0 oy
161 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (517 puan) tarafından

Medikal park hastanesinde detaylı ultrasonda eşlerimiz yanımıza girebiliyor mu pandemi vs dolayısı ile ve acaba detaylı ultrason renkli oluyor mu bu hastanede bazı hastanelerde renksiz ya bilgisi olan yazabilir mi acaba 

7 Cevaplar

0 oy
(4,397 puan) tarafından
Valla medikalpark batikentte birak ultrasonu muayenede yanima girememisti esim 9 ay boyunca canim bireysel yapan doktorlar kesin aliyorlar bence onlari dene hangi ildesin 
(517 puan) tarafından
Medikalpark gitmem gerekiyor canım orası benim için indirimli olacak o sebeple eşim ona göre izin alacaktı da
(4,397 puan) tarafından
Canim hangi ildesin
(517 puan) tarafından
Kocaeli deyim canim
(4,397 puan) tarafından
Orda alirlar belki ankarada yasak ÷)
(517 puan) tarafından
Hımm ınsallah alırlar canım
-Reklam-
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Medicalpark iyi bi hastane canim renkli gösterirler esinde yanında girebilir benim iki gebeligimde de aynı hastaneye gittim eşimde girebildi hem ultrasonlara hem detaylı ultrasona ve ikisi de pandemi dönemindeydi
(517 puan) tarafından
Sağol canım teşekkür ederim senin detaylı ultrasonun renkli miydi peki
(9,626 puan) tarafından
Evet canim renkliydi benimki medicalparkta değil medicabil hastanesinde yapıldı ama medicalparka gidip detaylı ultrasona giren arkadaşlarım vardı onlardan biliyorum sen istanbuldamsn ben bursada yaşıyorum buradaki medicalpark hastaneleri mükemmel
(517 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım istanbulda degilim
0 oy
(268 puan) tarafından
Medikalpark Anadolu Hastanesi olmadi mi 
(517 puan) tarafından
Ney olmadı mi anlamadım kusura bakmayın
(268 puan) tarafından
Simdi baktim canm istanbuldaki medikalpark isim degistirdi de onu sormustum.istanbulada esin girebiliyor birde nirmal ultroson fotosuda rekli bizimkinin ama her yer ayni olmaz senin tam yeri sorman gerek
(517 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benim istanbulda degil
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Tüm muayenelerim hatta nstler de bile eşim yanımdaydı hiç bi şey demediler 
(517 puan) tarafından
Detayli ultrasonda kağıdı renkli veriyorlar mı canım
(4,089 puan) tarafından
Evet canm
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Ankara medicalparkta dogum yaptim. Dogum yaptığımda pandeni olmamasına rağmen ayrıntılı ultrasona eşimi almadılar 
(517 puan) tarafından
Tamam canım teşekkürler
0 oy
tarafından
Tokatta medikal park hastanesınde gecen sene pandemının en yaygın oldugu donemde detaylı ultrasyona gırdım esımde geldı yanıma. Esım almazlr dıye gerı dururken hemsıre soyledı beyfendı buyrun sızde geln dedı. Normal renksz olana gırmstm ben 
(517 puan) tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından

Canim geçen hafta bende farklı.hastaneye gittim . Detaylı için  yanına ziyaretçi aliyorlar. İstersen hastaneni ara sor daha emin olursun biz gitmeden oyle yaptık dr asistanina sordum alıyoruz dedi . 

Hastanın yatti yer ile izleyici arasında mesafe oluyor zaten .

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 103 göst.
16 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Zeynepin annisi (1,506 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 109 göst.
28 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 70 göst.
0 oy
3 cevap 103 göst.

378,093 soru

11,316,819 cevap

34,761 kullanıcı

...