0 oy
137 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (397 puan) tarafından
Kizlar evde yaptığınız yada satın aldığınız maske veya krem onerileriniz varmı yüzündeki lekeler baya arttı her gören cökmussun diyo aynaya bakmak istemiyorum artık ne yapabilirim en etkili 

10 Cevaplar

0 oy
(1,556 puan) tarafından
Çocuğun varmı emziriyomusun?
(397 puan) tarafından
2 yaşında cnm oğlum emiyo ama çok nadir
(1,556 puan) tarafından
Emiyosa leke açıcı ürünler pek tavsiye edilmiyo canim
(397 puan) tarafından
Biraktirmayi düşünüyorum zaten cnm bırakınca alırım o zmn
-Reklam-
0 oy
tarafından
Papatya çayı cilt rengini iyi düzenler karbonat limon karisimida ayni sekilde duzenler ama en iyisi papatya cayi
(397 puan) tarafından
Papatya cayini icecekmiyim yoksa maske tarzı biseymi cnm
tarafından
Papatya kaynar suda 7 dakika kisik ateste kaynaticaksin sonra iliklasana kadar demleyip suzup yuzune suruceksin yuzunu yika onunla yuzunde kurusun suyla tekrar yikama sivilce falan ne varsa kurutuyor ayrica rengi duzenliyor
0 oy
tarafından
Ben cildiyeciye gitmiştim 2 sene önce 4_5 tane krem vermişti. Çok güzel gitmişti. Güneş kremiylede desteklemiştir. Sonra hamile kalınca yeniden çıktı yüzümde . Doğum yaptıktan sonra tekrar gitmek istedim ama pandemiden dolayı sıra yoktu. Eğer sıra bulabilirsen bence doktora git
(397 puan) tarafından
Çok denedim sıra yok cnm malesef bende gitmeyi çok istiyorum
0 oy
(3,257 puan) tarafından
Merf_xl var instagramda kendi kullandığı ve kendi yapımı olan krem var bildiğim çok güzel kadın zaten eczacı biraz takip edin. Güvenilir biri olduğunu düşünüyorum. 
(397 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm bı bakayim
0 oy
(32 puan) tarafından
pirinç unuyla su kadar yüzün rengini açan güzelleştiren lekeleri gideren maske görmedim 1 kaşık pirinç ununa kremsi hale gelecek kadar su ekliyorum sürüyorum yüzüme kuruyunca yıkıyorum 1 hafta boyunca düzenli yapan biri olarak beyaz tenliyim yüzümün rengi açılmıştı lekelerim vs baya gitmişti simdi aklıma geldikçe yapıyorum 
(397 puan) tarafından
Mutlaka denicem cnm bugün çok sağol
0 oy
tarafından
Cildiyeye gitmelisin
(397 puan) tarafından
Sıra bulamıyorum ki malesef
0 oy
tarafından
Kuru hamur mayasi kullan emzir hamile ol fark etmiyir 
(397 puan) tarafından
Onu bı kere yapmıştım bana iyi gelmemişti cnm
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Canım ben yüzüme hiç sabun köpük falan sürmem su ile yıkarım hep hindistan cevizi yağı ile nemlendirim birde yüzüme masaj yaparım 
(397 puan) tarafından
Sabun köpük bemde kullanmıyorum cnm ama aşırı lekelenmem oldu
(2,512 puan) tarafından
Güneşte çok mu kaldı yada şöyle diyeyim yaz kış dışarı çıkarken hep güneş kremi kullanman lazım hassas belli ki cildin
(397 puan) tarafından
Fondotenimin altına baz niyetine güneş kremi sürüyorum ama demekki yeterli gelmedi
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Expigment var canım madecassol var onlara bakabilirsin sadece leke üstüne uyguluyosun
(397 puan) tarafından
28 canim
(1,556 puan) tarafından
Bak sahi aklıma geldi doktora randevu alıp gidene kadar pirinç maskesi yapabilirsin lekeler için
(397 puan) tarafından
Pirinç unu maskesimi bı kaç kişi daha onu soylemis
(1,556 puan) tarafından
Evt canım
(397 puan) tarafından
Tamam cnm teşekkür ederim
0 oy
(795 puan) tarafından
Pirinç suyu çok iyi geliyo ben biraz pirincin üstüne su ekliyorum o suyu buz kalıplarına döküp yüzüme sürüyorum çok iyi geliyo öbür türlü krem falan bi ise yaramıyo 
(397 puan) tarafından
Çok mantıklı gercekten sağol cnm

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 63 göst.
17 Eylül 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 96 göst.
7 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Berf (6,360 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 66 göst.
2 Nisan 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Nurtopum (582 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 71 göst.
5 Ağustos 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Songul4 (46 puan) tarafından soruldu

377,023 soru

11,283,298 cevap

34,685 kullanıcı

...