0 oy
273 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,464 puan) tarafından

Çok hoşuma gidiyo ama kullanılır mi hiç bilmiyorum kullanan var mı internetten sipariş verip güzel gelen bı site var mı önerebilir misiniz?

image

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Şu emzik tutacağı sus dışında kullanabilene helal olsun
-Reklam-
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Ben kullanmam ya 
0 oy
(449 puan) tarafından
Boşa para harcama canım kullanışsız bunlar
0 oy
(1,117 puan) tarafından

Diğerleri değil de emzik askılığini aldım ben canım ilk başlarda kullanışlı idi sonra emeklemeye başlayınca ev içinde takmadım ...

Ama dışarı çıkarken kurtarıcım diyebilirim emziği yere düşmüyor yerden alıp yıkama sıkıntısi kaybolma sıkıntısı yok.....

Severek kullanıyoruz biz ☺️❣️
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Kiz valla bnde ozenip aldiydim ama cikarip cikarip atti bende nereye koydysam yok :D
0 oy
(119,122 puan) tarafından
bebekleri emzik tutmayan tek benmiyim ☺
(15,596 puan) tarafından
Çok severim emzikli çocuk ama iki çocuğumda tutmadı
bebe dedigin agzinda emzik olcak yaa ama bizimkiler zamane bebesi tutmuyo ☺bak hele ess eeess bebeside tutmamis
(1,988 puan) tarafından
Ben ilk doğduğunda moderen anne pozu olarak emzik vermedim sonra baktım durmuyo ağlıyo ya allah dedim verdim o almadı.d biraz benim poh yemem oldu belki ilk gun verseydim alırdi
ben ilk gun verdim gene tutmadi ☺
(1,988 puan) tarafından
O zaman seninkide moderen çocuk
0 oy
(544 puan) tarafından

Kullanmadım canım bilmiyorum 

O tavşan niye üzgün o benim aklıma takıldı :angel::D

0 oy
(611 puan) tarafından
Hediye gelmişti. Emzik askısı sadece dışarda kullandım. Çıngırak pek ilgisni çekmedi 
0 oy
(522 puan) tarafından
Okadar gereksizkii boşuna alma pişman oldum hiç kullanamadik 
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Ben kendim yapmıştım bu setten kızım sadece çıngırağı kullandı emzik askısı çok ağır oluyor kullanılmıyor ki
0 oy
(9,498 puan) tarafından
Koptu benimki hiç kullanamadık elinde oynadı ama bi süre oyaladı
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Emzik tutacağı çok ağır oluyor çocuğun ağzından asılıyor resmen bende de var kullanamadik hediye gelmişti ben ince kurdale gibi vardı ondan aldim
0 oy
(1,044 puan) tarafından

image

oğluma halası doğumdan önce hediye ördü emziği tutmadığı için emzikligi kullanmadık ama tavşan ve dış kasiyiciyla oynuyor
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Emzik tutacagıyla diş kasıyıcı aldım kızıma ikiside is görüyo suanlık elini ağzına soktuğunda dişmkasuyıcıyı veriyorum 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 68 göst.
16 Ekim 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde SelvaDurgun (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 76 göst.
29 Kasım 2023 Diğer kategorisinde 175766 (270 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 81 göst.
0 oy
16 cevap 142 göst.

378,196 soru

11,319,478 cevap

34,765 kullanıcı

...