görebilir sadece oda belirli bir zamana kadar.
(606 puan) tarafından
Kadın kayınvalidem aşırı  meraklı ben altını egistireyim.diyor sevdiği için de onu bile almaya meraklı
tarafından
Tabiki yetistirmede onemli bir hamle, cocuga mahrem algisini ilk verecek olan annesidir. Her zaman her zaman gidip baskasinin yaninda alt acilamz ama o an oyle denk gelmistir kirk yilda bir de olur yani daha cok kucuk sonucta binde bir olan seye ben kendi adima takilmam eger bu bir aliskanlik degilse
tarafından
Seninki sevdiginden ilgilenmek istediginden yapiyor binde bir olur ona bisey denmez ama her seferinde gidip baskasinin yaninda aciyorsa da usulunce uyarabilirsin yanlis anlamaz bence seni
0 oy
tarafından
Küçük olsa da ortalıkta değiştirilmez. Kimsenin olmadığı bir oda da değiştirmek doğru ve uygun olanı 
(606 puan) tarafından
Ben söylesem mi ki bilemedim
tarafından
Düzgün bir dille anlat istersen canım
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Hayır tabikide saçma değilsin bence her anne cinsiyeti kız veya erkek olsun fark etmez yanlız odada degismeli oo çocuğunda bı mahremi var sonuçta 
(606 puan) tarafından
Ben söylesem nasıl soylicem bilmiyorum
(1,392 puan) tarafından
Bende bir şey söyleyemezdim sanırım herkesin kendi mantığı kimisine bu benim yazdığım yorum bile mantıksız geliyor demek ki kayınvalide bu durum normal geliyor aman daha bebek ne anliycak diyor ne diyelim kuzucum
0 oy
tarafından
Bebek seninse altını neden kaynanan değiştiriyor ki
(606 puan) tarafından
Altına yapıyor bn değiştiririm.dite atlıyor
0 oy
(16 puan) tarafından
Bilmiyorum nedrnse banada ayip geliyor bence anneden babadan baska hic kimse gormemeli 
0 oy
(473 puan) tarafından
Öyle şey olmaz bebek altı orta yerde açılmaz direkt söyleyin anne ben ortada değişmeye karşıyım altını ben değişirim düşündüğün için teşekkürler diyip alın kucağından. Daha yapmaz. 
0 oy
(291 puan) tarafından
Bebek senin mi kaynananın mı anlamadım. Bencede uygun değil ben kimsenin olmadığı odaya gider öype altını alırım kızımın
(606 puan) tarafından
Bnde ama kaynanam işte cins
0 oy
(26 puan) tarafından
Hayır saçma değil. Bebektir daha küçük diye geçiştirdikçe siz o aradaki sınırı inceltmiş oluyorsunuz. İlla biri olsun dersen yardımcı olmak için yanında bir kişi olsa yeter. Herkesin toplanmasına gerek yok. Ne kadar bebek de olsa onun da mahremiyete ve konforlu alana ihtiyacı var. Sonra çok aşıyor herkes çizgisini. Bişeye ihtiyacım olursa seslenirim de al geç başka odaya en güzeli. Kırmak istemiyorum dersen de altı pis ortalık batmasın şimdi, kokutmayalım burayı diyip al geç bebeğini :)

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 483 göst.
19 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 812 göst.
7 Aralık 2020 Aile kategorisinde Nur8 (2,792 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 493 göst.
7 Şubat 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 149 göst.