0 oy
60 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (15 puan) tarafından
Arkadaşlar 24+4 hamileyim, su dahi içerken nefes almakta güçlük çekiyorum yatamıyorum boğulacak gibiyim bugün bir ara cinnet geçirdim kendimi boğmak istedim nefes alamıyorum pencerenin önüne geçiyorum oturuyorum yürüyorum fark etmiyor. Aşırı hazımsızlık var doktorlar doğuma kadar geçmeyebilir dedi endoskopi falan oldum birşey çıkmadı. Nolur birşey bilen varsa desin. 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gecmiyorrrrrr son haftalarda uyuyamiyon bileee
(15 puan) tarafından
Ama öyle böyle değil su dahi içemez hale geldim sizde mi öylesiniz yemek yiyemiyorum 12 kilo verdim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benzer bir durum yaşadım hatta kontrolde doktoruma aldığım nefes yetmiyor sanki sürekli derin derin nefes alma ihtiyacı duyuyorum demiştim. kan ve vitamin değerlerime baktı bir sorun çıkmadı. magnezyum yazdı sadece kramplarım yoktu aslında ama. 2 hafta sonra geçti bendeki. tabiki hamilelik ilerleyip ağırlaştıkça nefes nefese kalma olayları artıyor. 
(15 puan) tarafından
Rabbim herkese yardım etsin nefes nefese kalmak ayrı birşey yere göğe sığamayıp nefes alamamak çok farklı endoskopi falan yapıldı bana hazımsızlıkmış 8 haftalıkken başladı ama 3 gündür aşırı kötüyüm suyu yudum yudum içmeye çalışıyorum olmuyor nefes alamıyorum.
tarafından
İnşallah çok sürmez. Allah yardımcın olsun.
(15 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun, kimin duası kabul olur bilinmez duanıza talibim.
0 oy
(5,108 puan) tarafından
O dönemlerde bende de oluyordu bir süre sonra azaldı ama son haftalarda yine arttı maalesef çözümü yok. Yüksek yastıkta uyumaya çalışın
(15 puan) tarafından
Çok zor birşeymiş yüksek yastıkta yatıyorum yani yatamıyorum diyebilirim geri kalkıyorum. Hiçbirşey fayda etmiyor nasıl zormuş. Belki bir faydalı birşey varsa diye sordum ama yok galiba çaresi
(5,108 puan) tarafından
Maalesef sabredeceksin canım burun spreyleri var ama pek önerilmiyor. Benim seninki kadar kötü değil ama burnumda sıkıntı var ameliyat olamadım uyurken sürekli tıkalı uyumakta çok zorlanıyorum. Sağlıkla alırız inşaAllah yavrularımızı kucağımıza
(15 puan) tarafından
Aminn inşallah inşallah alırız hayırlısı ile ama daha çok var :( rabbim tez vakitte şifalar nasip etsin bizlere. Doktorlar birşey önermiyor boğazımda sıkıntı yani hormonlar ve Rahim genişlemesi mideye baskı yapıyor ve mide boğaza kaçıyormuş hazımsızlık oluşuyormuş doğuma kadar geçmeyebilir dendi. Aşırı zor günler geçiriyorum hele bugün sabah kendimi boğacak oldum kurtulmak istiyorum diye nefes almadıkça.
0 oy
(291 puan) tarafından
Geçmiyor malesef. Daha da artıyor. Allah yardımcın olsun canım. Gelcek geçcek bu günlerde sağlıkla al bebişini kucağına 
(15 puan) tarafından
Aminn inşallah Allah razı olsun, inşallah geçer ya :(

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 150 göst.
21 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 192 göst.
22 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Aybukee (1,230 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 125 göst.
0 oy