0 oy
76 göst.
Diğer kategorisinde (270 puan) tarafından
Kızlar kızım 3 buçuk yaşında normalde sadece gece uyurken emzik istiyordu ama 10 gündür gündüzde emiyor unutturmaya çalışıyorum unutmuyor düzgün yemek yemiyor konuşmasında çok engelliyor  bugün beni kızdırdı çok sersem gibi oluyor resmen ona baglamnmis nasıl bıraktırabilirim kardeşi oldu 10. Günlük bak onda yok semde bırak ablasin diyorum kıyameti koparıyor ucunu kestim bitanesinin ezaneden al diyor tuz sürdüm yikatiriyor

4 Cevaplar

0 oy
(877 puan) tarafından
Ben o kadar bekletmedim canım ya daha erken biraktirdim şükür hiç zorlanmadı bazen gorumcemin kızında görür ufak getir fln der ama yok o pis fln derim öyle bıraktık şükür şimdi iyi
-Reklam-
0 oy
(1,163 puan) tarafından
Benim kızım çok emmedi küçükken ama 3 yaşında bi heveslendi biz ucunu kestikçe ağladı tekrar aldı bi şekilde . En son aldım karşıma eğer emziği çöpe atarsan sana elsa kostümü alacağım (çok istiyordu) götürdü çöpe attı bi daha da sormadı. 
0 oy
(1,170 puan) tarafından
Benim kızımda aşırı düşkündu emzigi düşse uyanırdi  bende emzigine  sabir taşı tozu var onu sürdümdu o pis dedi bana yıka dedi yıkar gibi yaptım yikamadim   gitmedi dedi  bnde gitmiyor dedim ağzına aldı emzigu bu acı dedi sonra bnde ozman çöpe at dedim  attı oda o zamandan sonra  bıraktıydi emzigi 
0 oy
(1,317 puan) tarafından
İş sende bitiyor alıp atıcan dahada vermiyceksin kıyameti koparsın isterse en fazla 3 gün sürüyor sonra rahatsın. Çocuğun ve senin için en doğru olanı bu 
(352 puan) tarafından
Lutfen rica.ediyorum bu sekilde yapmayin.hickimse bu metodu hicbir donem.uygulamasi cocukta.travma.kalir.omur.boyu atamaz uzerinden.guzellikle biraktirmanin.yollarini deneyin konusarak halledin

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 129 göst.
16 Mart 2021 Diğer kategorisinde Prensesim56 (148 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 197 göst.
12 Mart 2021 Diğer kategorisinde Yazel.Turna (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 71 göst.
6 Mart 2023 Diğer kategorisinde Funda97 (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 37 göst.