+1 oy
93 göst.
Aile kategorisinde (1,023 puan) tarafından
27 aylık hiç kendi başına oturup oyun oynamiyo sürekli yanında oturucam otursamda sende oyna diyo iki dk gözüm bi yere kaysin hemen farkediyo 7-24 oyuncak oynamaktan çok sıkıldım ne zaman bagimsiz oyun oynamaya başlar ya

6 Cevaplar

+1 oy
(17,906 puan) tarafından
Bırakacaksın bir ağlar iki ağlar alışcak dök oyuncakları sen oyun oyna ben bi mama yapıp gelicem de kısa sürelide olsa yanından ayrıl alışsın
(1,023 puan) tarafından
Çok saniyelik duruyo pesimde hemen gene o yontemi çok denedim hadi gel diye darliyo
-Reklam-
+1 oy
(3,451 puan) tarafından
Benimki 34 aylık hala öyle, erkekse normal ya çevremde kız çocukları ne güzel oyunlar oynuyo erkekler hep bi anneye bağımlı 
(1,023 puan) tarafından
Kız canım ama aynı yani
+1 oy
(2,719 puan) tarafından
4 yaş olacak hala aynı...
(1,023 puan) tarafından
Hadi yaa
+1 oy
(3,597 puan) tarafından
Sabahları tek başına oyun oynuyor ama tek başına oyun oynuyor diye yanindan ayrılmam ben  sonrasında sıkılır e haklı olarak o zaman beraber oyun oynarız baktım bende sıkılıyorum eşim dışarda gezdirir yada ben böyle ilerliyor şimdilik 
(1,023 puan) tarafından
Büyüdükçe duzelmesi gerekirken daha da bagimlilasiyo bana
+1 oy
(7,241 puan) tarafından
Vala baştan hata etmişsin canım birlikte oynamak kadar yalnız oyun oynamak da önemli ben oğlumla ne oyunlar oynadım ne oyunlar şuan 2 yaşında akşama kadar kendisi oynar pencerini kenarina arabalarını sürer yolan geçen arabalara falan bakar dışarıyı seyreder ordan sıkılırsa içerde araba sürer top oynar oyuncaklarıyla oynar bi dünya kutabi var açar resimlerine bakar eline bişey veriririm koltuğa çıkar onu yiyerek çizgi film izler ben gün içinde en fazla 1 saat oynuyorum onunla 1 saatte babası oynuyo bunun dışında kendi kendine oynuyo oyuncakları dok önüne bi oyun kur ne biliyim işte araba olsun onları sen sus sevdir alışsın sonra sen oyna ben hemen gelcem de git yanından peşine gelirse hayi olmaz beklemen lazım de 1 2 ağlar alışır çocuğun hayal gücü gelişmesi azim 
(1,023 puan) tarafından
Hayal gucunun gelismesini onluycek bişey yapmıyorum zaten başında durup oyun oynatiyorum :) benim meselem bensiz durmamasi beni de sürekli oyuna dahil etmeye calismasi. Yoksa bende çok ilgili bi anneyimdir
(7,241 puan) tarafından
İlgisizsin demedim canım hatta fazla ilgilisin bir diyebilirim couk kendi oyun kurmayı bilmiyo sen sadece başında durman yetmiyo oynayalım diyo demişsin çocuk kendi kendine de oyun kurmalı bu da hayal gücünün işi işte kendi kendini eğlendirmeye öğrenecek
0 oy
(232 puan) tarafından
Benim kızımda 27 aylık o da öyle ablası oyun kurunca onla oynar ama dediğin gibi tek başına oynamaz pek çocukların arasına bile çoğu zaman katılmıyor başımda hep
(1,023 puan) tarafından
Aynısı canım ya

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 140 göst.
19 Aralık 2023 Aile kategorisinde Kaavi (2,121 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 50 göst.
28 Ağustos 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 81 göst.
28 Ağustos 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu