0 oy
83 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (362 puan) tarafından
İstanbul da gidip çareyi son onda buldum dediğiniz doktor var mı arkadaşlar. Egzama için çogu ilaç krem kullanıldı ama etki etmedi. Geçmedi ilerliyor. 

5 Cevaplar

0 oy
(544 puan) tarafından
Yetişkin bilmiyorumda oğlumda ileri derecede vardı çok krem kullandım geçmedi esencan hastanesine götürdüm vücut kremi şampuan krem yazdı doktor kullandığım gibi faydasını gördük 6 yıldır ne sıkıntım olursa giderim doktorları çok iyi
(909 puan) tarafından
İlaç adı ne
-Reklam-
0 oy
tarafından
cnm ben evlendim evleneli ve esim benden once de bir cok doktora gitti yurtdisindan kremler ilaclar malesef gecmiyor hafifliyor ama gecmiyor
0 oy
(621 puan) tarafından
En iyi ilaç sıkıntı ve stresten uzak durmak canım
0 oy
(909 puan) tarafından
Korgizonlu ilaç veriyorlar. Benimde egzama var şimdi leke gibi kaldı vucumda. Karaciğer yormayan gıda tüket canım yıllardır bende var su iç bol ekmek yeme çikolata VS kimyasal uzak tut kendini çok sıcak duş alma kese yapma. Bunlar aklımda. Ben başak şehir çam sakura uzman doktor Meryem ayşit gidiyorum çok tatlı bir kadın. Stres uzak dur
(362 puan) tarafından
Geçmeyecegi yönünde söylemler var hep. Yani hafifletse de olur. Kortizon işe yaradı mı peki
(909 puan) tarafından
Yarıyor canım zaten kortizon olmadan geçmez.
(362 puan) tarafından
Onu ne kadar süre kullandınız
(909 puan) tarafından
Ben 3 ay takip kaldım canım dermovat kortizon olarak yoğun onu vermediler. Momecon kullandım
0 oy
(87 puan) tarafından
Canım doktor değil ama çözüme dair gıda takviyesi önerebilirim. Aynı süreçlerden ben de geçtim doktorum prezema diye bi takviye verdi içinde probiyotik var düzenli kullanımda egzamadan kurtulmamı sağladı bi araştır derim
(362 puan) tarafından
Teşekkür ederim

İlgili sorular

+1 oy
3 cevap 96 göst.
0 oy
15 cevap 201 göst.
20 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nurkumsal27 (89 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 40 göst.
23 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Nevbahar21 (545 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 240 göst.
12 Şubat 2023 Diğer kategorisinde ElvinHelin (331 puan) tarafından soruldu

381,111 soru

11,409,426 cevap

34,946 kullanıcı

...