0 oy
560 göst.
Diğer kategorisinde (66 puan) tarafından
Kizlar şüphe duyuyorum eşim işi yok 2 haftadır eve sabaha karşı geliyor nereye  gidiyor acaba gece de çıkamıyorum nasıl yakalarım acaba bu saatte insan ne yapar ki dışarda 

15 Cevaplar

+1 oy
(1,988 puan) tarafından
Ben onu bunu bilmem kadın hissediyosa doğruluk payı yüksektir
-Reklam-
+1 oy
(119,153 puan) tarafından
esine smap chat yukle konumunu ac nerde oldjnu gorursun hem yasal
0 oy
(492 puan) tarafından
Nereye gidiyorum der. Mesela şifresi sende var mı telefonla çok uğraşır mı dip köşe kaçar mı sana ilgisi nasıl eskiye göre daha çok ilgilimi bu tarz ama inşallah aklına gelen değildir altından temiz birşey çıkar canım 
(66 puan) tarafından
Ya işte diyor ama ben süpheleeniyorum
(492 puan) tarafından
Nasıl yanı
(66 puan) tarafından
Eşim bana karşı değişmiş baya
(492 puan) tarafından
Sinirlimi yoksa sevecen mi
0 oy
tarafından
Sor ona canım bu saate kadar nerdeydin ne yapıyordun diye inşallah altından kötü bir şey çıkmaz 
0 oy
(859 puan) tarafından
Cok kotu bi durum ya insan kendini yer bitirir ama konusmayi dene aldatiyosa zaten soylemez ama seninle iliski istemiyosa telefonla oynuyosa bide sen sifresini bilmiyisan bnce aldatir kesin demiyorm gunahinida almayalim
0 oy
tarafından
Kalbine düştüyse var bisey Allah yardım etsin 
0 oy
(895 puan) tarafından
Normalden ilgili yada ilgisizse suphelen.sifresi varsa gizliden ogrenmeye calis.kurcala ama caktirma.benim esim balkonda oturur sigara icer gece.bende yatiyrm deyip tlf ortami kaydettim altindan bisey cikmadi ama ses kaydi al konusursa yakalamis olursun
(1,368 puan) tarafından
O nasıl yapılıyo kız :) hep merak etmisimdir eşim ben yokken ne konuşuyo diye
(895 puan) tarafından
Normal tlfonunda ses kayitini ac ucak moduna al calmasin diye gizli biyere yerlestir
(1,368 puan) tarafından
Ayy hiç aklıma gelmemisti teşekkürler:)
0 oy
(875 puan) tarafından
Eğer telefonunu saklıyorsa ve ters çeviriyorsa bil ki aldatıyor 
(1,786 puan) tarafından
Ani gelen mesajlar telefonlar görülmesin diye.Sessizede alıyosa sen şüpelen
tarafından
Kız yokya kırkyılda bi mesaj gelir vodafondan
(1,786 puan) tarafından
O zaman niye ters koyuyo piskopat :)
tarafından
Telefonu da hiç sessizce degildir
tarafından
Bilmiyorum ki ama senelerdir böyle
0 oy
tarafından
İnslalah rabbim korktuguna ugratmaz
0 oy
(48,508 puan) tarafından
açıklaması ne oluyo takip.programlari varmis sanirim ordan takip et
0 oy
(1,837 puan) tarafından
Çaktırmadan konum paylaşımı at kendine ama mailden ve whatsappdan sil ki o görmesin. Sonra disardayken takip et. Ara nerde olduğunu sor eğer söylediği yerde değilse konumu aldatiyordur canım 
(1,368 puan) tarafından
Eşimin telefonundan yapcam demi
(1,837 puan) tarafından
Evet canım interneti açık olduğu sürece görüyorsun nerde olduğunu
(1,368 puan) tarafından
Aa dur bi bakıyım  :) sürekli ek ise gidiyo hani parasını da getirip veriyo ama burdaki postları okuyunca bi merak düştü icime  :D  tesekkurler
(1,368 puan) tarafından
Canım konumu gönderdim eşimin telefonundan bana link geldi internet de açık ama benim olduğum harita cikiyo karşıma nasıl bakıcam ona
(1,837 puan) tarafından
Orda eşinizin konumunu görmeniz geriyor sizinkini değil
0 oy
(924 puan) tarafından
Normalden farklı hal ve tavirdaysa şüpheli takipte kal ve nereye gittiğini sor canım 
0 oy
(609 puan) tarafından
Canım insan eşinin farklı davranışlarını anlar ben anlarım mesela eğer farklı bir hareket sergiliyorsa bişi olabilir eğer her zaman ki haliyse rahat ol ama bir erkeğin de kız da olsa fark etmez evli sonuçta gece vakti dışarıda ne halt işi var ki sen bi tepkini koy bakayım kibarca artık dısarı gece çıkmasan daha iyi olur biraz ilgi vs baktın sert çıkışıyor o zaman sen daha iyi bilir o zaman ne diyecegını ne yapacağını
0 oy
(1,454 puan) tarafından
İnşallah yoktur bisey ama biz kadın kısmı hissediyoruz ya. Ama önce konuşmayı dene nereye gdiosun falan vereceği tepki cevap seni doğru yola götürür 
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Ne yaptığını nasıl bilmiyosunki? Benimkide geç gelir ikide üçte ama okey oynar hep ararım açar sesi gelir sende ara 

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 574 göst.
0 oy
26 cevap 324 göst.
1 Aralık 2021 Aile kategorisinde Naciyeeee (724 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 437 göst.
30 Mart 2024 Diğer kategorisinde Gamze 35 55 (1,943 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 409 göst.
2 Şubat 2022 Aile kategorisinde OgretmenAnnee (1,685 puan) tarafından soruldu