0 oy
301 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Önceki postumu bilen bilir gittim görüşmeye demwzmi cok kızfırdınız niye kızdınız hocam dedim ordan sorup duruyonuz ısrar ediyonuz fln dedim grubu niye açtınız yazmıcaksak sormucaksak yok iftardaydım fln dio dedim orda tek ben konuşmuşum gibi tekil uyarıp sohbeti kaoatmanız yakışmadı özürler diledi ***** yok dedim kaydımı silin yok ben evliyim mesai bitmiş yaxıonuz dio dedim pardonda gecenin 12 sinde sanki size asıldım öyle msj yazdım ne yazdım belli ben size özelden niye yazım özel durum yok spor saati kaçta demişim dedim yırttım kağıdı akşam Bi kadın aradı beni yok ben sebep olmak istemem fln dio gerek yok yollamıcam dedim eğitimci olarak önce Bi konuşmayı öğrensin dedim laf yemeye gelmedik biz dedim yok oruç ağzıyla yapıo tanısan çok iyi dedim oruç tutuyorsa kendine napim dedim çok üzülmüş hoca kadını aratıyor kesin 

3 Cevaplar

+1 oy
(11,217 puan) tarafından
bosver donme dediginden ders olur kimswye atarlanmaz bidaha
tarafından
Aynen dönüp haksızmışım izlenimi vermem o bide oranın sahibiymiş gidip heryerde onla muhatap olamam
-Reklam-
0 oy
(7,119 puan) tarafından
İyi yapmışsın canım oruçluysa oruçlu sen de oruçlusun ne yani.
tarafından
Özür dilese tmm derdim yok evliyim yok yazıon mal ne demek istiyosun ki
0 oy
(7,224 puan) tarafından
Olan çocuğuna oldu 
tarafından
Aynen ama o bişey den anlamıyor yüzyüze bakan benim daha kaç yaşında gğzel Bi fırsat gelir illaki yollarım yazın park oyun evleri yeter zaten

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 258 göst.
13 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 308 göst.
28 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 676 göst.
3 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Nalankt (1,085 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 778 göst.