0 oy
682 göst.
Aile kategorisinde (2,368 puan) tarafından
Bana kizacaksiniz ama aynı post diye ama gerçekten annemden nefret etme derecesine geldim acımasızca eleştirip hal hareketleri çok gıcık eksi hesaptayim param kalmadı diyorum cimrisin diyo  hı diyo duymamazliktan geliyor 2tane küçük çocuğum var ve çocuğumun ilgi bekelyecegi özel bir zamandan geçiyoruz isyerinasiri yoğun kızıma nasıl etkili olucam dienarastiriyom bana diyorki yok yoksul gibi utanıyorum kiyafetini değiştir çeşit al perselerden utandım birini cagirsa ev kirliymis halılar verilecek diyorum laftan anlamiyor herzmn muhakk eleştiriyor canımdan bezdirdi yazma bana diyorum yazıyor aşırı örnek alıyor dışarı filancanin gelini ok uyanık kocayı yonetiyo koca dediğin nedir ki tasnasi mi var herzmn bizim dediklermizi yapar mı Allh askna ya 

9 Cevaplar

+4 oy
(7,972 puan) tarafından
Annene dengesiz demen son derece yanliş o seni doguran koruyup kollayan neler cekti kim bilir seni büyütmek için şimdi burda ne oldugu belirsiz bi kaç kisinin annene hakaret etmesine izin verecekmisin????
(2,368 puan) tarafından
Soğuyorum en aşağıya bı yorum yazdım okurmusun annemin hal ve hareketlerini kısaca yazdım normal eleştiri değil yani kısım şunu yap degl kendi istediği gibi bişey olmazsa başlıyor hakarete ..( ilk askikalbmin)
(2,368 puan) tarafından
Rose98 gerçekten çok nunaltyr en aşağıya bı yorum yazdım onu okuyunca hak vereceksiniz kimse annesi eleştiriyor işine jwrisiyor diye bu denli atarlanmaz
(2,368 puan) tarafından
En alta yorum yazdım okurmusun cnm bı sorunum var kadına yaziyorum laftan anlamıyor anne bak yazma bunaliyorum herzmn eşimde bende bir olmayız evimiz daginik olacak bazen toplucaz bazen öyle kalcak bebelerim önemli dedikçe takıyor eve hiç birşey bilemem değil çamaşır atma şekline karışıyor neymiş çamaşırlsri bilmiyor musun sarartmisim rengini umursammzligimdan bıkmış sofra duznei bilmezmisim madem blmiyormusum neden bunun işine karisiyormusum   tleve birini cagirmiyormjs utaniyormus halılar kır sandalyeler kirmis takmış ya wlla bana güzel dille dese anlicam her soda denir mi biraz maruz görülür düşülür benle kvga ediyo neymiş kombi acilackmis ev serinmis neymiş bebelere meyveli süt al mis
(2,368 puan) tarafından
Psikolojik sorunu var belli zamannda baban beni çağırdı k üzdü bana iş yapan yok millete yardım eden çok hep bu psikolojide agliyo ergen gibi resim çekilip ben ona para yönünden manevi yönden arabayla tasiirm destek veriyorum zaten neyine kızıyor o gün bir sürü yiyecek aldim hep başkasının kızı başkasından bahsedyo şans yok bende fln filsn kafayı yemiş gibi önüne dünyalarında sersem emnnytsiz mutsuz param yokoen laftan anlamiyo bir sürü boğaz aldırdı bana bide nakit vermemi istiyor bide gidip borcumu kapatmami ve yine hakareti yiyen benim herşeye mudahle edip  herşeye kariisyor biktiriyon msj atma diyorum uyu ye iç hazır al sürekli öğüt akıcı bı şekilde
(2,368 puan) tarafından
Rozeli98 wlla modumu düşürüp sivilce çıkartıyor annemin ya ında mutlu değilim bak hiç susmuyo. Ve durmuyor ya benim hareketime arkadaşımla konusmama iş yapisima kocama davranisima herşeye olabilen herşeye karışıyor annemin yanında rahat oturamiyorum rahat konusamyrn kocamla bile rahat konusamyrn eleştirip kızıp hakaret ediyor beceriksiz bilmem ne tembel fln die yok bayramda da bahçe eksik kocan diye huy bulur wlla bayramda çok gorusmucem kocamla gezmeye gidicem ben ***** bahçeye gidiyordum 3gun boyunca izinlyim annem nezmn isterse ozmn kalkıyorsun bahçeden bebelerin durmadı jalk diyordu tat bırakmıyor ya söylenir ya sknti çıkartır güzel sohbet edemeyiz bunlara ilaç ver calpol verme şunu ver ya bunaliyor anlamıyorsunuz bukadar fazla gezmeye gitmek istesem suç çocuğumu parka götürmek istesem suç ev temizliği suç 7senedie sanki geli annem yapiverdi herşeyi neymiş kıymet bilmeyip nankormusum hayırsız evlat oluyorum annemin hakaretlerine karşı gelip böyle davrnmasini istemediğim için iyi deglmi .. psikaytrste gidelim dedim beni deli yap kapat hastaneye dio gerçekten annem normal degl yani bana herşeye kızıyor herşeye bı anne susar ılımlı olur ..beyin yok sende kapasite yok alamaz ki misafir agarlaymazsn evv sorumluluğun yok diyor bazı şeyleri bosverince ..
