0 oy
597 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (271 puan) tarafından
Bebegin kalp atışı hic bi şekilde duyulmadı ayrintiliya da girdim özele de gittim yok kızlar eşimde seni zehirler aldıralım dedi aldırdık ama içimden biseyler kokuyo sanki sessiz bi çığlık var içimde anlatamam :'(

18 Cevaplar

0 oy
(13,202 puan) tarafından
Allah sabır versin canım Allah verdi o aldı. İnşallah kucağını doldurur. Başımdan geçti. Sadece dua ve sabır 
-Reklam-
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Cok zor canim bilirim :( kac haftalikti
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım allah sabır versin bir daha olur 
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Of ya :(((((:(((((
0 oy
tarafından
İlk gebelik mi kız kardeşimin oldu öyle kalbi durmuş 1 hftaya yakın bir süre kanaması olduğu zmn anlamış ilaç kabul etme direk kürtaj ol ilaç normal doğum gibi sancı yapıyor geçmiş olsun cnm 
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Ayyy çok üzüldüm kuşum benim allahım tekrar nasip etsin üzülme o sana sefatci olucak 
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Allah sabır versin inşallah onu bebek olarak değilde hastalık olarak düşün canım biliyorum zor ama kalbi hiç atmadysa yaşamamıştır zaten öyle düşünürsen daha çabuk atlatrsn 
0 oy
tarafından

Rabbim sabır versin inşallah :((((

0 oy
(6,919 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım rabbim sabır versin inşallah  sağlıklı bir gebelik nasıp eder  bende 1dusuk 1de kürtaj oldum  şuan 28 haftaligim. Üzülme. Alanda verende rabbim.   
0 oy
(203 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun üzülme inşallah yine olur benimde iki tane düşüğüm öldü ama hiç biz zaman isyan etme dua et hep 
0 oy
(2,596 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım
0 oy
(659 puan) tarafından
Rabim sabir versin seni cok iyi anliyorum canim bende yasadim ayni durumu ama sabid et inslh rabim zamani gelince yerine hayirli br evlat versin inslh bugun kandil ac ellerini dua et hayirli evlat iste rabimden ben 3 ay sonra hamile kaldim simdi oglum 56 gunluk rabim sanada tez vakite nasip etsin inslh 
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun kuzum Allah sabır versin
0 oy
(57 puan) tarafından
Canım aynısı başımada geldi 4 düşüğüm oldu şuan 2 tane çocuğum var çok şükür rabbim olmayan herkese versin 
0 oy
tarafından
Rabbim sana sabır versin canım .  Buda Allahtan gelen bisey.. Rabbim tez zamanda bir daha nasip etsin inşallah.
0 oy
(1,001 puan) tarafından
Cok iyi anliyorum seni insanin dunyasi yikiliyo basina kurtaj lafini duyunca :(
0 oy
(79 puan) tarafından
Hic haraket etmiyormuydu canim ya allahim sabir verdjn ins kac haftaliktin 
0 oy
(59 puan) tarafından

Allah sabır versin inşallah canım. O kadar zor, bir durum kii:'(

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 265 göst.
28 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Misafirkullanici (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 65 göst.
28 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde bbsradrkk (1,634 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 265 göst.
28 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Mina (2,609 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 156 göst.
15 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Mavi-beyaz (1,679 puan) tarafından soruldu

378,999 soru

11,344,571 cevap

34,809 kullanıcı

...