0 oy
63 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından
Kızlar yüzüm çok yağlı bende dove sabun kullanmaya başladım yüzümdeki sivilceler azaldı hatta yağlanma da azaldı ama yağlı cilt yapınız varsa doğal yaptığınız maske tarif varmı?

4 Cevaplar

0 oy
(1,629 puan) tarafından
Benim de öyle hep siyah nokta war ne yaptıysam olmadı bende bıraktım artık normal yıkıyorum cilt bakımı nada gittim 1ay sonra aynı 
tarafından
Benim çok sivilce çıkıyor sık sık çıkıyor ama bu Dove kullandığımdan beri baya azaldı
-Reklam-
0 oy
(8,963 puan) tarafından
Haftada 1 kıl maskesi 1 kere de pudra maskesi yağa iyi geliyor .

Sivilce içinde Bi ilaç aldım eczaneden çıkacağı zaman oraya sürüyorum hemen sönüyor 
tarafından
İsmi nedir ??
(8,963 puan) tarafından
Cleocin T 
0 oy
(811 puan) tarafından
Bu tarz sabun yerine cilt tipinize uygun temizleyici alın ama mutlaka su  bazlı nemlendirici kullanın. Kil maskesi yağlı ciltler uygundur eğer alerjiniz falan yoksa. Aktarlarda beyaz kil satılıyor. 
tarafından
Gratis'ten aldım hatta sordum yağlı cilt yapım var sivilcelerim de var diye ama verdikleri emizleyici İnan daha çok sivilce artırdı hiç memnun kalmadım kile alerjim var mı bilmiyorum ama az bir alıp deneyebilirim sadece kili sulandırıp mı yüzüme süreceğim başka bir şey ekleniyormu
(811 puan) tarafından
Eczaneden bioderma nin mavisini alın. Cildiniz nemsiz kalırsa da sivilce çıkar. Kile biraz bal koyabilirsiniz nemlendirir.
tarafından
Teşekkürler
0 oy
(800 puan) tarafından
Yüzün yağlı bile olsa geca yatmadan mutlaka nemlendirici kullan cnm 

Yağ nemlilik demek değildir

The purest in abh aha sarı olantoniği ve niacinamid asit olanı al kullan

Aha bha toniği makyaj temizleme pamuğuna döküp bastır çek yaparak kullan sür sil yapma

Ve ertesi gün güneş kremi kullan mutlaka

Haftada 2 3 gün yap diğer günlerde niacinamid asit serumu kullan

Arkasından nemlendirici kullan

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 54 göst.
23 Ağustos 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 137 göst.
28 Nisan 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Neşe26 (397 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 98 göst.