0 oy
108 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Merhaba yine ben  iki hafta önce detaylı ultrason çektirdim  yalnız derinlik ve yağ dokusu sebebi ile zorlandı doktor  başına gelen varmı böyle bisey  tmm cıktı kağıdı verdi ama gözünden bisey kaçmış olabilir mi yavrumu merak ediyorum  birde profosor baktı he normal doktor da değil 

SIZCE BİSEY OLURMU BUNU DÜŞÜNMEKTEN RENGIM SOLDU YEMİN EDİYORUM  detaylıya kadar ki tüm herşey güzel cıktı bunuda diyeyim de

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sıkma canını canim sanmıyorum ki bi şey olsun Allahin izniyle profesör demişsin öyle bir şey olsa zaten doktor sama derdi göremiyorum net diye ya bi daha çağırırdi yada özellikle derdi net göremedim diye rapor yazmazdı yani böyle bir sorumluluk alamaz çünkü anne babalar bazen Allah etmesin sorun olduğunda hastaneye dava açıyor o sebeple sem kalbini ferah tut
tarafından
inşallah yoktur eşimden gizli uygun bir yer buldum yine bakılsa mi yoksa evham mi yapıyorum bana normal kağıdı verdi renkli fotosunu da verdi ama bulanık dedi yok şu dedi yok bu dedi iki haftadır mal gibi dolaşıyorum
tarafından
Yani için rahat edecekse durumunda müsaitse maddiyat olarak en azından için rahat eder git bi goster canim bide kaç haftalikken baktılar canim
tarafından
25 de baktılar
-Reklam-
0 oy
(22,072 puan) tarafından
Post ciksin yukari
tarafından
Sağolasın ♡
0 oy
(119,018 puan) tarafından
iyi aksamlar postunhzu cimariyim
tarafından
Iyi akşamlar  anlamadım nolmus postuma
0 oy
(2,525 puan) tarafından

Evet bendede öyle oldu içime sinmedi diye 4 tane farklı profesöre gittim her birine ayrı ayrı ödedim

Birşey olursa tebbir olsun diye 
Sorun olsaydı aldırmak için vs değil
Çok şükür oğlum iyi içini ferah tut kafanı sarmadiysa başka bir yere daha git 
tarafından
Senindemi göremediler
(2,525 puan) tarafından
Evet canım neymiş kiloluyum karnım yagliymis
tarafından
Azda para deil bir yanım git derken bir yanım boşver diyor  daha kıyafet alamadım doğru düzgün sinir oluyorum.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 101 göst.
16 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Zeynepin annisi (1,504 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 160 göst.
0 oy
2 cevap 106 göst.
13 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Havvakl (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 87 göst.
12 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Sedosss (31 puan) tarafından soruldu

377,383 soru

11,293,406 cevap

34,711 kullanıcı

...