0 oy
301 göst.
Diğer kategorisinde (191 puan) tarafından
Bebegim 3 aylık gaz sancısı çok okuyor ağlıyor mama veriyor acıkınca çok ağlıyor burnu tıkalı temizliyorum ağlıyor gunnicersinde bazen huysuz oluyor ağlıyor memleketten uzaktayiz sağolsun annem ve kız kardeşim yanımdalar şuan bugün oğlumla yürüyüşe çıkarken kapıcı denk geldi hemen alt katında oturuyor lojmanda kalıyoruz yaşi büyük amca 50 falan vardır bana sen bu çocuğa bakamıyorsun çok sesi geliyor çok ağlıyor dedi yaşına hürmeten kırmak istemedim çok zoruma gitti sadece çok gazi var çıkarsada bitmiyor o yüzden çok ağlıyor diyebildim.. kendimi o kadar kötü hissettim ki ilk bebeğim benim yeri geliyor huyu değişiyor ne istediğini anlamakta güçlük cekiyorum ama bakamoyorsun ne demek eve geldim anneme anlattım annemde niye kendileri hiç aglatmadan mi büyütmüş dedi ama yinede benim çok zoruma gitti O söz eşime bahsetmek istemedim  

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla yaşına hürmet edemem önce o benim anneligime saygı göstersin yaşla saygı olmuyor karakterle oluyor hadsiz valla şahsen bana dese ben terslerdim
(191 puan) tarafından
Tersleyemedim çok istedim ama dediğim.gibi yaşından dolayı sustum ama aynı şekilde düşündüm yani benim çocuğumun neden ağladığını bilmezsin ne sorunumuz var bilmezsin hastamı değil ki bana bunu nasıl söyleyebiliyorsun birde yeni geldik buraya daha bir ay oldu..
tarafından
Bosver gülüm ya ama dediğim gibi saygı yasa olmuyor karaktere olur
(191 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun teşekkür ederim
tarafından
Rica ederim yavrum iyi geceler
(191 puan) tarafından
Iyi geceler
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bacım vallahi billahi eskilerin bebeği sabah bir uyurlardı akşama kadar kalkmazlardı akşam da uyanır bir uyurlardı sabaha kadar uyurlardı Allah yardım ediyordu onlara inan ki yoksa bizim gibi zoe bebekleri olsa getirebilirler miydi 10 tane 15 tane benim de bebeğimin gazı oluyodu diye babam demişti bebeğine bakmayı bilmiyor sürekli ağlıyor bebeği diye annem demişti ki yok valla çok güzel bakıyor ama bebeğin çok gazı var diye 

