0 oy
421 göst.
Aile kategorisinde (415 puan) tarafından
Eşimle carsdan glıyorduk eşimin teyzesinin gelınını ynında kocasıyla araba kullanırken görduk. Eşimde bunlar yıbe mı arabayı degıstırms bu kadar parayı nasıl buluyorlar dedı. Bende orasını blmem de boyle bır arabayı kocası sürmesne izın vermıs helal olsun dedım.. O da bu şimdi abısıyle yarısıyor ondan dedı.bende orasını bılemem bn dedım. Sonra brden bna küfr edıp klimelerıne dikkat et dedı. Ben ona sen kendıne bak demişim. O oyle anlamıs. Bende yemin ettim ole bırsey demedım sana dedım gunahıma giriyorsun bak Allah var yukarıda goruyor dedım. Ben ne duydugumu blıyorm dedi. başkalarına ozenmekten artık bir vazgec dedı cıktı gıttı. Ben ehliyet alalı yaklaşık 10sene oldu eşim ne kadar ıstedgmı bldgı hlde brkere ble vermedı surmek ıcn masraf cıkartırım dıye. İşe grmek istedm bosanmaya kdr gttı mevzu dha oncesnde. Aılesı de ole işe grmeme araba surmek istememe aşırı karşılar. Hadı onuda gectım bn oyle brsey denedgm hlde haksızlık yptı bna ve yarın byram konusmayı dsnmuyorum  soylemedgm brseyı duydm dedı cnku. 

7 Cevaplar

0 oy
(1,282 puan) tarafından
Yanında başkasını övmüşsün gibi olmuş kendini ezik hissetmiştir sana sataşmak için demedigin şeyi dedin demiş ama haklısın dediklerinde boşver küserse küssün 
(415 puan) tarafından
Umrumda degıl ya gerçekten kndmı anlatamamktan yoruldum artık zaten.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eşi bu arabayı sürmesine nasıl izin vermiş derken ya kendine haksızlık etmişsin ya da kızıma söyleyeyim gelinim sen anla hesabı olmuş ikisi de kötü bir durum. Madem eşine laf dokundurnak istemedin niye o zaman kendine haksızlık yaptın. Kadınlar milyonluk araba süremez mi????
(415 puan) tarafından
Mesele kadınların milyonluk araba surmesı mı sızce??
tarafından
Senin söylediğin oraya çıkıyor ama canım. Dur eşinin sinirini burdan çıkarma :))))
(415 puan) tarafından
Bnm demek istedgm sey eşimin bnım soylemedgim seyi soyledn demesı. Ben de bir kadınım nıye kadınlara hlszlık edıyım ki bacım:)
tarafından
İşte yavrum söylediğin şeyin iki anlamı var. Kendine  böyle bir şey yakıştırmayacağını düşünmüş ki üstüne alınmış
(415 puan) tarafından
Alınırsa alınsn ya vallahi bayrama kus grmek nıyetnde dgldm ama insan br der yanı ben ynlıs anldm dye en azından
0 oy
(23 puan) tarafından
Eşinin asalik kompleksi var galiba mesleğin varsa neden çalışmıyorsun bunu baştan konusmalıydın benim mesleğim var çalışmak istiyorum diye erkeğe muhtaç olmak hele de bu devirde bilemiyorum. Ben 10 yıldır evliyim çalışıyorum ve paramızda hep ortak hesapta onun maaşında benim maaşımda tek hesapta toplanır ben istediğim gibi kullanırım oda kullanır. Kendini bildikten sonra mesleğin olduktan sonra çalışmanın zararı yok çocuklarının geleceği için kendini bastırma sonra başına kötü birseyler gelince ortada kalırsın kimse sahip çıkmaz kendi ayaklarının üzerinde durmalısınız geç olmadan.
(415 puan) tarafından
Meslegım yok kalp hastalığım var eşimde rahatsız oldgm için clısmamı ıstemedı bunca zaman. Her istedgmı her eksiğimı fazlasıyla yerine gtrdı. Ben sadece ufak tefek brıkım ypmak için clısmk ıstedm cok agır olmyaan br ıs bulursam clısrm demıstm evlenmeden once.
(23 puan) tarafından
Bende ritim bozukluğu var bende 6 ayda bir kontrol ediliyorum masa başı rahat bir iş bulursun inşallah ne olursa olsun çalışmak bir kadına ekstra fayda ben buna inaniyorum
(415 puan) tarafından
Gercekten oyle de bn hem m anjiyo hem kalp ameliyatı gecırdm smdı de pıhtılaşma basldı yenı yenı snrm bu saaten snra bn braz zor iş blrum
(23 puan) tarafından
Malesef meslek olmayınca sağlık raporunda sorun varsa iş verenler tereddütlü yaklaşıyor allah yardımcın olsun eşinle aranda aşk muhabbet versin   ben kusura bakma bu çalışma konusunda biraz katıyım üniversiteyi bile çalışarak okudum belki o yüzden boyunduruk altında olmaktan nefret ediyorum rabbim kimseye muhtaç etmesin hiçbir kadını. Annemde senin gibi hep dert yanardı o bende biraz takıntı oldu galiba istiyorum ki kadınların elinde bir meslek olsun
(415 puan) tarafından
Cok hklısın da işte hastalık yaşa basa bkmıyo maalesef ben dogustan kalp hastası dogmusum ben bldm belli hastanelerde ugrasr annem. Keske clısablsem kazanablsem bnde brseylerı basarmayı cok istiyorum ama ne kızıma bakıcak bırı nede brakacak biri var. Ben clısmak ıstedgmde hep terslenıyorm o kadar hevesmıde kırdılar.
0 oy
tarafından
Yanında başkasını övdüğün için ezik hissedip haklı psikolojisine girmiş kuserse kussun umrunda olmasın araba bu kimler kaza yapmamiski süre süre ogreniceksin
(415 puan) tarafından
İşte eşimede bunu anlatamıyorum brturlu
tarafından
Benim erkek kardeşim araba aldı arabayida aldığında ehliyet alalı yeni olmuştu daha biner binmez arabayı  vurdu duvara, sonuç şimdi gayet iyi kullanıyor arabayı eşin bence kadınlar süremez kafasını yaşıyor
(415 puan) tarafından
Aynen öyle cocugada bnada brsey olur dye de cok korkuyor brde o var
tarafından
Çocuksuz sürebilirsiniz canım bence ikna et barıştıktan sonra :D
(415 puan) tarafından
Cocugu brakcak bırı olsa neden olmasın :))
0 oy
(1,909 puan) tarafından

