0 oy
246 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
HERKESE MERHABA BİRAZ UZUN OLACAK ÇÜNKÜ YAZMAK İYİ HİSSETTİRİYOR BENİM GİBİ OLAN BİRİYLE KONUŞMAK UMARIM BENİDE O KİŞİLERİDE MUTLU EDER.YAŞIM 28 EVLİYİM ÇOCUGUM VAR KOCAMLA EVLİLİK HAYATIMIZ İYİ AMA AİLESEL OLARAK ÇOK SANSSIZ BİRİYİZ.İKİMİZİNDE AİLESİ BOŞANMIŞ VE İLGİ SIFIR DİYEBİLİRİM ANNEM ARAMAZ BENİ SORMAZ ONUNDA ANNESİNİN FARKI YOK OGLUMU DOGUMUNDAN BERİ EŞİMLE İKİMİZ İLGİLENDİK.İSTERDİM Kİ KAYINVALİDEME ANNEME GİDEYİM GELEYİM NE BİLEYİM.BU DURUMLAR GİTTİKÇE PSİKOLOJİMİ BOZDU SANIRIM.YAKIN ZAMANDA DEDEM VEFAT ETTİ BENİ BÜYÜTEN OYDU.ONDAN SONRA GECELERİ EVDE DURAMAZ OLDUM KORKU ENDİŞE ÖLÜM KORKUSU...ÇOK KÖTÜ GÜNLERDİ...KALP KRİZİ GEÇİRDİM SANIP ACİLLLİK OLDUM.HİÇ ARKADAŞIM YOK KOMŞUM YOK.EŞİM GECE CALIŞIYORDU BENİM YÜZÜMDEN İŞİ BIRAKTI. ŞİMDİ YENİ İŞ BULDU GÜNDÜZ AMA BEN YİNE MUTSUZUM HAYATTAN KEYİF ALAMAZ OLDUM.AGLAMAK İSTİYORUM  HEP.EVLADIM İÇİN GÜÇLÜ OLMAK ZORUNDAYIM BİLİYORUM.KALP SAGLIGIMDA İYİCE BOZULDU DOKTORA GİDİYORUM RİTİM BOZUKLUGUM OLMAYA BAŞLADI...NE OLACAK BİLMİYORUM TAVSİYELERE AÇIGIM OKUYAN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM...

8 Cevaplar

0 oy
(8,588 puan) tarafından

Kiz keske küçük harflerle yazsaydın gözüme gözüme girdi yazılar 

Rabbim feraha çıkarsın inşallah 
(1 puan) tarafından
bilerek yazdım teşekürler amin
-Reklam-
0 oy
(17,925 puan) tarafından
Okudum canım hayatta herkesin bi derdi bi sınavı var güçlü olmaya çalış bırakma kendini zaman herşeyin ilacı 
(1 puan) tarafından
inşallah
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Canım eşin mecbur calışcak. Ona bu durumlarını yansıtma kendi cabanla biseyler yap. bence çocuğunla çık hava al. Kendine çevre yap arkadaş edin. Yalnız kaldığın için böyle düşünüyorsun. Kendi psikoloğun kendin ol kitap oku şarkı dinle son ses şarkı aç ve bağırarak söyle dans et çok işe yarıyor umarım hep mutlu olursun 
0 oy
(301 puan) tarafından
Kendine yeni aktiveteler bul gez evde durma  evde yapabilecegin şeyler yap hobi edin oturdukca düşündükçe kafayı yersin havalar ısınıyor al cocugunu dolaş ne biliyim kafanı dagit yani 
0 oy
(408 puan) tarafından
Kalp krizi sandığınız şey büyük ihtimalle panik atak yada anksiyete, burada tavsiye veren olur ama profesyonel bi destek alsanız daha iyi gelebilir. İnsanın ailevi desteğe her zaman ihtiyacı var ama olmuyorsa da zorlamamak gerek sanki. 
0 oy
tarafından
Rabbim gönlüne ferahlık versin imtihan dünyası Herkes bir şeylerle sınanıyor bu dünyada sende çocuğunla keyifli  zaman geçirmeye çalış aklına kötü şeyler getirmemeye çalış bol bol dua et allaha sığın arada içini dökmek için yaz buraya insan ferahliyir içinde tutamıyor bazen rabbim sabır versin 
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Canım o kadar büyük bir sorunun yok gibi görünüyor dışardan ama içinde ne fırtınalar kopuyor sen bilirsin elbet. Seni çok iyi anlıyorum... Ama şöyle düşün annesi kaynanasıyla görüşüp onlarla yaşadığı sıkıntılardan hayatı zindanda dönenleri de okuyoruz burda. Bizim için hangisi hayırlı ancak Allah bilir. Kaderine isyan etme. Geçmişte olan şeyler insanı bugün daha çok yıpratan senin de anne baban ayrılmış neler yaşadın bilemeyiz o nedenle imkanın varsa mutlaka terapi al. Ve namazlarını düzenli kıl, Rabbine sığın bolca dua et, eve tıkılıp kalma. Havalar da açıyor artık hayata karış. Bu mübarek gece hürmetine Rabbim kalbini ferahlatsin...
0 oy
tarafından
Psikolojik tedavi al canım bir de çevre edin hayatı kendine zehir etmene değecek bı sebep yok sukredecegin çok şey var hatta kimisinin aile anne baba eş dost etrafında ama akrep gibi hani olmasalar daha iyi diyenler var vardır her şer gördüğünde bir hayır burada okuyoruz kayınvalide yüzünden boşanan elti yüzünden huzursuz olan anne babasıyla imtihan olan nice insanlar var içini ferah tut bolca şükret eşinle imtihanda değilsen.

İlgili sorular

+1 oy
14 cevap 200 göst.
24 Mart 2024 Diğer kategorisinde Isteoylesine (177 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 202 göst.
24 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,069 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 318 göst.
19 Kasım 2023 Aile kategorisinde Nagiiiss (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 70 göst.
13 Eylül 2023 Aile kategorisinde Adohitlerin annesi (335 puan) tarafından soruldu

381,701 soru

11,426,881 cevap

34,987 kullanıcı

...