0 oy
404 göst.
Diğer kategorisinde (2,484 puan) tarafından

Oglum pazar öglen ateslendi kizlar neyse dun hemen polikinlige goturdum sira beklerken yanimda bi kadın oturdu telefonla konusuyodu ister istemez kulak misafiri oldum 5-6 yaslarinda bi erkek evladı var bide serhat adında bi oglu olmus 7 aylik cocugun karacigerinde sorun var eşin bunlari birakip kacmis gitmis kadın eltisiyle konusuyodu dusman oldugu eltisi yardim ediyo ne kendi ailesi ne esinin ailesi hic yardim etmiyomus baktim cocuk açım dedi anneside sus para yok falan dedi içim gitti bende yuru dedim yemek yiyelim zorla tuttum kolundan goturup yedirttim o aglamasi anlattiklari bi turlu aklimdan gitmiyo eve geldim esime anlattim keske numarasini alsaydin belki yardim ederdik dedi:(

Ne bicim eşler varya insan evladi hasta diye birakip gider mi ya:(

6 Cevaplar

0 oy
(12,773 puan) tarafından
Kınamamak lazım belki başka Bi seu de olabilir Rabbım ıslah etsin 
(2,484 puan) tarafından
Oylede ne biliyim o kadın herseyi tek basina yuklenmisti cok kotu ya
Aminn
-Reklam-
0 oy
(118,983 puan) tarafından
Oylesine ş...z deniyo lanet olsun öyle erkege o vocugu yaparken iyi hasta olunca birakip kac adammi bu simdi pislik
(2,484 puan) tarafından
Valla icim gitti kadın 28 yasindaydi ama gorsen 40 olmus derdin resmen cokmustu
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Var canım var geçen haberler de görmedin mi maddi durumu olmadığı için çocuğu tedavi ettirememisler cami avlusuna bırakmışlar biri alır da tedavi ettirir diye Allahım yardımcıları olsun 
(2,484 puan) tarafından
Haberleri izlemiyorum canim ben icim gidiyo valla gorunce Rabbim nerde hasta varsa yardim etsin
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Ayyy içim gitti ya :( kadının çocuğun bahtına bak Rabbim yardımcısı olsun keske numarasını alsaydın :( hangi. Şehirde yaşıyorsun 
(2,484 puan) tarafından
Izmirde menemendeyim canim
Hic aklima gelmedi gercekten telefon numarasini istemek
(1,517 puan) tarafından
Olabilir ya kafa gidiyor o an :( Rabbim yardımcısı olsun
(2,484 puan) tarafından
Amin amin insallah
0 oy
(843 puan) tarafından

Allahım neden çocuklar acı çekiyor :'(

(2,484 puan) tarafından
Rabbim yardim etsin ya :(
0 oy
(1,983 puan) tarafından
Rabbim yar ve yardımcısı olsun inslalh bizde aynı durumda olabiliriz o yüzden yardımı esirgememek lazım canım senden de Allah razı olsun canım byuk bir sevaba girmişsin
(2,484 puan) tarafından
Allah yardim etsin gercekten ya :(

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 321 göst.
13 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Ikra ece (497 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 516 göst.
16 Nisan 2022 Aile kategorisinde Minik yavrum (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 595 göst.
7 Nisan 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dertli ana (271 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 492 göst.
27 Eylül 2019 Diğer kategorisinde Aşkı❤evladı⚘ (2,082 puan) tarafından soruldu

377,159 soru

11,287,339 cevap

34,692 kullanıcı

...