0 oy
301 göst.
Aile kategorisinde (1,365 puan) tarafından
Ne zaman izletiyorsunuz . Ne sıklıkta yapıyorsunuz ben bi sabah izletiyorum gün içinde başka da izlemez

17 Cevaplar

+1 oy
(22,072 puan) tarafından
Tv hep acik canim izlerse izler izlemezse izlemez :D genelde benim pesimde oldugu icin pek izlemiyo bu ara
tarafından
+1 bizede durumlar böyle :D
(2,801 puan) tarafından
Bizde de böyle hep açık ama hiç bakmaz
Arada reklam olunca bı bakar gider
(22,072 puan) tarafından
:D genelde aglar tutturur yani tum günümüz boyle ay canları saolsun
-Reklam-
0 oy
(94 puan) tarafından
Benimler ne tlfnun ne tv nun yuzune bile bakmiyor keske izleseler de işlerimi yapabilsem. Biri sirtimda biri kucagimda elimde bir supurge is yapmaya calisiyorum 
0 oy
tarafından
Çok sevdiğim bir doktor televizyon otizim yapmaz dediğinden beri mama sandalyesi ne koyduğum zaman oturma odasında çizgi flim aciyorum
(4,431 puan) tarafından
Bencede yapmaz konuşmaz falan diyolar bence izlediği şeyle ilgili benim kız yaşına girdi yürümeden çoğu şeyi öğrenmişti
(269 puan) tarafından
Bende korkmuştum ama yapmıyor .hatta kızım ordan öğrendi dans etmeyi faln .
(4,431 puan) tarafından
Evet bizimkide öyle benim dilim dönmüyor o ingilizce şarkı söylüyor şuan 4 yaşında
(269 puan) tarafından
Maşallah kuzucuga zamane çocukları bize onlar öğretecek İngilizceyi dansı telefon kullanmayı
(4,431 puan) tarafından
Öyle valla şimdi hepsi bizden iyi kullaniyo yapiyo herseyi
0 oy
(703 puan) tarafından
Ben  2 yaşına kadar hiç izletmesim sonra yemek yerken açtım canı çok sıkılınca açıyorum yerinde olduğu müddetçe yararı bile var oğlum Kukuli bakıyor ordan özür dilemeyi kusura bakma. Demeyi  kahkaha atmayı filan öğreniyor bazı cümleleri ezberine alıp söylüyor  şarkılarını filan 
0 oy
tarafından
Dışarı çıkmak icin hazırlanırken falan izliyor,yoksa hazırlamiyorum.
0 oy
tarafından
Benım doktorım en son sordugumda cızgı fılm degıl ılgısızlık cocukta otızm yapar gozde dedı cocugu elıne kıtap verıp ılgılenmezsen yıne algı dusuklugu olur dedı bende sabahları kahvaltı hazırlarken acarım ama hep konusurım ıcerıden o da sabıt ızlemez dolanır pesımde
0 oy
(3,820 puan) tarafından
Yemek yedirirken izletiyorum yoksa yemek yemesi bi işkence haline geliyor 
0 oy
(17,592 puan) tarafından
Açarlar bakmazlar keşke oturup izleseler koltuk tepelerinde geziyolar ikiside örümcek adammış :D
0 oy
(1,988 puan) tarafından
Şuan ekranda küçük kamyon leo açık ama oğlum kapiya anahtar takıp cikariyo
(1,365 puan) tarafından
Bizimki de ona çok aluştı da  farklı şeyleri zsletmeye çalışıyorum
0 oy
tarafından
Bizde açıktır genelde

İzler taklit eder bazen oyuncaklar vs oynar arada da kapatıyorum birlikte oynuyoruz
0 oy
(14,005 puan) tarafından
Sabah kahvaltı hazırlarken izliyor 15 20 dk falan yoksa asla durmuyor bide bazen yemek yedirirken açıyorum 2 yaş sendromunda şuan çok isyankar aç olduğu halde yemek yemiyor ama mesela bakıyorum dalmış çok dikkatli izliyor hemen ilgisini dağıtırım birşeyler anlatırım falan 
(1,365 puan) tarafından
Aynen ya bazen gerçekten çok odaklanıyor lar Ben sabahlar açıyorum erken uyandığı için mecbur kalıyorum onun haricinde açmıyorum Bir de her çizgi filmi de izletmiyorum seçici oluyor ama ben de belirli çizgi filmleri açıyorum eğitici olmaları gerekir
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Tv hep açık uzun süre izlemez 3-5dk bakar sonra oyuncaklarıyla oynamaya başlar .
(1,365 puan) tarafından
Pek dikkatini çekmiyor demek ki
(7,935 puan) tarafından
kukili ayıcık bombo heidi, bulmaca kulesini sever ,  izler onları izlerken bile ara verir oyuncaklarıyla oynar
0 oy
(449 puan) tarafından
Haftada 2 3 gün 15 dk iletir kapatırım yanında ben otururum konuşurum sürekli 
(1,365 puan) tarafından
Ben de bir sabahları bebeğim çok erken uyandığı için açıyorum yanında yatıyorum o şekilde onun haricinde izle etmiyorum
(449 puan) tarafından
Aynen çok izletmemek lazım herkes zararlı diye bas bas bağırıyor
0 oy
tarafından
Hiç izletmiyorum. Evimde televizyon zaten yok 
(1,365 puan) tarafından
Çok iyi bence
0 oy
tarafından
Arada açıyorum bir kaç tanesi dışında hiçbirisini sevmiyor gökkuşağı ruby,twirlyvoos,Thomas ve arkadaşları bunları biraz seviyo ama çizgi film yerine ayağıma yapismayi tava tencerelerle oynamayı tercih ediyo ben de onunla konuşarak işlerimi yapıyorum sonra oyuncaklarıyla oynuyoruz beraber 
(1,365 puan) tarafından
Bende belli çizgi filmler i açıyorum süreli oluyor sadece sabah
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Zaman tutmuyorum tabi tum gun tel tv basina da dikmam park oyun yada yuruyus yspariz en kötü balkon yani. ama dikkat ettigim sey tel yada tv izlerken dis dunyaya bagini kesmemeli seslendigimde eher bans dojup bakmiyosa gider rahatsz ederim azcik minciklarim :D sarkilari onunla soylerim vs... 
(1,365 puan) tarafından
Gözetim altında olmalı tabi
(7,791 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(593 puan) tarafından
Benim 2 yaşında telefondan YouTube kids var o olmadan beş dakika durmuyor önceden süreli açardım artık süre kabul etmiyor evde kuzeni de var onunda elinde telefon var sürekli ondan baya alıştı gözleri için korkuyorum ben 
(1,365 puan) tarafından
Aman dikkat canım gözleri için çok tehlikeli
(593 puan) tarafından
Gaz geçmiyor bağırıp çağırıyor evle birlik de olunca işler daha zor bir hal aliyor

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 194 göst.
23 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 137 göst.
21 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Miraysu (2,640 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 691 göst.
15 Ekim 2023 Aile kategorisinde Linkin (14,837 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 307 göst.