0 oy
454 göst.
Diğer kategorisinde (1,063 puan) tarafından

Kizlarrrrrr ilk hangi haftanizda aserdinizz ve neydi aserdikleriniz çok merak ediyorum hadi anlatın yada aşermis gibi yapan oldumu :)

20 Cevaplar

0 oy
(4,875 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Ben daha hamileliğimi  bilmeden evin içinde domatesli pilav kokusu  her yerde :D eşime dedim  yok öyle koku ama sanki tencerelerce  domatesli pilav yapılmış gibi kokuyordu  :D

(1,063 puan) tarafından
Ne yalan diyim hiç duymadım domatesli pilav kız ilk defa duydum :))
(4,875 puan) tarafından
Oo  evin içi öyle böyle  kokmuyordu  hatta acaba binada  biri mi yaptı die dışarı çıktım yok. Ama evin içi buram buram kokuyor :D tabi ben kendime yaptım yedim ortada o koku kalmadı :D
(2,866 puan) tarafından
Sebzeli pilav mı ay çok severim :D
(4,875 puan) tarafından
Ben de severdim  artık daha çok :D
-Reklam-
0 oy
(7 puan) tarafından

6+3 Ken çilek aşerdim Allah'tan pazarda varmış. 8 haftalıkken şeftali aşerdim bulmak zor oldu interntten getittirdik. 9+3 haftalığız dün gece sarımsaklı yoğurt çekti canımm ama nasıl gece gece sarımsak aradı kocam. :) ) 

0 oy
tarafından

7. Haftada kornişon turşu aşermistim sonrasinda da deli gibi mandalina aserdim :)

0 oy
(1,350 puan) tarafından

35 haftaligim bugune kadar 1 kere aserdim oda sanirsam 3 aylik falandim 

(1,063 puan) tarafından
Neydi kız biraz yalan yere de olsa asersene çok aricaz bu günleri :)
(1,350 puan) tarafından
Yok ya benim hamileligim hic nazli degil ben yapamiyorum ya da :)) camlari siliyorum falan yani sen dusun hergun temizlik yapiyorum sadece agrim oldugunda esime soyluyorum masaj yapiyo :) ayiptir soylemesi kiymali borek istemstim cnm
0 oy
tarafından

benim tam buna aserdim denilemez de syrekli canim tatli istio :)

0 oy
(78 puan) tarafından

Ben ilk daha hamile  olduğumu bilmeden yumurtalı ekmek kızartması istemişti sonra öğrendikten sonrada dolma biberi bide sarımsaklı yoğurtlu makarna  :)

0 oy
(128 puan) tarafından

26 haftalığım hiç bişeye aşermedim :)

0 oy
(73 puan) tarafından

Ahtapot yemek istemistim :) zaten asermem mide bulantim felan olmuyoya 23 haftama giricem tik yok hic naz yapamiyorum racona terssss galiba :)))

0 oy
(2,849 puan) tarafından

Ben 16 haftada döner ekmek aserdim 19 haftada baklava aserdim 21 haftada turşu satalık turşusu aserdim 

0 oy
(29 puan) tarafından
Bol ekşili kisira aseriyordm çok fena rüyama bile girmişti:))
(261 puan) tarafından
Bende aynıydim canım bol ekşili kısıra aserdim ve hala her gün yapıp yemek istiyorum
0 oy
(3,515 puan) tarafından

Ben anlatmayayım diğer platformda bunun çok kavgasını yaptım çünkü hiç yoktan aklıma sokmuştu bayanın biri kendi canın çekmişse bilki burda herkes hamile onunda çekebilir kocaman harflerle başlığa ne halt yemeye yazıyosun!!! Ve şu kışta bulabileceğin bişey değil yaza ait bişe gece uyku tutmuyordu ki hamile kalırda kışa debk gelirse en çok korktuğum şeyin o olmasıydı benim aklıma gelmeyen şeyi o bayan müsvettesi aklıma sokmuştu!! 

0 oy
(410 puan) tarafından

Bn 12 haftalıkken aserdim canım kavun çekti gece gündüz rüyamda gördüm eşim çok araştırdı bulamadı ama bu uygulama da bir tane arkadaş gönderdi Allah razı olsun Ankara'dan

(1,063 puan) tarafından
Ne kadar guzel bisey yapmis ya helal olsun valla boyle insanlar varmi ayriyetyen artık herşey bulunuyor iatanbulda fatihde yada hal de ve internette herşey bulnyor kız
(410 puan) tarafından
Nette araştırdık kavun kalmamıştı canım bnde ilçede yaşıyorum bulamadık bir hafta falan eşim aradı sonra Allah razı olsun burdan bı tane abla gönder hatta eşim Antalya'ya falan baktirdi ordada tanıdıklar bulamadi biz o kadar aradık bulamadık canım geçen markete gittim kısım ortasında karşımda iki tane kavun :) biz ararken yok aramzken dibmde bitti
(1,063 puan) tarafından
Zaten öyle olur ya  :)))
(410 puan) tarafından
Aynen canım görünce zaten şok oldum bu mevsimde ne alaka diye :)
0 oy
(8 puan) tarafından

7 haftalıkken kestane aşermiştim :))

0 oy
(261 puan) tarafından

Ben 7 haftalıkken yaprak sarma aserdim ondan sonra kisir :) bide dondurma aserdim ama onu biraz abarttim özellikle :)))))

0 oy
tarafından

Ben yesil bademe as ermistim ama malesef esim bilamamisti onun yerine cilek aldi :))

0 oy
(3,798 puan) tarafından

Ilk 3 ay sırf turşu limon yedim sonra bikere hangi hafta hatirlamiyorum cigkofte cekmisti oyle boyle degil hemde :)) simdi 28 hafta bitti daha bisy cekmiyo henüz :) ne bulursak yiyoruz kızımla 

0 oy
tarafından

Yedim tatlıyı çıkardm hakkıyı :D

0 oy
(1,146 puan) tarafından
Benim aserme olmadı öyle canım istediği oldu onları da aldım ama aldıktan  sonra  yemedim =D gözüm  açmış  meğer 
0 oy
(638 puan) tarafından

8 9 haftalar da greyfurt eserdim ama nasil anlatamam bulamadık da temmuzun ortasındayız ağlıyordum devamli sonra nasip oldu bulduk şükür:)

0 oy
(59 puan) tarafından

20 haftadalikkendi sanirim mandalima istedim birden ama oyle boyle degil sanki gozumun onunde yiyorlardı  :D bide fanta istemistim 

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 146 göst.
0 oy
20 cevap 168 göst.
20 Mart 2024 Diğer kategorisinde Canparcam (119 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 88 göst.
13 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ozlem.23 (88 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 101 göst.
8 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sumeyyeefe (26 puan) tarafından soruldu

374,703 soru

11,208,127 cevap

34,512 kullanıcı

...