Sen de kendini kötü falan hissetme Allahın izniyle gaz bitince rahatlayacaksın biraz biz neler çektik gazdan kolumda taşımaktan fıtık olacaktım inan ki 
tarafından
Damla falan kullanıyor musunuz ben biogaia kullandım azaldı sonra nurse harvey kullandım artık yüzde 80 ini bebeğim kendi çıkarıyor merak etmeyin bu çok ağladığı günler elbette geçiyor ben tuvalete gidemediğim yemek yiyemediğim günleri biliyorum Allaha şükür şu an 4 aylığız hafifledi
(191 puan) tarafından
Aynen bende yemek yiyemiyorum gece dahi uyku arasında gazını çıkartıyorum zinco ve biogaia kullanıyorum doktorun tavsiyesi ama çok rahatlatıyor yani gaz çıkartıyoruz ama bitmiyor mesela masaj yapıyorum bacaklarını karnına itiyorum 10 kere gaz çıkartıyorsa hala var öyle gaz yapacak birşey de yemem
(191 puan) tarafından
Doktor baba serum dizyoloji aldırdı onu bir damla bir burnuna bir damla diğer burnuna damlar masaj yap aspiratör ile vek dedi o şekilde yapıyorum
tarafından
Aynn beni anlatmışsınız 20 tane çıkardığı bile olurdu yine de azalmazdı :(  
Burun açmayı da bence benim dediğim şekilde yapın tüm mukusu çıkıyor Osman gönülalın burun açma videosunu izleyin bnce
(191 puan) tarafından
Tamam canım izlerim inşallah ona çare bulurum çok teşekkür ederim
0 oy
(157 puan) tarafından
Ya demekki kolik bir bebek anne karnında sitreste yaşamış olabilir ağlamadan bebek mi büyür Allah aşkına bebek bu dilimi var bazı bebeklerde böyle bazılarıda sakin konuşmak için konuşuyorlar kimse bir annenin anneliğine laf edemez ya cuma günü doğum yapıcam akıl çok veriyorlar bende kızım için en iyisini ben bilirim çocuk değilim deyip susturuyorum ilk bebegim olacak üstelik kim bilir beni neler bekliyor ama ben yinede iyi bir anne olacagıma eminim kimsen benden daha iyisini bilemez bebegim için aramızda bağ olacak çünkü sizde canınızı hiç sıkmayın gülün geçin siz mükemmel bir annesinizki fazlasıyla sabrınız ve gücünüz var 
(191 puan) tarafından
Evet stres yasadim  djguda gorev yapiyoruz esimin arabasina bomba koymuslardi farkedkldi sukur ama bu olay beni cok yipratti o yüzden hamileliğinde bebegimin gelişimi geriledi 2 hafta küçük doğdu oğlum şükür şuan iyi 3 aylık olduk ya gün içersinde tabi ki gülüyor oynuyor ama sancısı olur ağlıyor ki sandınız hiç bitmedi burnu tıkalı temizliyorum ağlıyor böyle laf duyunca insanın çok ağrına gidiyor kendimi bilsem de
(157 puan) tarafından
Doktorum bana gebelikte yaşadığın sitres bebegi çok ağlayan kolik bir bebek yapar demişti muhtemelen sizinkide sitresten kaynaklı olmuş Allah sağlık versin de varsın ağlayarak büyüsün öyle böyle büyüyecek bu bebek ama siz onun kahramanı olacaksınız
(191 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim gerçekten bazen tanimasanda dertlesmek anlayan biri olması çok iyi hissettiriyorum allah razı olsun
0 oy
(7,197 puan) tarafından
Bazı insanlar huysuz aksi olabiliyor yaşına ver hoş gör canıni hiç sıkma . Sen mükemmel bir annesin sadece bebeğin çok zor benimki de 4 ay boyunca ne yaptıysam ağladı ne zaman ki hareket edip gazını kendi çıkartmaya başladı o zaman ağlamaları kesildi . 2.5 yaşında hala daha çok gazli bazen uyurken kendini sıktığını kıvrandigina şahit oluyorum hemen pesi sıra pırt pırt pırt yapıp poposi devirip uyumaya devam ediyor o kadar gazı nasıl üretiyor bazen hayret ediyorum :)
(191 puan) tarafından
Çok tatlısın çok teşekkür ederim. Bende gazını çıkartmak için sürekli masaj yaparım oğluma çıkartır ama ağlarda bende diyorum bu küçücük bedende bunca gaz nasıl birikiyor bitmiyor bir türlü çıkartıyoruz ama hala oluyor
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Valla benim kimseye hürmet gösterecek sabrım yok bana deseydi onu yerin dibine sokardim bitanede benim aşağıda yaşlı var bana laf atmasını bekliyorum diycem bı vurumluk canın var ben almayım die :))
(191 puan) tarafından
Yeni taşındık yaşlı olunca benim en hassas yerin kırmak değil saygısız birşey dahi söylemek istemem ama içimden geçenleri rabbim biliyor yani
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Bebek bu tabi ağlayacak. Lafla sözle mi kendini anlatcak. Dengesiz ya. Hiç canını sıkma hepimiz öyleydik. 
(191 puan) tarafından
Teşekkür ederim ister istemez canım skldi annemlere bu kadar taktigimi belli etmedim eşime söylemedim zaten konu uzamasin  diye
(2,545 puan) tarafından
Gene bu tarz konuşursa söyle eşine. Kafana da takma her yerde bu tarz düşünenler olur. Bebeğin büyüdükçe onu daha çok çözeceksin daha. Rahat edeceksin geçecek bu günlerde
(191 puan) tarafından
Tamam söylerim allah razı olsun teskkur ederim bu saatte derdime dertlendiniz
(2,545 puan) tarafından
Ne demek canım benim hayırlı geceler
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Valla ağzının payını keşke verseydin kimse senin anneliğini sorgulamaya hakkı yok bebek bu herkesin başına gelebilen birşey 21 aylık oglum hala huysuz sınırlı ağlak 
(191 puan) tarafından
Yaşi olarak büyük yaşlı biri bende kırmak istemedim ama içimden çok şey geçti tabi orası ayrı yani kendimi bilsemde ağrıma gitti dışardan böyle mi görünüyorum yani diye
0 oy
(1,988 puan) tarafından
Hadsiz . Bazi yaşlıları gerçekten anlamıyorum
(191 puan) tarafından
Malesef huysuz oluyorlar aksi oluyorlar ki aslında hiç konuşmuşlugum yok amcayla tanımam etmem
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Çenesi düşük erkek modeli. Hiç hoşlanmam ne münasebet benimle bebek muhabbetine girecek hiç cevap bile vermezdim
(191 puan) tarafından
Bende yaşına hürmeten birşey demek istemedim
(3,259 puan) tarafından
İşte gazı var felan demişsin ya ters ters bakıp gidecektin yoluna. Sala k herif
(191 puan) tarafından
Kendimi kötü hissettim çünkü öyle diyince ne diyeceğimi bilemedim yani hani bakamadığım için değil onu anlat istedim bir anda ama dediğim gibi aslında birşey demeden gitsem daha iyi olabilirdi

İlgili sorular

0 oy
40 cevap 651 göst.
28 Nisan 2023 Aile kategorisinde Mertbgt (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 401 göst.
+3 oy
25 cevap 547 göst.
20 Ocak 2024 Aile kategorisinde Semos (343 puan) tarafından soruldu

380,277 soru

11,385,900 cevap

34,886 kullanıcı