0 oy
89 göst.
Diğer kategorisinde (618 puan) tarafından
tarafından kapalı

Merhaba kızlar :) doğum yapalı 13 gün oldu 11 gündür annemle beraberdik hastanede başladı annem sütun yok senin gelmicek sütun demeye sezaryen le doğum yaptm sancım da vardı o halde uğraştım emzirmeye ama sütüm gelmedi mama verdiler bebeğe 5 gün sonra geldi sütüm oda az kızım da emmiyodu silikon ucla denedim o şekilde aldı ama süt yine azdı mamada veriyoruz annemde kalıyoduk önüne gelen kadın erkek emiyormu süt varmı  süt yoksa snaa ineklerin yediği yemden alalım diye dediler durdular  iyice delirdim  kaynanam da gelmiş hahaha göbeğin benimkinden da buyuk hahah bu çocuğu emzir falan akıl vermeye kalkıyor 2 gün oldu kendi evimize geçtik yine emziriyorum mama da veriyorum 2 gece hiç uyumadım ağlar duymam diye gündüzleri saati kurup yarım yarım uyudum ben gayette güzel baktığımı dusunyodum annem bugün geldi da gelir gelmez bu çocuk zayıflamış bakamamissin sütun yaramamış yarın gidelim bize diyo şimdi uyandırım emzirim dedim mama ver emzirme diyo  eşim de hiç yardımcı olmuyo zaten Napcami bilmiyorum tam psikolojim bozuldu kimseyle konuşmak istemiyorum kimseyi görmek de istemiyorum sadece kizimla ilgilenmek istiyorum onuda beceremiyon diyolar nolur akıl verin ya süt yaramaz mı yada nasıl çoğalta bilirim hersey den de yiyorum ama bu kadar geliyor varmı bildiğiniz biseyler en yakınlarımdan fayda yok herkes üstüme geliyo artık 

notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

1 cevap

0 oy
tarafından
Başlığını düzelt canım postun kapanmasin
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 220 göst.
0 oy
5 cevap 87 göst.
19 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Acemianne35 (123 puan) tarafından soruldu
0 oy