-Reklam-
+1 oy
(94 puan) tarafından
Canim belki annen de boyle seyler yuzunden kendi annesinden kaynanasindan cekmistir. Sana da o yuzden baski yapıyordur   anliyorum bunalmis olabilirsin ama anne sonucta burda pohpoçu cok. Seni hakli cikarmak, sana yaranabilmek  icin annene hakaret edebilecek insanlarla dolu. 
(2,368 puan) tarafından
Öyle cnm da hakaret ettirmem ama annem bana kendisi hakaret ediyor yorumlarda yazdım bak artık yaz yaz usandım çok bunaldım netice de annem die bsey yok cnm bı insanın üstüne bukadar gelinmez el ne der die beyin yenilmez bak kızımda skntilar oluştu ben hiç biseye konsanstre olamyrm anlamyr  anneannem hep buna iş yaptirmis bu hiç dinlenme fln filsn
0 oy
(12,492 puan) tarafından
Ne çektin şu annenden ya
(2,368 puan) tarafından
Hala çektiriyor saolsun
0 oy
(852 puan) tarafından
Allah ıslah etsin ...bunları söyleyen öz annen mi senin 

Birde eşin yokmu yani neden annenlesin neden evine karışıyor 
(2,368 puan) tarafından
Eşimi de aramış hakkımda atmış tutmuş yarın birgün eşimde bsey deyince bak eşin bunu dedi bak farkında  der adamı da suçlar anneme bı laf de hep savunacak yanını bulur hox haksız degl hep haklı .. öz öz nalesef sen mindarsin dışardan utanıyorum bahçe evine tek tek sandalye taşıyıp arabayla yikicakmisiz süngerle ..annem malesef bebeye bakiyr
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Anne kız aranizda degisik bi muhabbet var posta girdim belki yardımcı olurum diye ama benim gördüğüm anne kız ilişkisinden çok farklı neyse allah yardımcın olsun 
(2,368 puan) tarafından
Nasıl çok farklı mesela  anne kız ilişkisini bu kadın bozdu her seferinde bana belalar oluyo parka gidicez diyorum kızım durmuyor hayır eve geliyorsunuz ben eve gidicem Ağa na geleni saydiriyor ama kaynanam evde oturur duru yani kızımın annesi benim annem onun dediği oluyor hep gücüme.gidiyor şunu Alaçam diyorum kocan alsın ya sana fikir mi sorduk çok nunaltyr beni bişey alcm diyorm hayır onu alma da şunu al bukadar al şu fiyata al psikojsi bozuk konuşup duruyor sürekli başkaları ile kiyaskiyor çok seviyor
(1,272 puan) tarafından
Bende bunu demek istiyorum işte annen hala büyümemiş bence anne dediğin hakim gibi olmalı yeri geldimi konuşur yeri geldi mi susar akıl verir nasihat eder kızının mutluluğunu ister sen gençsin ama annende çocuk o yüzden çatışıyorsunuz bence
(2,368 puan) tarafından
Öyle cnm gerçekten annem herşeye kariisyor ben yoenteyim ellerin kızları uyanık annesinn dediğini yapar der annem e herşeyi ysgdirirz ama yine hayrsz evlat okuruz
0 oy
(266 puan) tarafından
Bnce herkeze hak ettigi degeri ver herkezle arana bir mesafe koy ki seni uzemesinler ki onlarda kırılmamıs olur 
(2,368 puan) tarafından
Doğru diyorsun ben öyle mi yapıyorum canımı veriyorum anneme karşı geldgin için beni uzduguunu söylediğim için hayırsız evlat ölüm sebebim sensin mahvettn beni dio  wlla bu mesafe şart oldu bayramda yapacam o mesafeyi 3gun izinlym 3gun glmek istemym anneme sürekli ben yoruluyorum bahçede ne alıp ne yenilecek
(266 puan) tarafından
Aman bosver ya sen kndine deger vermezssen kimse vermez bu annende dahil bnce !
