0 oy
241 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (489 puan) tarafından
Kaynanam hoşaf içmez cacık yemez mantı ağzına sürmez eşim kirmzii et yemez nohut yok fasülye yok mantı sanki çok acayip biseymis gibi bakarlar aç kaldık derler mantar asla    tavuk yapsam bıktım artık tavuk yemekten napacam ya ben 

13 Cevaplar

+1 oy
(119,248 puan) tarafından
ooofff bende bilmiyom
-Reklam-
0 oy
(803 puan) tarafından
Yani hiçbir şey de yemiyorlarmis yemek kalmadı sana önerelim ama kızartma,biber dolması,hamur işi,yani bu tarz olabilir anca
(489 puan) tarafından
Hani kümese yabancı bı tavuk girer ya hepsi etrafında toplanır tuhaf tuhaf bakarlar yemekelrim aynı o tavuk gibi ben mi anormalim acaba
(803 puan) tarafından
Bence sen normalsin onlar tuhaf niye kaynanangil kendi evinde ne yiyorki senin yemeğin tuhaflarina gidiyor merak ettim
(421 puan) tarafından
Kiz mantı yemeyen de ne bilim :D
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Karışık kızartma yap önden de bı çorba
(489 puan) tarafından
Patates domates bide biber vardı olabilir
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Abooo kız bune bulursun inşallah 
0 oy
(15,824 puan) tarafından
Karnıyarık pilav bide tarhana çorbası yapcammm 

Anammm yemek seçen insanlar çok zor ve Allahh yardım etsin canım
(489 puan) tarafından
Konuşsan onlarla bı zamanlar sade soğan bulmazlardi
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Bazlama yap canim yada patatesli börek olabilir?
0 oy
tarafından
Dünden sebzeli bulgur pilavı var 

Tarhana çorbaası

Yumurtalı kaypak pişircem 

Salata

Sana fikir olsun
(489 puan) tarafından
Ay ne güzel kafan rahat eşin yer şimdi ben bunalri yapsam biri salata yemez biri tarhana diğeri bulgur şeytan biseyler diyor da saygimi bozmak istemiyorum
(182 puan) tarafından
Kaypak ne ki
tarafından
Sende senin sevdiği pişir canm diğerleri yemesine ne öyle ya yemek seçmekte neymiş valla bnm 3 tane oğlum var 3 bütün yemekleri yediriyom hiçte seçmiyorlar annesi belliki oglunada alıştırmış
tarafından
Asafın annesi
Kaypak üçgen el kesimi makarna ismi
tarafından
0 oy
tarafından
Pirinç pilavı

Patates dolması   kıymalı ama eşin yemez bunu  

O da başka bi şeyler den yesin  

Cacık

mercimek çorba
0 oy
tarafından
Gondr bir kilo kıyma lahmacun yaptır yanına ayran salata yeter
tarafından
Valla evi topladım uzanıyom . Şimdi çocuklara yumurta yedircsm kaldirabilirsem:)
tarafından
Bu saatte yumurta mı kiz
tarafından
Hee napim yerler haşlanmış yumurta memelekete gidecem diye evde herşeyi bitirdim bir yumurta kaldı yarın gideces zaten
tarafından
İyi bari kız ☺️♥️ benide goturr
tarafından
Nereye istiyon
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Rahmetli babannem biz bisey yemeyince ebeninkini ye derdi kaynanana onu demek istedim şuan :)) sebze yapican o zaman canim kızartma olabilir patates kabak patlican biber uzerinede domates sos 
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canım. Bizde de o durum var maalesef eşim et ve bakliyat ağırlıklı yiyor ben sebze yemekleri yiyorum o yüzden her gün eşime sorarım yemek yapmadan önce akşama ne yapayım diye. 
0 oy
(315 puan) tarafından
Ben hamileyim tutmuyorum ama  sebzeli tavuk graten yaptım yanına pilav ayran 
0 oy
(421 puan) tarafından
Ben bazen karniyarik yapıyorum kıymasız sebzeli zeytinyağlı fırında baya güzel oluyor ya çok az koyasaniz eşiniz yemez mi yada sadece sebzeli yapın yanina pirinç pilavı çorba ayran yaprak sarma  filan

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 78 göst.
0 oy
3 cevap 97 göst.
28 Nisan 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Esra2121 (489 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 142 göst.
25 Nisan 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Minigim500 (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 152 göst.
3 Haziran 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Acemi anne36 (1,334 puan) tarafından soruldu

379,261 soru

11,352,341 cevap

34,824 kullanıcı

...