0 oy
331 göst.
Aile kategorisinde (1,235 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kizlar esimle cok iyi olmasada guzel bir evliligimiz var cok sukur ama gecen hafta kavga ettik bigunde bana birsürü duygu yasatti yani araba calsmadi sabah cocugu okula goturecktm kalkti yapti dedim sn gel yolda kalmayim basladi iste suremiyosan birak korkuyosan birak ver o zmn anahtari tamm dedim surdum gttim oglen geldm sosyal yardimdan form aldm onu gotur dedim başladı bize ne yardm verecekler ne bunun pesinde kosuyoz bosyere gidiyom ama sinirli sinirlu bağırıp diyo snra bi ***** enistem vardi esimle bunlar kalti biz gidiyoz dedi bnde bi an heycanla ve gulerek nereye nereye dedim snra buda basladi yine sinirli yengemde vardi yaa tuvalete gtsem hesap soruyon cehennemin dibine gidiyom dedi bnde gt cehennemin dibine gt dedim ondan snra mecbur kalmadkca konusmuyom onunda hic konusma gibi bi cabasi yok bu bayrama küs girecez galiba bide soyle bi sorun var bn bununla kusunce bu geze tozar hic umursamaz ama 2 gun filan kus kalirdik simdi 6 gundur konusmuyoz bu gezmeye tozmaya alisirsa cok sıknti olur bize nasl ne yapim bilmiyom ki

3 Cevaplar

0 oy
(1,081 puan) tarafından
Seninkinden daha kıricı kötü bir durumda kavga ettik .Ben alıstm artk her bayram aynı sıkıntı bizde belki gelir hicbir sey olmamis gibi o ama ne icimden bayram gelsin istiyorum ne de ailesine falan gitmek rol yapmaktan yoruldum.
(1,235 puan) tarafından
Canm oyle cok kavgamiz oluyo ama cok kotu kavga etmedk cok sukur ama bundan oncede bi tartsmamiz oldu bnde inat yaptim bakalim nereye kadar surecek asla geri adim atmaycam
-Reklam-
0 oy
(6,364 puan) tarafından
O geziyosa sende gez misafir çagır takma
(1,235 puan) tarafından
Canm gezim desem para yok nere gezim misafr cagirim desem oyle gelip gidecek kimsem yokk zaten birz arkadas ortamim filan olsa cok takmam
0 oy
(5,367 puan) tarafından
Bizde bugün kstük ben köyüme gitcem bayramda umrumda değil vala
(1,235 puan) tarafından
Ins barisirsiniz

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 422 göst.
27 Haziran 2023 Aile kategorisinde Kezban94 (415 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 351 göst.
2 Mayıs 2022 Aile kategorisinde gamzeozbk58 (1,837 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 345 göst.
17 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 638 göst.
24 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Dolunay yin annesi (266 puan) tarafından soruldu

381,730 soru

11,428,087 cevap

34,988 kullanıcı

...