0 oy
92 göst.
Diğer kategorisinde (104 puan) tarafından
kzlar gebelikte hergün hangi kuran ayetini okumamiz lazm hangi esmalari hangi dualari okumaliyiz 

4 Cevaplar

0 oy
(3,832 puan) tarafından
Ben yusuf süresini çok okurdum dinlerdim... bir de meryem süresini.. yasini şerifi.  Namaz dualarını.  Kurandan uzun süreleri. Meryem süresi güzel ahlak için... yusuf süresi güzel yüzlü evlat için okunuyor 
(3,832 puan) tarafından
Canım çok hareketli oğlum sakin diyemem ama hamd olsun bebek dediğin zaten öyle olmaz mı;)
(104 puan) tarafından
dogru diyosun kuzum :)
(3,832 puan) tarafından
Sen oku Allah'ın izniyle canım faydasını görürsün mutlaka
(104 puan) tarafından
tamam canm allah razı olsun
(3,832 puan) tarafından
Senden de canım amin ♡
-Reklam-
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Yusuf süresi güzel yüzlü İbrahim ve insan suresi de güzel ahlaklı olması için okunur. Çok şükür 9 ay boyunca hep dinledim elime karnıma koyup kızımla birlikte dinledik. Bol bol salavat çekin tevhit çekin okuyabiliyorsanız hatim yapın. Ama hepsinde eliniz karnınızda olsun. Çocuğa eğitim anne karnında başlanır ayetleri duyup gelişmesi çok daha güzel. Peygamber Efendimiz ilk 4 ay 70 bin süphanallahi ve bihamdihi çekenin doğumu kolay olur diye hadisinde bahsetmiş ben çektim doğumun çok zor oldu 3 gün sancı 10 açılma ve doğmadı çektiğim acıyı Rabbim annem ben biliyorum ama şuna da inanmıyorum ki belki kötü bir şey olacaktı bu sürede 70 bin tesbih hürmetine nasip oldu kızım. 
(104 puan) tarafından
çok şükür rabbim bağışlamış kuzum
0 oy
(2,163 puan) tarafından
Gebelikte bol bol salavatı getirulmesi lazım Bir de kuranı Kerim dinlemek lazım ben sürekli rahman suresini dinliyordum her gece bir de internetten detaylı bak şu an aklıma gelmiyor Allah'ın esmaları zikir edilmesi gerekiyor Musavvir isme mesela Bir de bir iki tane daha vardı 
(104 puan) tarafından
allah razi olsun canm
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Hatim indirebilirsen çok iyi olur, Meryem suresi, her türlü zikir dua. Allah kolaylık ferahlık versin. 
(104 puan) tarafından
ya ben arapca okuyorum ama anlamiyorum ve biraz ağır okuyorum acaba türkçe mealinden hatim yapsam olurmu
(3,491 puan) tarafından
Mealden hatim olmaz. Yavaş da olsa oku sen anlamasan da şifadır. Tefsir dersleri var youtubeda onları dinleyebilirsin anlamak için. Sadece meal okuyarak anlamazsın, tavsiye edilen bişey değil.
(104 puan) tarafından
teşekkur ederim canm bilgin için

İlgili sorular

+1 oy
24 cevap 640 göst.
24 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Nisan KC (4,068 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 752 göst.
0 oy
3 cevap 392 göst.
12 Ekim 2019 Diğer kategorisinde ✓✓£sm£r✓✓ (1,983 puan) tarafından soruldu
+1 oy