Bilinçaltında öyle düşünüyor bence o yüzden öyle duymuş. Benim de eşim bişiy demiyo da yıllar oldu alalı ehliyet gel öğret diyorım otobanın ortasına atıyor tedirgin  oluyorum al git diyo bu defa ben cesaret edemiyorum masraf çıkarırım diye zaten bitmiyo bu masraflar :)

(415 puan) tarafından
Aynen oyle bacım gercekten hissizleştim snki
(1,909 puan) tarafından
İnşallah düzeltirsiniz canım insan yılların emeğine üzülüyor
(415 puan) tarafından
Amin cnm insallah. Bız 5sene sevgili olduk 4senedr evlyz. O kadar severek evlendk kı smdı bu hlde olmak bnı cok üzüyor o da konusmuyor bnde bklm nereye kdr
(1,909 puan) tarafından
Kaç sene olduğunun bi önemi yok bence insan dediğin 40 dan sonra bile değişiyo umarım ailesinin değerini anlar bi an önce
(415 puan) tarafından
Amin cnm insallah
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Allah yukarda demek hz Mevlâya mekan biçmek yalnış kardesim cok sık kullanilan bir soz ve tehlikeli bir söz farkinda olmayarak günaha girmeyin Allah zamandan mekandan münezzehtir 
(415 puan) tarafından
Tesekur edrm uyardıgınız için

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 351 göst.
2 Mayıs 2022 Aile kategorisinde gamzeozbk58 (1,837 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 331 göst.
27 Nisan 2022 Aile kategorisinde Ayasa (1,235 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 112 göst.
7 Nisan 2021 Aile kategorisinde Remziye (389 puan) tarafından soruldu