0 oy
979 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Kizlar başlktanda anldğnz gibi

Eşim illa tutturdu illa yüz tüylerini al dye öyle aman aman bi tuy yk sadce inceck ten rengimde belli dahi olmuyo 

Bu adama noldu anlamyrm kendine bak bakim yap deyip duruyoo yk gecelk al sutyn al bilmm neler neler

Şimdi de zorla kuafore gonderyo tum vuct icin 

5 yillik evlym 2 cocuk anasym ilk defa kocami boyle israr ederkn goruyrm 

:ermm:

Napym ya yuzumu fln da almcm onada dedim 

28 Cevaplar

0 oy
(1,856 puan) tarafından
Bence de alma bıyık da bırak devamke
-Reklam-
0 oy
tarafından
Manyak mıdır nedir eşin cani sıkılıyor herelde kil benim Hassas noktam benim gibi olsan boşar.herelde sinir oldum Allah boynuz verse tasicaz ne edek delimi neee 
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Be güzel işte şükretsene kendine bak diye adam sana destek çıkıyo bencillik etme herifini mutlu et
0 oy
(4,971 puan) tarafından
Dışarda bakımlı kadınlar görüp sana bunu dile getiriyor cnm her erkek ister bu tarz kadın adam bariz bı sekilde gözü dışarı kaymasın doe sana bunu dyr bnce güzel bişey..
0 oy
(152 puan) tarafından
Canım benim eşimde istemiyor yüzümde tüy bende internetten sarartıcı aldım kıllarımı sarartiyorum tertemiz oluyor rengimide açıyor bence sakın ağda yapma çok cogalir
0 oy
(485 puan) tarafından
Ağda yüzü sarkitiyor bı zamna sonra canım lazere git :) bakım yap kendine adam mesajı vermiş canım yanlış analma her erkek bakımlı bayan ister gözü kaymmasin dışarı kendine bak hem daha iyi hissedersin kendini özgüvenin gelir usendigin bakım zaman sonra rutine dönüşür sonra dersin nasıl fırsatım oldu :)) bı git yüz bakiman felan para veriyorsa git hoc affetme :)l
0 oy
tarafından
Yüzünü asla ama asla alma ince ise tüylerin benimde ince idi nişanımda bi defa aldırdım ne olcak dedim şimdi çogaldı erkek sakalından bş farkı yok milletin içine girince utanıyorum kapatmaya çalışıyorum yüzümü hep şimdi de lazere gidiyorum inşallh iyi sonuç alırım  brnce yüzünü alma tavsiyem madem eşin bu kadar kendine bakmanı istiyor özel bi hastanede lazere git ince tüylerin için ama asla agda falan kuaförde aldırma ben çok pişman oldum 
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Ben yüzümü alıyorum pamuk gibi oluyor çokta seçiyorum bence dene benim tekrar kalın falan çıkmıyor aynısı gibi çıkıyor ayrıca diğer eşler gibi eşin kiyaslayp laf sokmuyor bu çok güzel bence senden isteklerini dile getiriyor söylüyor yapmanı bakımlı olmani istiyor her ne kadarda kendimize çocuktan sonra değişmesin destekte bı annelik oturuyor üstümüze ve alan almış satan satmış hesabı yapıyoruz bu biraz da bizden kaynaklı diye düşünüyorum çünkü çocuklara bakmaktan kendimize sadece kişisel bakım yapıyoruz eslerimizi ister istemez ikinci plana atıyoruz kimi zaman bu hata oluyor çocuğumuz var onunla ilgileniyoruz onların bakımlarını yapıyoruz ama kendimizi ihmal ediyoruz eşinde bu konuda sana kendine bakım yapman için fırsat veriyor geri çevirme derim ama tabi senin kararın ben sadece kendimi düşünürek sana tavsiye verdim 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 293 göst.
12 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 665 göst.
9 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 405 göst.
12 Ocak 2024 Diğer kategorisinde martmasali (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 186 göst.