0 oy
101 göst.
Aile kategorisinde (32 puan) tarafından
çanakkale onsekiz mart araştırma hastanesinde doğum yapmayı planlıyorum ama korkuyorum devlet hastanelerinin yorumlarını okuyorum hep neler neler yazılıyor herhangi bir şehirde de olabilir doğum yapan varmı aranızda araştırmada 

8 Cevaplar

0 oy
(6,047 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ben iki doğumunda İstanbul Zeynep Kamil kadın doğum hastanesi nde yaptım aynı zamanda da araştırma hastanesi. Çok memnun kaldım. Belki özelde bu kadar ilgili davranmazlardi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım ben istanbulda araştıma hastanesinde zorunlu sezeryan oldum inan aşırı derece ilgilidiyler çok güzel geçti doktorundan hemşiresine kadar çok iyi davrandılar inşallah sanda iyisi denk gelir 
0 oy
tarafından
Samsun  kadın doğumda yaptım ikiz gebelik çok güzel ilgilendiler Dr hele çok çok ilgiliydi çok kolay doğum oldu her hastane bir değil eğer normal doğum yapsaydım bende özele gidicektim çünkü normal doğumda ilgilenmiyorlar sezaryanda ilgileniyorlar
(3 puan) tarafından
Bende Samsun kadın doğum da sezeryan olacağım acaba hangi doktoru önerirsiniz
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Canım bu iş şans işi sen nasıl davranirsan şana da öyle davranıyorlar hiç korkma
0 oy
tarafından
Sivas merkez numune hastanesi de Norml doğum yaptım herşey çok güzel di ebeler hemsrlr çıkana kadar dua ettim
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Ben afyon sağlık birimleri üniversitesi araştırma hastanesinde doğum yaptım yanlız ben hocaya gidiyordum eşimde hastanede çalışıyor özelden rahattı 15 dk beklemedim hemen planlı sezaryana alındım hastaneye gidince çok rahattı belki eşim orda çalıştığı için belki hocamız iyidi ondan çok güzel kolay acısız geçti sezaryanim canım 
0 oy
(2,938 puan) tarafından
Samsunda fakültede dogum yaptım özelde böyle ilgi alaka görmedim oyle ilgili öyle iyiydiler ki
(3 puan) tarafından
Doktorunuz kimdi acaba
(2,938 puan) tarafından
Ayse Zehra ozdemir
0 oy
(359 puan) tarafından
Benimde erken doğum riski yüzünden araştırmada doğum yapmam lazım  bı kere muayeneye gittiğimde asistan bakiyo zaten bebeğin kafası yok diyor şok oldum her hafta Dr ye giderim böyle biseye ilkkez denk geldim asla orda doğum yapmak istemiyorum gün sayıyorum oraya düşmeyeyim diye tabi her yerde aynı olmaz ama bana baya kötü bı tecrübe oldu bebeğin kafasını bulamayan adam sezeryana denk gelirse hiç güvenmiyorum acikcasi
(32 puan) tarafından
hangi şehir:(
(359 puan) tarafından
Malatya

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 109 göst.
26 Eylül 2023 Diğer kategorisinde agbutt (70 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 126 göst.
12 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde sebnem77 (1,010 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 100 göst.
1 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 348 göst.
11 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,181 puan) tarafından soruldu

379,558 soru

11,362,244 cevap

34,839 kullanıcı

...