0 oy
254 göst.
Diğer kategorisinde (385 puan) tarafından
4yasındaki oğlumu evımızın yanındaki camının kuran kursuna verdım gayet iyi gidiyor ha harfine geçtiler zaten rakamları harflero nerdeyse okumayı bılen bı cocuk oglum zaten çoğu şeyı okuduğu ıcın öğretmenı şaşkın . Oğlumun ilgısı bu yönde. Sorunumuz şu ki ilk gorumcemın kızı doğdu zarar vermesede çok kıskandı çığlık durumları ortaya çıktı koşarken çığlık heyecanlı durumlarda çığlık sonra kardesı oldu bu durum sürdü her anne baba gıbı bende yeri gelıyor kızıyorum bazı durumlarda izin vermiyorum vermediğim içinde aynı. Her çocuğun farklıdır kımseye zarar vermez bırıne vurmaz vurana da vurmaz bagrır tepkısı bu yönde. Başladık kursa daha llk gun ay çok bağlıyor neden böyle yere kağıdı düşşe aglıyo bırı dokunsa sesi cıkıyor evde sorun mu var dıyo yani çocuğu dovuyoruz yerden yere atıyoruz muamelesi sanıyor heralde. Kardeşleri oldu onlardan sonra kendını gösterme öne çıkarma dıye düşünüyoruz dedım. Bide bunu çocuğun yanında dıyor .hasta pldu oğlum 4gun gıdemedı arıyorum mesaj atın donerım dıyo mesaj atarım dönmüyor . Gecen gun denk geldık bılemıyorum bu dönem böyle ağlama çığlıklarla nasıl geçecek dedı sonra dönüp hepsı aynı ya bağrıyorlsr cocuk işte dıyor.2tane vuran cocuk var ıkısı ıcın 3sakin cocuk gıttı korkmuşlar gıden gıder kalan kalır yaramazları egıtıcem kafasında. Bende almayı düşünüyorum negatıflık var çocukları hep sıkayet edıyor edıyor sonra hepsı aynı evde sorunmu var oluyor olay.hepsı adapte olmaya çalışıyor uenı düzen kural öğrenecekler yok.

5 Cevaplar

0 oy
(435 puan) tarafından
Nerde oturuyorsun canım acaba tahmin ettiğim yermi
(385 puan) tarafından
İzmit merkez canım .hıc beklemıyordum kadın resmen oralı degıl
(435 puan) tarafından
Kız bu kuran kursları hep aynıymış tabi iyi hocalarda var ama tahammulsuzlerde var
-Reklam-
0 oy
(5,071 puan) tarafından
Kuran kursu yerine kreşe versen keşke. Devlet 4 yaşı ücretsiz alıyor kreşe. Yanlış anlama kuran öğrenmesin demiyorum ama çocuk eğitimiyle ilgili hiçbir fikri olmayan insanlara çocuk emanet ediliyor. Biraz bilgisi olsa o lafları zaten çocuğun yanında etmez..
(385 puan) tarafından
Ben açıkçası kuran kursuna öğrensin  dıye göndermiyorum oglum zaten herseyı hemen kapıyor meraklı dedıgım gıbı okumayı bılıyor bu yaşta . Çocuklarla bır arada olsun pandemıden fln hepsı etkılsndı aksi olan çocuğa bıle kızamam 4yastan beklentım de olamaz mınıkler bnmkıde dınlemıyor sonuçta ben hocanın tavrındayım 15 senelık hocaymış 5senedır cocuklardayım gecen senede 4 yaş bendeydi bu senede çıktı işte alışkının dıyor ama batıyor deyısı surat ıfsdesınden.. haberım yoktu anaokulu 4 yastan bı bulunduğum bölgede sorayım bunu bulamazsam yer nasıp evımın dibi 7 aylık kızım var kolay olur dıue verdım
0 oy
(4,668 puan) tarafından
bahsettiğin kişinin pedagojik eğitimi var mı, varsa ne düzeyde? Cocuk psikolojisinden,eğitiminden ne kadar anlar? Bunlari araştırmış mıydınız? 
(385 puan) tarafından
Ben açıkçası orada ıkı tane aılesı tanıdığımız cocık eğitimini yüksek düzeyde bıtırmıs Kişiler vardı onlardan bırı gelır dıye çok bekledım başka bı akrabamıza denk geldı ne sınıfından en fenası nede en sessızı gıttı suan hepsı uyumlu sorun yok bız halledıyoeuz daha mınıkler olması gereken gıbı degıp sakin kıbarca anlatıyorlar . Bızımkı. Görmesin bugün de çok ağlamalı kafa sısırmeli geçti artık nPalım olacak bırseyler dıyo. Varmış hepsının egıtımı ama sankı alınmış olsın dıue var gıbı. Kuran egıtımı ne bıleyım çocuklara oyunlar bırebır çalışmalarda güzel egıtıyor o konuda ıyı . De var bı yerde çıkıntılık
0 oy
(2,140 puan) tarafından
Yani cocuk bu onu yonlendirecek olan öğretmen kaç kişiler ki küçükler on en fazla on beş oluyor sadece Kur'an öğretimi değil ufak tefek hikayeler okunsa  boyama yapılsa ufak deneyler filan var ben takip ediyorum bir çok hocayı çok farkli şeyler yapiyorlar
0 oy
(275 puan) tarafından
Eğitim fakültesinden mezun olmayan hiç bir kimseye asla çocuğumu egitmesi için vermem. Sonuç böyle öğrenci seçen memnuniyetsiz şahıslar olur sonra da ebeveyn buna takılır. Bu devirde de herkes hoca çok şaşırıyorum. 4 yas kreş anaokulu yaşı. Çocukla orada kaynaşır arkadaşlık kurar. Katı kuralların oyunların memnuniyeti olmayan şahıslarin olduğu yerde değil 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 39 göst.
0 oy
7 cevap 304 göst.
28 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 300 göst.
28 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 123 göst.
9 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Canan can (172 puan) tarafından soruldu

380,999 soru

11,406,346 cevap

34,944 kullanıcı

...