0 oy
194 göst.
Diğer kategorisinde (2,363 puan) tarafından
Kizlar kuafore gittinizmi bayram icin hazirlanmaya basladinizmi acaba bende gidicektim saçımı boyatcaktim ve kaşlarimi aldircaktim eşim izin vermedi para yokmuş kaldım ben 

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Hiç kuaföre gitmeyen ben :D kendim yaparım boyamı da kaşlarımı da ağda mi da canım 

(2,363 puan) tarafından
Cocuktan ben evde boyasam cok sükür canim
tarafından
Kız benimde var 1 yaşında ☺
-Reklam-
0 oy
(44,758 puan) tarafından

Pazar günü gidicem eşim çocukların yanında durcak ben kuaföre kacicam:D

(2,363 puan) tarafından
Ay ne guzel ya
0 oy
(1,777 puan) tarafından
Saçlarımı yeni boyadım, kendim kaşımı falanda alıyorum, tatlı falan bişey yapmıyorum çünkü kimsem yok burda gelen gidenim yok, bir şeker alıyorum çocuklar geziyor onlara veriyorum yoksa bayram bayram tadında değil
(2,363 puan) tarafından
Aynen kuzum aynen
tarafından
Biz yanlız olduğumuz için öyle sümeyra aileleri eş dost sevdikleri yanlarında olanlar tatlısını da yaptı perdesini de yıkadı bayramlığını da aldı biz yanlız olduğumuz için ne istek var ne Tat. Sırf yanlız olduğumuz için komşularımı davar ettim bayramda çaya ben davet ettim yani düşün:)))
(1,777 puan) tarafından
Ah ah kızlar içim Buruk 2 evladım var biri 4 biri 1.5 yaşında onlarada bayram gibi gelmiyor, çünkü evin içinde çocuklar gelir şeker alırlarsa öyle yoksa kimsemiz yok gurbet kuşuyuz, çocukları pikniğe götürücez biraz mangal yapalım dedik, kimsemiz olmayınca napalım onlar avunsun diye gezdirelim dedik :) temizlik desen sil süpür yapacam tamam kim gelip görecek zaten amaann
0 oy
tarafından
3 yılda bir saçımı kestirmeye gidiyorum kuaföre :) :) bu bayram buralarda değilim o yüzden hiç birşey de hazırlık yapmadım :) :) 
(2,363 puan) tarafından
Oh ne guzel valla
0 oy
(350 puan) tarafından

Yarın kuaföre gidicem :D

0 oy
(461 puan) tarafından
Bayrama doğumum var temizliğimi kendim yaparım zaten doğumdan sonra saçımı boyayıp kestircem kısacık ucundan geçen kesmiştim uzun değil zaten :) kapaliyim 
0 oy
tarafından
O tür işleri kendim yapıyorum ben canım. Komşularımı davet ettim bayramda gelecekler o yüzden tatlı yapıcam arefe günü bir de şeker ve kızıma bayramlık aldım ilk bayramı olduğu için yoksa evdeyiz ve yalnızız bir hazırlık yapmama gerek yok 
0 oy
(119,523 puan) tarafından
misafirim gelcek yuppiiii
0 oy
(1,124 puan) tarafından
Saçlarımı boyamiyom kaslarımı da kendim aliyom onuda alırım bı ara ☺️☺️☺️
0 oy
(1,610 puan) tarafından

Yılda bir kez kuaföre giden ben :D:Dherşeyi kendim yaparım evde 

0 oy
tarafından
Kapalıyım saçlarım boyatmistim kaşımıda kendim aliyorum kuzu