0 oy
tarafından
Ne olursa olsun cennetine dengesiz diyemezsin.  Ne tür insanlar var ya 
0 oy
tarafından
Anne anne tamam bizde anneyiz ama bizde evlatlarımıza kötü davranirsak bizede anne  demesinler ozaman ya anne anne bir yere kadar yani herkes nasıl davranacağını konuşacağını bilecek 
(2,368 puan) tarafından
Bencede bilecek eve dikkat etmiyorum die bana hakaret edemez çamaşır soldurdum diy ehakaret edip asaglaayamaz herzmn annemin istediği gibi olamam ben onun gibi davranamam  ki bebe bakma olayı olmasın hiç görüşmem modumu düşürüyor mutsuz oluyorum hareketlerime dikkat ediyorum aman annem eleştirmesi die yine de begenmyr
0 oy
(2,368 puan) tarafından
Beni herkes burda yanlış anlamış anneme attırmak veya kötü söz söyletmek degl amacım sert eleştiri yapmadan fikrinizi söylemeniz yani çok bunaliyorum ablama msjatiyorum ablam çok uzun msj nasıl okuyum diyor bir tane bile içinden alıp yorum yapmıyor ..annem gibi konuşuyor bazen bazende bana da msj atıyor bunaliyor bu kadın böyle takıntılı diyor cidden annem takilmicak şeyleri bile takıyor Allah aşkına 2cocukli hangimizin evi derli toplu beni asagaliyir karakterime kadar sana iyi olmuş olduda sen neden anlarsın da herkesin bebesi varda derli toplu evi sert eleştiri yapıyor benm kızım konuşamıyor bak ilgiye ihtiyacı var konuşuyorum kadınla güzelce yine aynı takmış eve benim canım çıkıyor akşam koltukta uyuyakaliyorim evi ayarlamayı mi dusnuyorm çocukların hareketli su bile icemym evde gerçekten anlamış değilim ..  bu derece sert eleştiri asagalamak üzüyor beni parka goturuyorum çocuğu sanki ben 15 yaşındayım kızımın annesi ben değilim (annem) bana bir atarlaniyor ben yoruldum gelnartik o bebe aç gezip durma ne pek seven canım çekti kti kıymet bilmen der bı telefon n Allah belanı versin sen gibi görmedim hayırsız evlat gerçekten abartmıyorum bak küçük kızım uyuyor babamda nöbetten çıktı uyuyor ne var biraz gezdirversem delirtti beni delirtti evine kabul etmiyor bide evimmi dağılsın diyor biz gidince örtü yıkar psiklojsi jik kafam esip anne gelyrm sana diyemem 1qy kaynanam bakar annemle 2 veya 3kez ancak gorurusuz hadi kızım anneanneye gidiyoruz diyemem gonlunrazi gelmez böyle mi anneannelik 
(7,791 puan) tarafından
Sen onu ikna et beraber bi psikologa gidin

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 472 göst.
8 Nisan 2022 Aile kategorisinde Yesilim (2,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,156 göst.
28 Şubat 2022 Aile kategorisinde Alyakus (2,368 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 430 göst.
24 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Ahsenbennn (1,787 puan) tarafından soruldu